Autor Tema: Dark Angel  (Posjeta: 22799 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KornjacaNS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
Re: Dark Angel
« Odgovor #60 : 14.09.2010. 23:52:47 »
Velano i da se kaze titl nije dobar opet moze da se protumaci da titl kao prevod neodgovara. Po meni mora tacno da se definise sta nevalja na prevodu, znaci dali prevod kao prevod nije dobro preveden ili bega vremeski?

Bilo kako bilo sve je ok a prevodiocima ili prevoditeljki svaka cast za ovaj izuzetan rad.

Offline maric62985

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
Re: Dark Angel
« Odgovor #61 : 15.09.2010. 03:06:51 »
@Veleno
primljeno k znanju!ubuduce cu se truditi(koliko to bude moguce) da ne ostavljam mogucnosti dvosmislenog tumacenja mojih postova!posto nemam vremena da se i sam bavim prevodjenjem serija mogu i trudicu se koliko god to budem mogao da pomognem na ovaj nacin,tj da prilagodim postojece prevode nekim drugim izdanjima serija.
"I'm not saying I'm gonna change the world,but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."Tupac Amaru Shakur

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: Dark Angel
« Odgovor #62 : 15.09.2010. 21:00:54 »
@KornjačaNS - Dobro došao u klub LJKNZNMN (Ljudi Koji Ne Znaju Napisati Moj Nick).
Nije Velano, nego Veleno  ;)

@maric62985
Sve je u redu. Shvatio si što sam htio reći, svi zadovoljni  smileyNO1

Offline Diesel

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
    • Lada Fan Club
Re: Dark Angel
« Odgovor #63 : 28.10.2010. 00:44:13 »
Kao prvo bih se zahvalio ekipi koja je prevela ovu seriju. Puno im hvala. Ali imam jedno pitanje vezano za prevod druge sezone. Pošto nisam znao gde napisati, napisaću ovde pa ako sam napravio grešku neka urednici sajta premeste gde treba i neka mi ne uzimaju za zlo. Elem, da li mi prevodilac može reći koju verziju druge sezone je prevodio pošto sam skidao sve moguće verzije sa neta i ni na jednoj mi ne "pašu" titlovi? Skidao sam: devederiip, (x264) MKV - 608x336 , MKV | 150MB | x264 | , WS AC3 devederiip XviD-SFM, x264-JoMama1234
« Zadnja izmjena: 28.10.2010. 01:03:23 Diesel »


Offline smile_girl

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Dark Angel
« Odgovor #64 : 09.02.2011. 14:25:33 »
Bok ljudi...evo, ja sam baš završila sa ponovnim gledanjem serije.... ;D 

Budući da mi većina titlova nije štimala za 1. sezonu (vremenski), pa sam si ja onda dala truda i uštimala to za "moju" verziju....verzija koju ja imam je tipa ovo: Dark Angel [1x03] Flushed [Feet].srt

Paaaaa...naravno da želim to podijeliti i s drugima....onda, slobodno to postavim gore ili moram tražiti dopuštenje od koga ili...??? 

Napominjem da nisam ništa mijenjala u prijevodu, samo sam vremena poštelala... :)

Offline Bruno

  • Administrator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1930
  • Spol: Muški
    • Prijevodi Online
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Dark Angel
« Odgovor #65 : 09.02.2011. 14:30:07 »
uploadas jednostavno :)

odes na http://www.prijevodi-online.org/serije/view/119/dark-angel i pokraj svake epizode odaberes upload ikonicu (zelena strelica prema gore), odaberes datoteku, jezik prijevoda, verziju za koju je, neki opis ako hoces upisati i kliknes upload.

imam u planu sloziti multiple upload za prijevode no za sad ovako jer nisam nest sa vremenom i muce me neke stvari oko uploada cijele serije odjednom :)


naravno, nadam se da nisi micala potpis orginalnog prevoditelja
ako maknes orginalnog prevoditelja prijevodi se nece prihavatiti, dobit ces upozorenje na PM za pocetak, ako opet isto napravis ide ban :)

sebe potpisi pod obrada

Offline smile_girl

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Dark Angel
« Odgovor #66 : 09.02.2011. 14:44:34 »
Super, onda stavljam gore... smileyNO1  ma, nisam još stavljala gore, pa me samo to mučilo..jel trebam koga za dopuštenje pitat...ok, sad znam..

Naravno da nisam maknula ime prevoditelja....ko što rekoh, prijevod nisam dirala...samo sam dodala sebe, kao usklada titlova...

Stavit ću samo one epizode koje sam ja prepravila...neke su vremenski odgovarale...

Hvala.... :)

Offline Bruno

  • Administrator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1930
  • Spol: Muški
    • Prijevodi Online
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Dark Angel
« Odgovor #67 : 09.02.2011. 14:51:23 »
i uvijek ako imas neke ekstra informacije stavi u opis, dobro dođe :)

Offline smile_girl

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Dark Angel
« Odgovor #68 : 09.02.2011. 22:40:13 »
Evo, dodano :)

Samo bih napomenula da kod 2 epke nije bilo napisano tko je prevodio, pa sam ja stavila prijevod - nepoznato.....a usklada titlova ja.....da ne bi ispalo da sam obrisala...


Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Dark Angel
« Odgovor #69 : 04.07.2011. 02:01:36 »

Da li neko zna odgovaraju li prijevodi za Dark.Angel.S02.WS.AC3.DVDRip.XviD-SFM ?

Hvala  :)

Tags: