Autor Tema: Bates Motel  (Posjeta: 41704 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #120 : 05.04.2016. 17:03:14 »
Treba prepraviti datume za 4. sezonu i imdb i wiki linkove staviti da se otvaraju u novom tabu. :)

 smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #121 : 20.04.2016. 16:37:02 »
Pogledana peta  :)

Jebote, Norman
Spoiler for Hiden:
otišao. Ono kad si je zamislio da priča sa majkom pa kad mu je psiholog rekao da si je sve to zamislio i onda se opet on pretvori u svoju majku i priča sa psihologom.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #122 : 28.04.2016. 23:27:04 »
Pogledana šesta  :)

Ovo postaje sve bolje i bolje. Baš uživam sad. Ne mogu reći da je nešto fantastično, ali razina zadovoljstva nakon svake epizode je velika ooo  ;D

Spoiler for Hiden:
Nadam se da će se nešto dogoditi sa onim psihologom jer nema šanse da ga pusti sad kad je vidio koliko je skrenuo. A opet ako ga ubije, kako to objasniti i zataškati jer kao što smo vidjeli u filmu Norman je dosta stariji i radi u motelu. Vidjet ćemo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #123 : 04.05.2016. 21:59:48 »
Pogledana sedma  :)

E ovo je bila prava epizoda. Norman razvalio ovu epizodu. Pogotovo scene sa psihologom i Normom. Jedva čekam dalje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #124 : 09.05.2016. 21:43:16 »
Pogledana osma  :)

Kako neugodna epizoda hahahaha. To je automatski dokaz da rade dobar posao kad ti je neugodno gledati neke scene sa Normanom i ostalima
Spoiler for Hiden:
kao za večerom pa vani kad Norman cjepa drva. Imam nekako osjećaj da će ubiti u finalu nekog od glavnih likova. Normu još neće, ali mogao bi šerif. Dylan i Emma odlaze. Ne znam, bit će napeto.

A, ako Freddie Highmore ne dobije nominaciju za Emmya i Globusa onda neka sve ode u onu stvar. Mali ubija cijelu sezonu. Svi ti izrazi lica, emocije, alter ega nevjerojatan je za ovu ulogu. Na razini Perkinsa. Treba osvojit.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Bates Motel
« Odgovor #125 : 10.05.2016. 23:25:59 »
Znao sam da ce ovo morati da se dogodi jednom, ali opet, ostao sam zatecen. Nisam ocekivao u ovom trenutku, u ovoj epizodi.
Spoiler for Hiden:
RIP Norma.

Srce je htelo da mi pukne, kakva scena. Ne moze mocnije i emotivnije.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline darra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
    • Flappy Birds
Odg: Bates Motel
« Odgovor #126 : 11.05.2016. 23:21:25 »
Prosječna ep, čak se nisam ni čudio kraju, no biti će zanimljivo vidjeti Normana nakon toga tj. kako će se serija razvijati. Svakako 4. sezona je najbolja do sad. :lubenica:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #127 : 13.05.2016. 17:15:01 »
Epizoda za finale  :)

Iako
Spoiler for Hiden:
moguće da je živa. Nisu nam prikazali čistu smrt jer nije to bila smrt na sredini epizode već na kraju, a ima mnogo slučajeva gdje se ljudi uguše plinom i ožive čak nakon pola sata jer su u toj ranoj komi. Volio bih da je živa.

Opet, tu nešto smrdi. Tko je gledao film znat će. Zna se da je u filmu Normino tijelo u podrumu raspalo se to se kasnije saznaje, a sad je kao Norma ovako umrla. Pa šerif će sigurno sve napraviti da je zakopa tako da ne znam, bumo vidli.

Opet ako je mrtva, mislim da će Vera i dalje glumiti u 5. sezonu u Normanovoj glavi jer ovo nije njezin kraj.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Bates Motel
« Odgovor #128 : 13.05.2016. 18:40:34 »
Pogledao sam ponovo poslednju scenu.
Spoiler for Hiden:
Ono sto mi je zapalo za oko je to da u trenutku kada Romero pokusava da spase Normu, ona odlazi zauvek, a u istom trenutku Norman dolazi k svesti.
Simbolicno, ona umire a on ozivljava. Sada su dve licnosti zaista jedna licnost. I to je, eto, prelepo izgledalo na sav svoj morbidan nacin.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Bates Motel
« Odgovor #129 : 15.05.2016. 17:42:32 »
pogledao prve dvije ep. nove sezone. ludilo  smileyNO1
normana i normu mi je i dalje neugodno gledati kad su zajedno.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Bates Motel
« Odgovor #130 : 18.05.2016. 21:59:27 »
odgledao devetu  :o večeras finale. napeto je.

Pogledao sam ponovo poslednju scenu.
Spoiler for Hiden:
Ono sto mi je zapalo za oko je to da u trenutku kada Romero pokusava da spase Normu, ona odlazi zauvek, a u istom trenutku Norman dolazi k svesti.
Simbolicno, ona umire a on ozivljava. Sada su dve licnosti zaista jedna licnost. I to je, eto, prelepo izgledalo na sav svoj morbidan nacin.
lijepo objašnjeno

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Bates Motel
« Odgovor #131 : 18.05.2016. 22:28:54 »
Pogledao sam ponovo poslednju scenu.
Spoiler for Hiden:
Ono sto mi je zapalo za oko je to da u trenutku kada Romero pokusava da spase Normu, ona odlazi zauvek, a u istom trenutku Norman dolazi k svesti.
Simbolicno, ona umire a on ozivljava. Sada su dve licnosti zaista jedna licnost. I to je, eto, prelepo izgledalo na sav svoj morbidan nacin.
lijepo objašnjeno

Poprilicno mocna scena, a u finalu imamo jos jednu takvu. Ne otvaraj spojler dok ne pogledas epizodu.
Spoiler for Hiden:
Norman shvata da mu je majka mrtva, uzima pistolj i odlucuje da joj se pridruzi. Ali, u trenutku kada treba da opali, cuje muziku. Silazi niz stepenice i vidi majku kako svira njihovu omiljenu pesmu na klaviru, u sobi koja je okrasena bas onako kako su njih dvoje zamisljali. Od tog trenuta njega vise niko nece moci da ubedi da je Norma mrtva. Vecno ce ziveti u njemu.

Inace finale mi se poprilicno dopalo, izuzev prvog dela ili prvih 15-ak minuta.
Spoiler for Hiden:
Zapravo najbolje bih opisao taj period ako bih rekao da mi se nije dopala naivnost kojom se Norman izvukao policije, tj izbegao krivicu. Nisam to tako zamisljao.

Ali zato drugi deo epizode, iskopavanje Norme iz groba, lepljenje slepoocnica lepkom i vec opisana finalna scena za klavirom, ja nisam ove sezone na televiziji video nista impresivnije od ovoga. Cista desetka, mada je ovde ocena najmanje merodavna i bitna. Vera Fleming i Fredi Hajmur briljiraju. Stvoreni su za ove uloge.

Bilo mi je zadovoljstvo, Bates Motel season 4.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bates Motel
« Odgovor #132 : 19.05.2016. 01:55:45 »
Pogledano finale  :)

Nadao sam se
Spoiler for Hiden:
da ce mu se Norma pojavljivati i to smo vidjeli na kraju. Dakle, Vera ce i u iducoj sezoni glumiti. Dobro finale, serif Romeo popizdio kako i ne bi nakon svega.

Freddie pokidao ovu sezonu. Najbolja sezona dosad.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Bates Motel
« Odgovor #133 : 20.05.2016. 18:12:31 »
pogledao finale. možda bolje da je 9. bila finale.

Poprilicno mocna scena, a u finalu imamo jos jednu takvu. Ne otvaraj spojler dok ne pogledas epizodu.
Spoiler for Hiden:
Norman shvata da mu je majka mrtva, uzima pistolj i odlucuje da joj se pridruzi. Ali, u trenutku kada treba da opali, cuje muziku. Silazi niz stepenice i vidi majku kako svira njihovu omiljenu pesmu na klaviru, u sobi koja je okrasena bas onako kako su njih dvoje zamisljali. Od tog trenuta njega vise niko nece moci da ubedi da je Norma mrtva. Vecno ce ziveti u njemu.

Spoiler for Hiden:
Ali zato drugi deo epizode, iskopavanje Norme iz groba, lepljenje slepoocnica lepkom i vec opisana finalna scena za klavirom, ja nisam ove sezone na televiziji video nista impresivnije od ovoga. Cista desetka, mada je ovde ocena najmanje merodavna i bitna. Vera Fleming i Fredi Hajmur briljiraju. Stvoreni su za ove uloge.
slažem se, odlično su to napravili, ali ipak je bilo očekivano da će to napraviti.

ukupni dojam za ovu sezonu: na visokoj razini, ali nisam oduševljen kao trećom sezonom. premalo trenutaka između Norme i Normana, koji su bili tako jezoviti/neugodni u trećoj sezoni.

za petu sezonu imam prilično velika očekivanja. sad će scenaristi morati nešto kvalitetno smisliti da bi zadržali jednako zanimanje gledatelja kao za prethodne sezone.
vidjet ćemo može li Freddie iznijeti petu sezonu na svojim šizofreničnim plećima. nadam se da može. on i Vera su stvarno hajlajt ove serije.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Bates Motel
« Odgovor #134 : 20.05.2016. 20:10:42 »
Bice Vera tu i dalje, kroz njegove trenutke i napade kojih ce od sada biti sve vise i vise.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: Bates Motel
« Odgovor #135 : 27.05.2016. 22:55:46 »
Pogledana zadnja epizoda, odličan završetak. Mogli su komotno ovako i završiti seriju, bojim se da će teško nadmašiti ovo.

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #136 : 18.06.2016. 16:10:05 »
Pogledao sam poslednju sezonu pa sam mislio i da bacim pogled na filmove posto ih nisam gledao. Vidim da ima dosta filmova pod raznim imenima ( Psiho 1,2,3... Bates Motel, pa opet Psiho ali iz osamdesetih) sta od toga vredi pogledati i kojim redosledom?

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #137 : 23.07.2016. 01:18:48 »
Zvanično je objavljeno da je peta sezona finalna sezona.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Bates Motel
« Odgovor #138 : 23.07.2016. 15:30:52 »
šteta, ali bolje tako nego da useru sve dobro iz prve 4 sezone. volio bih vidjeti seriju Psiho.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Bates Motel
« Odgovor #139 : 23.07.2016. 16:51:49 »
Steta sto cemo u samo jednoj sezoni imati Normana u novonastalim okolnostima.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #140 : 23.07.2016. 21:58:38 »
Ali što će im Rijana..  :facepalm

Offline retarder

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #141 : 06.08.2016. 17:39:24 »
obicno se u serijama ceka da se dva glavna lika na kraju poseksaju, je l ovdje cekamo da se mama i sin?

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #142 : 04.01.2017. 22:14:31 »
Finalna peta sezona počinje 20. 2. 2017.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #143 : 09.01.2017. 23:53:53 »

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Bates Motel
« Odgovor #144 : 10.01.2017. 12:09:53 »
savršeno! jedva čekam.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Mrzim lopatare i limune

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #146 : 01.02.2017. 21:17:19 »
znaci  :facepalm
ne mogu se sjetit filma dje ona glumila, al se sjecam da joj se uloga svodila na izgovaranje jedne rijeci, da li wierd, ili nesto slicno, ne znam. ali je razbila! not.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Bates Motel
« Odgovor #147 : 05.02.2017. 01:16:16 »

Ma ovo ce biti ludnica. Jedva cekam.



Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Bates Motel
« Odgovor #148 : 02.03.2017. 20:01:00 »
Dopada mi se novi Norman. Ima vise samopouzdanja, oseca da je majka sada najvise uz njega, i najvise mi se dopadaju detalji na koje obracaju paznju sa Normom. Npr detalj kad ona odmah zapali cigaretu cim Norman izadje iz kuce, ili kad uci francuski. Mislim da to daje jedan poseban detalj konekciji izmedju Normana i Norme.
Citat:
Mother, don't be childish. It's boring.

Sada ce najzanimljivije biti kada Dilan sazna za Norminu smrt. Maks je veoma strastven glumac i daje najbolje od sebe kada se nalazi u teskim i emotivnim situacijama. Plus, sukob izmedju njega i Normana koji su prosli jedan citav krug od prve do poslednje sezone. Bice napeto.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Bates Motel
« Odgovor #149 : 07.03.2017. 14:10:40 »
kakav kraj druge epizode. ovo se cekalo sve ove godine.  :naklon:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.