Autor Tema: Rosewood Lane (2011)  (Posjeta: 1838 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline intoxic

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 755
  • Spol: Muški
Rosewood Lane (2011)
« : 23.12.2012. 17:31:31 »

Opis:
Sonny Blake (Rose McGowan) dolazi u malo mestašce Rosewood Lane na uviđaj jer joj je otac nastradao padom niz stepenice. Naizgled očigledna nesreća pripitog čoveka kasnije će doći u pitanje, kada se Sonny u radio emisiju uključi momak i unese nespokoj i sumnju u pomenuti nesrećni slučaj. Naime, Sonny je psihijatar i ima svoju noćnu talk-show emisiju, a momak koji se javio je lokalni raznosač novina i ne zaustavlja se na tom javljanju već joj nekoliko puta provaljuje u stan. Policija mu ništa ne može, iako ga je Sonny lično videla, jer ima alibi roditelja koji tvrde da nije napuštao svoju sobu...

Izvor: hororsf.iz.rs

Žanr: triler
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 97 min
Režiser: Victor Salva
Scenarist: Victor Salva
Glumci: Rose McGowan, Lauren Vélez, Bill Fagerbakke,  Lin Shaye, Ray Wise, Rance Howard, Judson Mills...

IMDb

« Zadnja izmjena: 19.10.2014. 12:48:50 zkarlov »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Rosewood Lane (2011)
« Odgovor #1 : 03.04.2016. 16:09:47 »
Ovo je bilo užasno iskustvo, a inače je Silva ok horor redatelj. Sad radi na novom nastavku Jeepersa Creepersa.

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Rosewood Lane (2011)
« Odgovor #2 : 03.04.2016. 17:48:29 »
Pročitao sam negde da neće biti filma,
valjda je silovao nekog.. možda grešim..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Rosewood Lane (2011)
« Odgovor #3 : 03.04.2016. 18:00:25 »
Mislim da će biti samo što će ga sad posebno popratit kontroverze http://www.theguardian.com/film/2016/mar/29/actors-warned-to-avoid-paedophile-director-victor-salva-jeepers-creepers-3

Ovo za Clownhouse sam još davno znao
Citat:
In its circular to local talent agents, the Union of British Columbia Performers noted Salva’s 1988 conviction for molesting a 12-year-old boy, Nathan Forrest Winters, who had acted in two of his films. Winters was abused while shooting the 1989 film Clownhouse.

Ništa čudno za pedofilski hollywood. Corey Feldman je dobro rekao ovdje https://www.youtube.com/watch?v=roW238dfUUk

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Rosewood Lane (2011)
« Odgovor #4 : 03.04.2016. 19:34:22 »
Da, da.. Odličan intervju.. Ima ih, strašno..
A što se tiče JP3, ako bude, jedva čekam.. Prvi mi je među najboljim hororima..
Ovaj Lane nisam ni gledao..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Rosewood Lane (2011)
« Odgovor #5 : 03.04.2016. 19:35:55 »
The Creeper je jedan od boljih modernih horor monstera. Jeziv i odličan izgled bez CGI-a.

Lane ako ćeš gledat, jedini razlog koji ti mogu dati je McGowan  ;D

Offline Zolala

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 112
  • Spol: Muški
    • Artnit
Odg: Rosewood Lane (2011)
« Odgovor #6 : 04.04.2016. 00:53:50 »
Ovo je bilo užasno iskustvo, a inače je Silva ok horor redatelj. Sad radi na novom nastavku Jeepersa Creepersa.

Mislim da sam ovo gledao na Novoj televiziji. Meni simpatičan film, mada nisam gleda od početka. Ima neku napetu atmosferu, to mi se sviđa i znam ovu glumicu iz serije Čari, pa mi nekako prijalo.

Tags: