Serije > Općenito o serijama

Predložite mi seriju

<< < (641/643) > >>

kedacic:
Bok svima.

Ima li kakva serij slična The Human target i The Burn Notice ili Person of interest.
To su mi odlične serije

Hvala

JoxerTM:

--- Citat: kedacic - 12.03.2019. 09:15:22 ---Bok svima.

Ima li kakva serij slična The Human target i The Burn Notice ili Person of interest.
To su mi odlične serije

Hvala

--- Kraj citata ---
Human Target sam čitao strip, zar postoji i serija?
Burn Notice pogledao dvije random epizode... Da su dali više vremena "Ashu" možda bih i nastavio.
PoI ima natruhe komedije i totalno je nerealan (superračunalo od kombinacije plejstejšn jagur procesora u kućnoj radinosti, lol), ali zabavan, njega sam gledao.

Kako god, ako sam dobro shvatio, želiš procedurale s komičnim elementima tu i tamo, bez zahtjevnih mozgalica. Tu opali bilo šta iz holivuda. Padaju mi na pamet:
- Castle
- Bones
- McGyver (i stari i novi)
- Grimm
- Rizzoli and Isles
- Unforgettable

Ako nisam dobro shvatio i želiš krimi procedural sa zeru komedije gdje nije baš očito od prve minute što će se dogodit u epizodi, e, to mislim noviji holivud nema, a ono što ima otkazano je jer amerikanci nemaju dovoljno mozga:
- Death in Paradise
- Almost Human (otkazan u sred sezone)

Ako nisam ni to dobro shvatio, pa želiš natprosječni procedural bez ikakve komedije, to definitivno nemoj tražit po holivudu (osim žice, ali nije to baš "sličan" dok je homicide:los sad poprilično star):
- Engrenages

rambo975:
Chuck
Death in Paradise
Forever
Leverage
Reaper
White Collar

somied:
Ima li neka serija da prikazuje trke automobila, da joj je to glavna tema

Josip Rakić-Rale:
Može netko preporučiti neku seriju koja je dosta popularna, zanimljiva, a još nije prevedena u cijelosti iz nekih razloga (a već je izašla cijela...),
da malo proširim žanrove koje mogu dobro prevoditi. Konkretno kriminalističku neku...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju