Autor Tema: Predložite mi seriju  (Posjeta: 651987 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

simac

  • Gost
Predložite mi seriju
« : 09.03.2008. 18:54:13 »
Evo ovako, ima li koja slicna serija stara ili nova samo da je serija vezane radnje za Traveler ili drugu sezonu Prison Break-a ili Bjegunca? Znaci TRILER - da neko bizi od zakona po drzavi i da mu pokusava smistit neka kompanija tj vece glave. Ima li sta takvo?

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1 : 09.03.2008. 22:57:57 »
The Pretender malo stariji naslov imas 4 sezone lik bezi iz neke vladine ustanove gde je bio zamorac od njega su pravili nekog super frika koji sve zna da radi i sad krecu u potraga za njim i jure ga kroz celu seriju a on im bezi tako sto radi u raznim ustanovama i tesko mu ulaze u trag plus i isteruje neku pravdu izmedju. tako ako nisi gledao u svakom slucaju dobra preporuka.

simac

  • Gost
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2 : 10.03.2008. 00:42:15 »
Hvala groznime, bacit cu oko. A jesi mozda gleda ova dva filma the pretender vidin da su isti glumci pa da pogledan prvo to jel ista radnja? I ako ko jos ima neku seriju nek samo napise!

EDIT: evo sad san procita da su ova dva filma izasla nakon 4 sezone ka neki nastavak serije, oce li bit sad glupo da pogledan prvo ova dva filma?
« Zadnja izmjena: 10.03.2008. 01:05:57 šimac »

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #3 : 10.03.2008. 13:22:27 »
Hvala groznime, bacit cu oko. A jesi mozda gleda ova dva filma the pretender vidin da su isti glumci pa da pogledan prvo to jel ista radnja? I ako ko jos ima neku seriju nek samo napise!

EDIT: evo sad san procita da su ova dva filma izasla nakon 4 sezone ka neki nastavak serije, oce li bit sad glupo da pogledan prvo ova dva filma?
da filmovi su ustvari kraj serija skini prvo pilot epizodu pa pogledaj ako ti se ona svidi onda samo udri dalje.

Offline RockStar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 144
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #4 : 10.03.2008. 20:05:43 »
The Pretender je bruka serija, mislim da je pre emitovan na BK televiziji... i moja preporuka za ovo.

Offline evgenije

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #5 : 12.03.2008. 06:17:43 »
...ima jedna stara serija koja bi mogla biti bas ono sto trazis "The Nowhere Man", ako se ko seca. Gledao sam je odavno na nekoj televiziji i bas je ostavila utisak na mene te razmisljam da je nabavim. Sto se tice Pretender-a, potpuno se slazem. Sjajna serija.

simac

  • Gost
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #6 : 12.03.2008. 07:21:38 »
...ima jedna stara serija koja bi mogla biti bas ono sto trazis "The Nowhere Man", ako se ko seca. Gledao sam je odavno na nekoj televiziji i bas je ostavila utisak na mene te razmisljam da je nabavim. Sto se tice Pretender-a, potpuno se slazem. Sjajna serija.

Fala za info, stavija san je skidat!  ;)

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #7 : 12.03.2008. 13:39:13 »
Možda ''JOHN DOE''

John Doe is an intelligent adventure series, named after the main character, albeit not by name: 'John Doe' is called thus because nobody knows the name of the man who literally fell from the sky, naked, in the sea near an obscure island. When Far Eastern fishermen save him, it soon becomes clear his memory is in a paradoxical state: he has total amnesia concerning his own past, even his real name, but has more factual knowledge stored in his brain then even the Google computer banks on every possible other subject, as if he had memorized the Library of Congress, so one rarely needs to read anything when he's around. He also is intelligent and inquisitive enough to understand and use much of that knowledge, and keeps rolling into all kinds of weird mysteries, teaming up with various characters, each of which must first be convinced he's legit, such as police detectives Frank Hayes and Jamie Avery, but gets frustrated by finding his own story the most elusive, probably linked to some secret experiment.



Možda nije baš  bježanje ali ga traži kompanija i glumi ti Dominic Purcell iz Prison breaka, pa su zadovoljene dvije kategorije tvog pitanja

Sama serija neznam kakva je, pogledao sam pilot na tv i nisam baš oduševljen

simac

  • Gost
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #8 : 12.03.2008. 13:43:13 »
Ne boj se skidam i to!  :D

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #9 : 12.03.2008. 15:45:55 »
Ne boj se skidam i to!  :D

John Doe je bio na HRT-u ili RTL-u ili možda Novoj... nije loša serija, iako nisam gledao svaku epizodu... zaboravih, isto kao što zaboravim gledati ovu sad što je (ili je prošla već) Dan bez kraja - tako nekako.
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



simac

  • Gost
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #10 : 12.03.2008. 16:08:49 »
Pogleda san na netu, serija je bila na Novoj i bar da je ko snima pa izripa titlove bilo bi odlicno!

Offline bane2204

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #11 : 12.03.2008. 16:44:56 »
zna li netko za dobru sf-seriju osim stargate i star treka

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #12 : 12.03.2008. 18:36:03 »
Babylon 5
Farscape
Battlestar galactica
Space beyond and above
.........
Za početak ti je dosta nekih 15 -ak sezona bez filmova


Hvala Ivani i ekipi crogate.net na prijevodima SF serija

Offline evgenije

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #13 : 12.03.2008. 21:05:39 »
zna li netko za dobru sf-seriju osim stargate i star treka

...Andromeda je prilicno startrekolika a i nije losa serija btw

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #14 : 12.03.2008. 21:22:18 »
Imam i ja jednu seriju. "MARISOL"
Ha ha...

simac

  • Gost
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #15 : 12.03.2008. 22:39:35 »
Imam i ja jednu seriju. "MARISOL"
Ha ha...

E bravo, stavija san skidat!  ;D ;D ;D

Offline bane2204

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #16 : 12.03.2008. 22:53:52 »
farscape sam pogledo, battlestar galactika ćekam 4 sezonu,a andromedu imam 5 sezona ali nemam prevod za nju osim prvih 13 epizoda

kakva je space beyond and above

marisol je bila dobra dok nije progledala :D ;D :o

Offline Mirkana

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #17 : 14.03.2008. 12:09:36 »
Evo ovako, ima li koja slicna serija stara ili nova samo da je serija vezane radnje za Traveler ili drugu sezonu Prison Break-a ili Bjegunca? Znaci TRILER - da neko bizi od zakona po drzavi i da mu pokusava smistit neka kompanija tj vece glave. Ima li sta takvo?

Mozda te moze zainteresovati serija Life. Doduse, kriminalticka je ali ima dozu  trilera. Glavnom junaku, koji je odlezao u zatvoru 12 godina za ubistvo koje nije pocinio, neko i dalje pokusava da smesti. Ne gledam CSI i te stvari. A ova serija mi se svidela.

simac

  • Gost
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #18 : 14.03.2008. 12:14:14 »
Iman je, pocea san je pratit kad je izasla, pogleda san prve dvi epizode a ostale san ostavija kad sve izade da pogledan. Svejedno hvala!

simac

  • Gost
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #19 : 23.03.2008. 14:03:12 »
Možda ''JOHN DOE''

John Doe is an intelligent adventure series, named after the main character, albeit not by name: 'John Doe' is called thus because nobody knows the name of the man who literally fell from the sky, naked, in the sea near an obscure island. When Far Eastern fishermen save him, it soon becomes clear his memory is in a paradoxical state: he has total amnesia concerning his own past, even his real name, but has more factual knowledge stored in his brain then even the Google computer banks on every possible other subject, as if he had memorized the Library of Congress, so one rarely needs to read anything when he's around. He also is intelligent and inquisitive enough to understand and use much of that knowledge, and keeps rolling into all kinds of weird mysteries, teaming up with various characters, each of which must first be convinced he's legit, such as police detectives Frank Hayes and Jamie Avery, but gets frustrated by finding his own story the most elusive, probably linked to some secret experiment.



Možda nije baš  bježanje ali ga traži kompanija i glumi ti Dominic Purcell iz Prison breaka, pa su zadovoljene dvije kategorije tvog pitanja

Sama serija neznam kakva je, pogledao sam pilot na tv i nisam baš oduševljen

Evo bas san pogleda cilu sezonu serija je FENOMENALNA i prejebeno je zavrsila al stvarno prejebeno, steta sta nema dalje al bar je jedan producent da kratak sazetak sta bi bilo dalje i malo objasnija ko je John Doe...!

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #20 : 28.03.2008. 15:14:19 »
jesi pogledao pretendera mozda? ako jesi kako ti se cini?

simac

  • Gost
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #21 : 28.03.2008. 15:34:09 »
jesi pogledao pretendera mozda? ako jesi kako ti se cini?

Javit cu ti popodne kad pogledan pilot, ako mi se svidi nastavit cu dalje.  ;)

simac

  • Gost
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #22 : 28.03.2008. 17:15:58 »
Evo pogleda san pilot, izgleda zanimljivo al mi se nije bas svidilo jer ima premalo akcije pa mi reci jesu li sve ovako epizode vise drame nego akcije ili...?

I triba bi mi jos jedan savjet u vezi dvi serije, molija bi da mi odgovore ljudi koji su pogledali obe serije sta da prije pocmen gledat i koja je bolja i zanimljivija: Battlestar Galactica ili Stargate Atlantis ???

Offline Mrena

  • Old staff
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #23 : 28.03.2008. 17:19:32 »
Sleeper Cell   ;D



simac

  • Gost
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #24 : 28.03.2008. 17:34:31 »
Sleeper Cell   ;D

Jel valja to sta? Ako si gleda opisi malo radnju...

Offline Mrena

  • Old staff
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #25 : 28.03.2008. 19:21:31 »
Ako si gledao 24, ovo će ti biti isto jako dobro, meni čak i zanimljivije. Ipak je serija od SHO.
FBI agent se uvuče u muslimansku terorističku čeliju koja planira napad.....  Druga sezona se dešava i u BiH.



simac

  • Gost
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #26 : 28.03.2008. 19:28:25 »
Naravno da san gleda 24! :) Skinit cu i to pogleda san promo, izgleda odlicno.
Procita san da se mozda nastavi serija:

There are currently (as of January 2008) no definite plans for a continuation of the series. However, Robert Greenblatt, President of Entertainment for Showtime, was reported in July 2007 to have publicly mentioned the possibility of creating a new installment of the series every few years, similar to the structuring of the British television series Prime Suspect, in that there might be an entirely new cast of characters for each new season. In this way, the series could become a way to examine the current state of terrorism, and its evolution over time.


Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #27 : 29.03.2008. 01:29:02 »
Sacekaj da se zavrsi BSG pa onda uzmi i gledaj!!!

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #28 : 29.03.2008. 08:21:05 »
Evo pogleda san pilot, izgleda zanimljivo al mi se nije bas svidilo jer ima premalo akcije pa mi reci jesu li sve ovako epizode vise drame nego akcije ili...?

I triba bi mi jos jedan savjet u vezi dvi serije, molija bi da mi odgovore ljudi koji su pogledali obe serije sta da prije pocmen gledat i koja je bolja i zanimljivija: Battlestar Galactica ili Stargate Atlantis ???


Meni puno draži Atlantis, ali ga nemoj počinjat gledat bez 10 sezona Star Gate SG-1 (Zakon serija).
10 sezona SG-1 + dva filma + 4 sezone Atlantisa. Sritno ti.Ja san odgleda već, ali bi volija da san na tvon mistu da nisan.
Nije ni Galactica loša, dapače, ali kao što rekoh Star Gate meni bolji

Pozdrav Ivani i ekipi crogate.net na prijevodima SF serija

Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #29 : 29.03.2008. 09:13:35 »
SG-1 je odlicna serija samo je problem taj sto je to projekt od kojih cca 3mj gledanja 14 sezona imas gledat heheheh ja sam dnevno znao i po 14-16 epki pogledat i nikad kraja ali serija je odlicna definitivno BSG je isto tako odlicna serija i mogu reci da je to prvi SF koji te potakne na razmisljanje gdje je kraj ljudskoj pameti i hocemo li sami sebe unistit u buducnosti..... oni koji gledaju seriju znaju o cemu pricam.... sleeper cell nisam gledao ali mrena tvrdi da je serija odlicna tako da se isplati pogledat.

Tags: Ako Molba