Razno > Prijedlozi i kritike

Ja bi' kritizir'o...

<< < (6/6)

pejafor3:

--- Citat: livada - 21.03.2008. 19:37:13 ---
--- Citat: pejafor3 - 21.03.2008. 16:25:14 ---Bez nervoze ljudi.
Problem je sto jako puno ljudi (dece) dobijaju ADSL. Uclanjuju se u 14.235 foruma a da ne znau da ih koriste.
--- Kraj citata ---

Gdje me nadje. JA SAM TAJ :)
Ja dobio jucer ADSL i gle bas se uclanoio u ***** foruma i stranica i sad sam glavni :) Jos da imam godina kolko si napiso mahao bih repom :)


--- Kraj citata ---

E znam ja ko je Livada.  :)    (CIA ti dala ADSL  :) :) :) ;D ;D)

livada:
ma koja cia . kgb i mi6 te suzup i ostala banda:)

Uf moram ti rec da je ovo blazenstvo sa flatom jer onak sam uvjek ceko da mi sidje satelitom pa popravljaj pa nesto ne valja a sad sve odma tu . Eto i u moje selo doso internet :)

MilanRS:

--- Citat: livada - 23.03.2008. 16:46:08 ---(...) Eto i u moje selo doso internet :)

--- Kraj citata ---

Nek' smo i to dočekali... Stalno si kukao kako nemaš flat. :) Ja sam još uvijek na dial-up, ali malo se švercujem i preko neta na faksu. ;)

livada:

--- Citat: MilanRS - 24.03.2008. 19:18:38 ---
--- Citat: livada - 23.03.2008. 16:46:08 ---(...) Eto i u moje selo doso internet :)

--- Kraj citata ---

Nek' smo i to dočekali... Stalno si kukao kako nemaš flat. :) Ja sam još uvijek na dial-up, ali malo se švercujem i preko neta na faksu. ;)

--- Kraj citata ---

:)
Sto se dimi na horizontu ? Gore žice od DL livade :)

giza:
ja bi pitao ko je maknuo karmu...imao sam baš odličan skor i sad je tražim kad nema je...(da se pohvalim jedan šamar i jedna pohvala je bila u mojoj karmi...će mi se to vratit?);)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju