Autor Tema: Dnevnik odgledanih filmova 2012  (Posjeta: 1524 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zvucnjak

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
    • ABOUT.ME
Dnevnik odgledanih filmova 2012
« : 13.12.2012. 11:29:19 »
Kao što svi znamo, teme ovakvog tipa se vrlo brzo pretvore u niz od 168925 strana postova koje niko ne čita. Međutim, na par drugih foruma sam video sistem koji sprečava da se to desi.

Ideja je da svako ima samo jedan post u ovoj temi u koju će dodavati filmove koje je odgledao u tekućoj godini. Trebalo bi da ima ocenu i komentar, utisak, bar nekoliko reči zašto vam se svideo, ili zašto nije. Tako se postiže preglednost i prihvatljiv broj postova, i dobija se potencijalno korisna tema koju članovi mogu relativno lako da pretraže ako ih zanima nečije mišljenje o nekom filmu.

Otprilike ovako bi to trebalo da izgleda:
(ko ne zna da koristi tabele ne mora ali bi trebalo da se pridržava forme)


FILMOCENAUTISAK
Total Recall (2012)7Problem sa rimejkovima je to što su - rimejkovi. Imam neki utisak da, da nije snimljen original sa Švarcenegerom, ovo bi bio sasvim pristojan film. Međutim, kod rimejka je neizbežno konstantno upoređivanje sa originalom u svakom trenutku gledanja; a meni se lično više sviđa kako su odradili mnoge stvari u Švarcijevoj verziji...
Surrogates (2009)8Jako dobar film, dobra ideja, dobar zaplet, i odličan kraj!
In Time (2011)6Zanimljiv koncept i zaplet, realizacija donekle predvidiva i prosečna. Ipak, nije loše pogledati za opuštanje i razonodu.
I Love You Phillip Morris (2009)5Činjenica da sam ovaj film gledao iz 3 puta, a ne odjednom, dosta govori. Film je istinita priča, i očigledno je taj Steven Russell bio vrhunski prevarant, ali film jednostavno ne uspeva da zadrži dugo pažnju. Uprkos dobrim glumcima.
« Zadnja izmjena: 14.12.2012. 14:54:37 zvucnjak »
Carpe noctem

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Dnevnik odgledanih filmova 2012
« Odgovor #1 : 25.12.2012. 13:17:57 »
Filmovi koje sam ja gledao u 2012. godini su:
FILMOCENAUTISAK
Mirror Mirror (2012)8Film me je pozitivno oduševio. Nedavno sam odgledao i dopalo mi se sve. Pogotovo to što glumi Džulija Roberts, nju obožavam, i taj njen smisao za humor.
Men In Black (2012)9Oduševljen trećim delom. I prva dva filma su mi dobra, ali je ovaj još bolje odrađen, i zbog toga što se malo duže čekalo na ovaj deo, opravdalo je moja očekivanja.
The Amazing Spiderman (2012)9Ne bih mogao reći da li mi je ovo najbolji deo spajdermena, ali mogu reći da iako je izašao pre nekoliko meseci, takođe sam ga nedavno odgledao, i oduševljen sam. Sa zadovoljstvom sam odgledao ceo film bez prestanka.

Tags: