Razno > Prijedlozi i kritike

Prvi prevod

(1/6) > >>

anniani:
Pozdrav,
upload-ovala sam prevod za "Samanta who?" s02e02 (ako sam u tome uspela uopste),  pa me zanima da li sam u necemu pogresila, da li je prevod regularan (sama sam prevodila koristeci Subcreator jer nema jos uvek ni eng. prevoda) i tako, cisto radi informacije za neka buduca prevodjenja, zanima me da li to treba tako da izgleda i ako ne, naravno kritika je dobrodosla.

Takodje nisam uspela da se snadjem na forumu pa nisam ni pronasla pravila upload-a (osim da je pozeljan jedan rar fajl).
I naravno pretpostavicu da sam ovu temu bacila tamo gde joj nije mesto, pa ne zamerite.

Sve najbolje.

radrad:
Dobro si uploadovala, ne gledam tu seriju pa ti ne mogu reci kakav je prevod. A kako novoj clanici, ove nase male zajednice, zelim ti dobrodoslicu. I da, ima jedno pravilo, svaki novi clan mora da okaci svoju sto obnazeniju sliku...

alister4:
Samo da te podsetim radrad zaboravio si da dodas da to pravilo vazi samo za mlade lepe clanice   O0

anniani:

--- Citat: radrad - 25.10.2008. 01:12:08 ---Dobro si uploadovala, ne gledam tu seriju pa ti ne mogu reci kakav je prevod. A kako novoj clanici, ove nase male zajednice, zelim ti dobrodoslicu. I da, ima jedno pravilo, svaki novi clan mora da okaci svoju sto obnazeniju sliku...

--- Kraj citata ---

haha, da, da naravno  ;) , a na dobrodoslici - hvala  i zahvaljujem na brzom odgovoru.

radrad:
Ako te je sramota ostalog sveta, ti meni na PP posalji :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju