Serije > O serijama

Some Mothers Do 'Ave 'Em

(1/2) > >>

PO team:

Opis:
Frank Spencer je velika šeprtlja. Razbije se sve što dotakne i ne može zadržati posao duže od dana. Jedino ga može trpjeti njegova žena, koja ima razumijevanja za njega i koja se nekako može nositi sa njegovim katastrofalnim stilom života.


Žanr: komedija
Originalni kanal: BBC
Premijera: 15. veljače 1973.
Glumci: Michael Crawford, Michele Dotrice, Jessica Forte, Jane Hylton, Glynn Edwards, Hazel Bainbridge, Dick Bentley, Anthony Woodruff, Edward Hardwicke, Derek Farr

IMDb
Wikipedia
TVDb
TVRage
TV.com


Titlovi

Dena-XO1:
Prevedena prva.  :)

Klasik britanske komedije. Ime Frank Spencer danas se rabi za nesposobnu, šeprtljavu osobu.
Zanimljivo, Michael Crawford je izveo većinu vratolomija.

Uživajte!  :)

Dena-XO1:
Prevedena prva sezona.   drinks

yugopo:
Prije svega,VELIKO hvala za prevode.Odgledao sam dvije epizode,serija je odlicna a Frank je magnet za nevolju   rofl

Dena-XO1:
Preveden kratki specijal (Sport Relief) iz 2016. g.  :)

Ne postoji engleski prijepis i prevodio sam po sluhu.

Lijepo je opet vidjeti Franka i Betty. Gemmi Arterton dobro pristaje uloga odrasle Jessice.

Gostuje jedan poznati političar kao i brojne poznate osobe iz svijeta filma, glazbe i sporta. Gluma nije najbolja, a specijal nije baš ni smiješan.
Ali Michael, tada 74-godišnjak, izveo je sve vratolomije! 


--- Citat: yugopo - 15.03.2021. 17:11:07 ---Prije svega,VELIKO hvala za prevode.Odgledao sam dvije epizode,serija je odlicna a Frank je magnet za nevolju   rofl

--- Kraj citata ---
Nema na čemu.  drinks

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju