Autor Tema: Bates Motel  (Posjeta: 41670 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #30 : 11.04.2013. 00:27:36 »
Dobra je bila epizoda. :)

Spoiler for Hiden:
Bogami i Norman ubode, posrećilo mu se sa Barbikom. clapp   Naravno, ako i ono nije bila samo halucinacija. :P 
Ono što mi se posebno dopalo jeste onaj "bratski" trenutak između Dylana i Normana, kada ga stariji braco malo hrabri i daje savjete.
Norman mu je rekao istinu o ubistvu, a Dylan želi da mu pomogne. Zamjenik šerifa mi je otpočetka ljigav i nadam se da ona djevojka u njegovom podrumu nije Normanova halucinacija.
A iako je problematičan, Dylan mi uopšte nije loš lik. Baš me zanima kako će se Norma iščupati iz ove optužbe za ubistvo. Još kad sazna da joj se sinčić haman pa zaljubio i da postoji druga žena u njegovom životu... :-X

Hvala na prijevodu! smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #31 : 11.04.2013. 01:35:58 »
Pogledana četvrta  :)

Spoiler for Hiden:
Mislim da je prvo to halucinacija nego ona cura u podrumu. Ima par solucija. Oni su možda namjerno tako brzo pokazali kako Norman halucinira da bi mi sad raspravljali o toj curi i sličnim scenama. Pošto mi je šerif od samoga početka sumnjiv lik i smatram da nije baš čist. To se vidi iz svakog njegovo razgovora. Baš je čudan. A ako se pokaže da je halucinacija, onda će scenaristi maknuti sumnju sa šerifa, ali opet to može biti dvosjekli mač  ;D jer vide kako ljudi sumnjaju na njega kako je loš i onda možda na kraju namjerno to bude halucinacija. Ja ostajem pri tome da je šerif bad guy, a onaj drugi policajac - da je dobar iako je strog. Sex scena po meni halucinacija.

Odličan razgovor između braće. Dylan je sve bolji lik.

A ramišljao sam kako bi super bio
Spoiler for Hiden:
kraj serije referenca na origina. Pojavi se Marion Crane, i predstavi se, a Norman sam sebe predstavi i to je to. Genijalno.

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: Bates Motel
« Odgovor #32 : 14.04.2013. 12:09:13 »
bravo bravo  clapp clapp clapp

serija je uradjena bas kako treba...pravo osvezenje... :andjelak :andjelak
...so say we all...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #33 : 17.04.2013. 03:29:09 »
Pogledana peta  :)

To je to
Spoiler for Hiden:
ona zarobljena cura nije halucinacija. Drago mi je zbog toga. Prvo Norma nije htjela povjerovati, ali kad je donijela novine pa kad joj je rekla, šok. No, u promou vidimo kako Norma odbija i dalje vjerovati u to. Jedino mi je žao što su ubili onog azijca. Totalno neočekivano, a baš su Dylan i on razvili zanimljiv odnos.

Offline worf

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #34 : 17.04.2013. 23:25:26 »
Odlična 5 epizoda, baš onako dobra serija. :D Prijevodi fantastični. Puno hvala.  clapp
Spoiler for Hiden:
Dylan je odličan lik i baš me zanima šta će i sa njim sada biti, ubio je onoga narkomana iz osvete. Žao mi je one male Emme koja je tako zaljubljena u Normana, a on opet previše zaljubljen u barbiku koja ne uzvraća ljubav, možda Norman pukne zbog toga. Baš napeta serija. Možda Norma ubije i onoga ljigavog policajca, tko zna.

Offline morpheus86

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 272
  • Spol: Muški
  • free your mind
    • Rulet srca i druge misterije
Odg: Bates Motel
« Odgovor #35 : 20.04.2013. 15:31:13 »
Danas sam pogledao prvih pet epizoda baš dobra serija  clapp hvala na prevodima odlični su!
KK Partizan sampion evrolige za sezonu 09/10

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #36 : 20.04.2013. 19:25:48 »
Drago mi je što su mi se želje ostvarile. ;D

Spoiler for Hiden:
Prvo, djevojka nije halucinacija. Stvari će sad postati jako zanimljive, jer se Norma još uvijek opire, ali polako počinje da se lomi. Iskreno, ja nisam ni mislila da će onako lako početi da vjeruje zamjeniku šerifa. Mislila sam da je to više njena igra. Drugo, Norman Bates je ipak postao muškarac! clapp Onaj osmijeh dok je išao kući nakon noći sa Barbikom je neprocjenjiv. ;D  Ono što mi je strašno jeste kako vješto i hladno Norma uspijeva manipulisati jadnim Normanom. Prava je kučka. >:dj
Nadam se da ćemo Dylana gledati i u drugoj sezoni. I on je oštećen (ipak mu je Norma majka) ali na prilično zanimljiv način.


Offline CracK

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 74
  • Spol: Muški
  • League Of Legends
Odg: Bates Motel
« Odgovor #37 : 20.04.2013. 23:52:25 »
Po meni najbolja nova serija ove godine :D

Offline darra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
    • Flappy Birds
Odg: Bates Motel
« Odgovor #38 : 21.04.2013. 20:16:25 »
Spoiler for Hiden:
5 epozoda a već 5 ubojstava u kratkom roku, ako ovako nastave biti će nerealna serija, ako već i sada nije thumb-down

Offline levian

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #39 : 24.04.2013. 00:26:06 »
Koja epizoda!!! :D
Ova serija sve bolja i bolja. Iz sedmice u sedmicu prica postaje sve kompleksnija i bolja!
Nisam se nadao ovakvnom nastavku price, jedva cekam sljedecu sedmicu! :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #40 : 24.04.2013. 11:17:54 »
Pogledana šesta  :)

Najeksplozivnija epizoda dosad
Spoiler for Hiden:
točno san znao da je on ubio oca zbog cijelog tog njegovog blackouta. Ovo je bila najnapetija epizoda stoga i ne čudi da je sve snimljeno u stilu Hitcha. Onaj trenutak kad je Shelby otvorio vrata i kad je ona cura potrčala pa ovaj zapucao, onda je počela ludnica. Dylan će izgleda sad početi surađivati sa Normom što je po meni dobro. Jedna velika sretna obitelj  ;D drago mi je da sam pogodio za šerifa da je lud i sad se nadam da će se dogoditi ono što sam govorio kod prvih epizoda, a to da ovo postane čisti slasher u drugoj sezoni. Dali su hint s onim čovjekom u šumi. A svo to okruženje je stvoreno za nekog serijskog ubojicu, a da to nije Norman.

Bez obzira jel serija nerealna ili ne, to je ovdje najmanje važno jer je sve lijepo zapakirano i ne pate od nekih trendova koji se danas koriste u većini serija.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Bates Motel
« Odgovor #41 : 29.04.2013. 14:50:05 »
nisam izdržao, pogledao sinoć pilot. fenomenalno!
miješanje modernog i starog, odlična gluma (mali Norman je fantastičan  clapp).
njegova mama savršeno pokazuje kako odgojiti psihopata  :)

jedino što mi je malo zasmrduckalo bio je onaj razgovor
Spoiler for Hiden:
u čamcu, kad idu baciti tijelo. izmjenjuju patetični dijalog u stilu uvijek si bio/bila samo ti, ti si mi jedini/a, a ćaća mu je umro tek prije šest mjeseci. valjda će poslije objasnit njihov odnos prije tatine smrti.

ostale epizode gledam u komadu, dršte mi fige

Offline cocrcici

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 153
  • Summer Is Coming...
Odg: Bates Motel
« Odgovor #42 : 29.04.2013. 14:58:00 »
 :majstore (to su fige ;D)
Summer Is Coming...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Bates Motel
« Odgovor #43 : 29.04.2013. 18:01:34 »
Meni nije perfektan taj njihov posesivan odnos, mada ni ja ne bih sigurno bolje to izrežirao. :) Pogodili su sa izborom glumaca, jer oboje imaju neku manijakalnu crtu lica.
Spoiler for Hiden:
Prvih 10 minuta nisam skužio da je radnja u današnje vrijeme, tek kad su čekali autobus i netko došao (mislim majka) sa novim mercedesom.
Mrzim lopatare i limune

Offline ag_orange

  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
Bates Motel
« Odgovor #44 : 30.04.2013. 15:59:50 »
Prevod za 7. epizodu će kasniti par dana... ne radim za 1. maj ;) put putuje a i ja sa njim... biće zajedno 7. i 8. (ili eventualno dan prije)... pozz

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #45 : 01.05.2013. 01:50:07 »
Pogledana sedma  :)

Početak mi nije sjeo
Spoiler for Hiden:
prebrzo su riješili sve oko Shelbya.
ostatk epizode odličan s puno skrivenih značenja.

Spoiler for Hiden:
Već vidim kako bi Norman mogao ubiti Dylana zbog Bradley, a da ga ona nije zagrlila, vjerojatno bi ju je ubio. Taman da će dobiti blackout, ona ga zagrli. Jaka scena koja puno toga govori.

Epizoda se zvala The Man in Number 9, a gostovao je Duffy (Jere Burns) iz Justifieda  ti_si_Bog uvijek rado viđen gost. Moje mišljenje o liku kojeg ovdje glumi
Spoiler for Hiden:
on je vjerojatno vlasnik one knjižice. Nekakav seksualni predator/zlostavljač. Bit će dobar villain u ovim zadnjim epizodama.

Offline Milan1970

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #46 : 01.05.2013. 20:42:14 »
Odgledao sam tek cetiri epizode, i podseca me dosta na Twin Peaks, sto je veeeliki plus.

Offline Lazaxxx

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
    • prijevodi
Odg: Bates Motel
« Odgovor #47 : 01.05.2013. 22:25:44 »
Znaci, sta kazete? Da se skida ovo?

Offline Milan1970

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #48 : 01.05.2013. 22:30:56 »
Znaci, sta kazete? Da se skida ovo?
Da!

Offline Lazaxxx

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
    • prijevodi
Odg: Bates Motel
« Odgovor #49 : 01.05.2013. 22:33:34 »
Odgledao sam tek cetiri epizode, i podseca me dosta na Twin Peaks, sto je veeeliki plus.
Twin Peaks nisam gledao, mada nema ko mi nije preporucio ... ali cu zato sada skinuti Bates Motel.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #50 : 01.05.2013. 22:34:09 »
Znaci, sta kazete? Da se skida ovo?
Prvo film pogledaj ako nisi.

Odgledao sam tek cetiri epizode, i podseca me dosta na Twin Peaks, sto je veeeliki plus.
Dosta  ???

Pa baš i ne. Jedino možda po atmosferi, ali i to je daaaaaleko od TP-a.

Offline Milan1970

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #51 : 02.05.2013. 17:32:33 »
Da, i mislio sam na atmosferu - na taj osecaj zla koje je skriveno u malom mestu, bas na atmosferu, naravno.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #52 : 09.05.2013. 03:41:18 »
Pogledana osma  :)

Spoiler for Hiden:
Jako mi se sviđa kako su stavili ovog novog oko Dylana. Dobar trenutak između njega i Norme kad ga Norma pita da odu zajedno nešto pojesti. Jere Burns odličan i baš je dobro došao. Pogotovo kraj gdje je smjestio tijelo. Još samo dvije epizode.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #53 : 11.05.2013. 18:50:06 »
Svidja mi se serija, prijatno me iznenadila. Hvala na prevodima ag_orange. clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #54 : 17.05.2013. 15:17:19 »
Pogledana deveta  :)

Spoiler for Hiden:
lol, lijepo su ubacili moje hipije  srcesmajli još ona dosada pojela kolač a što se tiče Dylana i Bradley. Tu ima dosta kemije. Norman opet doživo mali blackout dok Norma mora donijeti pare onom psihopatu.

Idući tjedan finale-

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #55 : 17.05.2013. 15:41:36 »
ep.9 apsolutno najgora epizoda sezone.  :facepalm sem par verinih minijatura nista drugo vrijedno pomena.katastrofa...puno vishe sam ocekivao,ipak,pred-finale i trt,sapunicu dobismo.e stvarno...nadam se da ce druga sezona bit 'brza' da se serija nece konstantno vadit na stvarno fantasticne verine i fredijeve role,da ce se dobit jaka sporedna uloga,da se malo vishe ukljuchi karbonel,etc...ovako...ne vjerujem da ce izgurat preko dvije sezone.mada ko zna,ljudi se primaju na ljubavne tripove pa moze i potrajat.sve u svemu,bez obzira kavko ce finale bit,ja sam ocekivao vishe.ali opet daleko od toga da je serija losha,dobra je.
edit:
ag_orange
hvala za titlove care :)  clapp
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline ag_orange

  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
Bates Motel
« Odgovor #56 : 23.05.2013. 20:14:56 »
Nema  na čemu :nnc: I kakvo vam je finale bilo? 
« Zadnja izmjena: 23.05.2013. 20:24:54 ag_orange »

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Bates Motel
« Odgovor #57 : 23.05.2013. 20:41:20 »
javim ti sutra-preksutra  ;D ostale mi još tri, a moram odgledat finale do nedelje pa da mogu mirne duše glasovat za nju u anketi

hvala ti na prijevodima clapp

Offline Lihto

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
Odg: Bates Motel
« Odgovor #58 : 23.05.2013. 23:27:35 »
odlična prva sezona :D
Spoiler for Hiden:
Na kraju kad pokažu Miss Watson stavili su opciju da ju je Norman sredio ili možda čovjek koju ju je zvao,to ćemo saznat u drugoj sezoni..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #59 : 23.05.2013. 23:48:47 »
Solidno finale.

Spoiler for Hiden:
Nisam očekivao za onog policajca da će ga upucat. Još sam od početka mislio kako je on dobar, a Shelby bad cop što se i na kraju pokazalo. Ovako izgleda da je i taj malo bad  ;D