Serije > Općenito o serijama

Predložite mi seriju

(1/643) > >>

simac:
Evo ovako, ima li koja slicna serija stara ili nova samo da je serija vezane radnje za Traveler ili drugu sezonu Prison Break-a ili Bjegunca? Znaci TRILER - da neko bizi od zakona po drzavi i da mu pokusava smistit neka kompanija tj vece glave. Ima li sta takvo?

groznim84:
The Pretender malo stariji naslov imas 4 sezone lik bezi iz neke vladine ustanove gde je bio zamorac od njega su pravili nekog super frika koji sve zna da radi i sad krecu u potraga za njim i jure ga kroz celu seriju a on im bezi tako sto radi u raznim ustanovama i tesko mu ulaze u trag plus i isteruje neku pravdu izmedju. tako ako nisi gledao u svakom slucaju dobra preporuka.

simac:
Hvala groznime, bacit cu oko. A jesi mozda gleda ova dva filma the pretender vidin da su isti glumci pa da pogledan prvo to jel ista radnja? I ako ko jos ima neku seriju nek samo napise!

EDIT: evo sad san procita da su ova dva filma izasla nakon 4 sezone ka neki nastavak serije, oce li bit sad glupo da pogledan prvo ova dva filma?

groznim84:

--- Citat: šimac - 10.03.2008. 00:42:15 ---Hvala groznime, bacit cu oko. A jesi mozda gleda ova dva filma the pretender vidin da su isti glumci pa da pogledan prvo to jel ista radnja? I ako ko jos ima neku seriju nek samo napise!

EDIT: evo sad san procita da su ova dva filma izasla nakon 4 sezone ka neki nastavak serije, oce li bit sad glupo da pogledan prvo ova dva filma?

--- Kraj citata ---
da filmovi su ustvari kraj serija skini prvo pilot epizodu pa pogledaj ako ti se ona svidi onda samo udri dalje.

RockStar:
The Pretender je bruka serija, mislim da je pre emitovan na BK televiziji... i moja preporuka za ovo.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju