Autor Tema: Reacher  (Posjeta: 2286 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zzoe

  • Administrator
  • Član
  • *****
  • Postova: 698
  • Spol: Ženski
Reacher
« : 07.02.2022. 21:25:11 »

Opis:
Serija Reacher prati Jacka Reachera, iskusnog vojno-policijskog istražitelja koji je tek nedavno ponovno postao civil. Reacher je skitnica, nema mobitel i sa samo najosnovnijim stvarima putuje kroz zemlju kojoj je nekoć služio. Kada stigne u mali grad Margrave u Georgiji, otkrije kako se zajednica suočava sa svojim prvim ubojstvom u 20 godina. Policajci ga odmah uhite, a očevici ga smjeste na mjesto zločina. Kada počne dokazivati svoju nevinost, Reacher počne otkrivati duboko ukorijenjenu zavjeru.


Žanr: akcija, drama, kriminalistička
Kanal: Amazon Prime Video
Godina: 2022.


IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 02.10.2022. 10:36:25 daxdavor »

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Reacher
« Odgovor #1 : 07.02.2022. 22:36:34 »
Ovo je dobro. Odgledah komplet prvu sezonu ovaj vikend i zadovoljan sam. Moja preporuka.

Offline mladi.indiana

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Muški
Odg: Reacher
« Odgovor #2 : 10.02.2022. 14:27:52 »
Pogledao pilot epizodu i mogu reći da je bolje nego što sam očekivao, solidan triler, dobre akcijske scene. Priča dobro prati atmosferu iz knjiga, a casting je odličan. Alan Ritchson je izvrstan izbor za ulogu Jacka Reachera, ne samo da mu sliči, nego je i na ekranu dobro prenio svoj lik, čak bi rekao i bolje nego Tom Cruise iz filmova. Veseli me pročitati i da su obnovili za 2. sezonu.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Reacher
« Odgovor #3 : 10.02.2022. 15:50:36 »
ovo ću si i ja zabilježiti za gledanje. stvarno izgleda dobro. prijatelj me prije desetak godina davio s knjigama, ali mi se nije dalo čitati akcijske krimiće

Offline matjaz1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 307
Odg: Reacher
« Odgovor #4 : 11.02.2022. 08:12:15 »
Odlično se drže knjige. Odlična serija i hvala za prijevode.

Offline dupin

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 70
Odg: Reacher
« Odgovor #5 : 13.02.2022. 16:13:54 »
Bravo  clapp

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Reacher
« Odgovor #6 : 27.03.2022. 18:27:40 »
dugo nisam pogledao ovako dobru akcijsku seriju, film, bilo što. ne mislim na samu glavnu radnju jer mi nije bila naročito zanimljiva, ali mislim na sve ostalo: gluma, produkcija, atmosfera, likovi, surovost, scenarij, u nekim dijelovima i tuga, baš sve! po svim ovim kriterijima meni je ovo kandidat za seriju godine.  Shvaćam zašto su knjige iz ovog serijala tako popularne. Nisam gledao druge filmove i serije, ako postoje, o Reacheru, tako da ne mogu usporediti s time.

jedini minus je nekad što Reacher previše toga zna. Izbor glumca fantastičan. drugu sezonu ću sigurno gledati.

Offline Saky

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
Odg: Reacher
« Odgovor #7 : 28.03.2022. 12:17:47 »
Serija je jako dobra. Meni bolja nego filmovi.
Nisam čitao knjige, ali vidim da su fanovi puno zadovoljniji Reacherom iz serije nego filmskim.

Offline h2008

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Reacher
« Odgovor #8 : 10.06.2022. 08:51:48 »
Serija je jako dobra. Meni bolja nego filmovi.
Nisam čitao knjige, ali vidim da su fanovi puno zadovoljniji Reacherom iz serije nego filmskim.

slažem se

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Reacher
« Odgovor #9 : 07.11.2023. 17:50:07 »
15. decembar.


Tags: