Autor Tema: The Americans  (Posjeta: 80524 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Americans
« Odgovor #270 : 07.04.2017. 12:17:45 »
Ah, dobro, valjda je sad gotovo s Jugom... Evidentno je iz prikazanog da producenti, scenaristi (no, tkogod da je smislio put kroz Jugu) misle da je SFRJ bila dio Istočnog bloka (ČS, Madžarska, DDR, Bugarska...).  :facepalm Točno sam znala gdje će sjebati stvar.

Spoiler for Hiden:
Izrežirali su problem s prelaženjem granice baš na jedinom mjestu gdje čovjeka na putu °iz nekog mjesta u Rusiji > preko Juge (via Ljubljana = u Italiju) > ? > do Amerike° ne bi ni pogledali. Na izlasku iz Juge. Bilo gdje drugdje da su to inscenirali - na izlasku iz SSSR-a, Bugarske, na ulazu u Jugu... - još bi moglo proći. Ali ne.
O Bosancima u maskirnim uniformama i s puškama na ramenu (1984. rofl ) na slovenskoj granici Juge što reć nego:  :vid-ga: . Umjesto ležernog "Kam pa greste?" (il kak već) uz ono mahanje rukom za "prođi", cijela drama. Ako bi se zbog nekoga morao skrivati, onda su to karabinjeri na ulazu u Italiju, mada su i oni manje-više spavali na granici.

No se zato Miša jr. nekom magijom s boktepitaj kakvim pasošem, ono - Rus, bez vize, kurca-palca - stvorio u Ameriku. Mda.

Da mi je znat samo odakle crpe te "informacije"!? Bit će od raznih tralala-proforaca kaj su tu bili za vreme rata. :ne-zna

Nego...
Spoiler for Hiden:
kak je mali koji glumi Henrija naglo izraso! Čudo jedno.

I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #271 : 07.04.2017. 17:20:06 »
Ah, dobro, valjda je sad gotovo s Jugom... Evidentno je iz prikazanog da producenti, scenaristi (no, tkogod da je smislio put kroz Jugu) misle da je SFRJ bila dio Istočnog bloka (ČS, Madžarska, DDR, Bugarska...).  :facepalm Točno sam znala gdje će sjebati stvar.

Spoiler for Hiden:
Izrežirali su problem s prelaženjem granice baš na jedinom mjestu gdje čovjeka na putu °iz nekog mjesta u Rusiji > preko Juge (via Ljubljana = u Italiju) > ? > do Amerike° ne bi ni pogledali. Na izlasku iz Juge. Bilo gdje drugdje da su to inscenirali - na izlasku iz SSSR-a, Bugarske, na ulazu u Jugu... - još bi moglo proći. Ali ne.
O Bosancima u maskirnim uniformama i s puškama na ramenu (1984. rofl ) na slovenskoj granici Juge što reć nego:  :vid-ga: . Umjesto ležernog "Kam pa greste?" (il kak već) uz ono mahanje rukom za "prođi", cijela drama. Ako bi se zbog nekoga morao skrivati, onda su to karabinjeri na ulazu u Italiju, mada su i oni manje-više spavali na granici.

No se zato Miša jr. nekom magijom s boktepitaj kakvim pasošem, ono - Rus, bez vize, kurca-palca - stvorio u Ameriku. Mda.

Da mi je znat samo odakle crpe te "informacije"!? Bit će od raznih tralala-proforaca kaj su tu bili za vreme rata. :ne-zna

Nego...
Spoiler for Hiden:
kak je mali koji glumi Henrija naglo izraso! Čudo jedno.
pa zapad je na nas gledao s podsmijehom kao mi danas na sjevernu koreju ( kult ličnosti, sletovi za rođendan najvećeg sina..., informativni program počinje: što je radio i kako se osjeća veliki vođa, "nestanci" političkih protivnika,... ) naravno oni kojima je max. domet inozemstva bilo po sir i kobasicu u mađarsku mislili su da smo mi baš fora rofl rofl rofl rofl

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #272 : 07.04.2017. 22:28:59 »
4ta fudbalska zabarska liga je zanimljivija od ove sezone.
... ......
kako si?
...... ...... ..... evo... ne znam....
....
ne mogu ja ovo vise.... ......
....
znam....

kraj epizode.
Spoiler for Hiden:
moram pofalit filipa koji je posumnjao na stenovu trebu. i bice da je u pravu s obzirom da je propala prica sa usjevima.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Americans
« Odgovor #273 : 08.04.2017. 15:42:43 »
pa zapad je na nas gledao s podsmijehom kao mi danas na sjevernu koreju ( kult ličnosti, sletovi za rođendan najvećeg sina..., informativni program počinje: što je radio i kako se osjeća veliki vođa, "nestanci" političkih protivnika,... ) naravno oni kojima je max. domet inozemstva bilo po sir i kobasicu u mađarsku mislili su da smo mi baš fora rofl rofl rofl rofl

http://i.ytimg.com/vi/ZNS-UGYzKGA/hqdefault.jpg

 :ccc:Jel te tome uče u školi? Pišeš gluposti i sramotiš se.
BTW, osim što nije lijepo ni pristojno nipodaštavati  bilo koji narod (uz jedan izuzetak koji potvrđuje pravilo :P), debelo sumnjam itko s pol mozga na S. Koreju gleda s podsmijehom. Prije, onako, s nelagodom i zabrinutošću.

Bez da zalazim u detalje i serem puno, situacija je bila ovakva: na globalnoj političkoj sceni Juga je još imala respektabilnost iz Titovog vremena, a 'običan narod' (vani) ili nije ni čuo za Yougoslavia? (to uglavnom Ameri, Japanci...) ili su je znali kao privlačnu turističku destinaciju.
Ako se tko ismijavao ili srao po Jugi, onda su to bili naši gastarbajteri  - kao onaj Morozov iz serije, tipično! - te Jugovići sami, doma, strancima, vani... you name it. Tek ranih 90-ih su naši onako temeljito "dali rodu glas" pred stranim svijetom i pobrali vani kojekakve epitete.

Kvragu, cijelo vrijeme se pokušavam suzdržati od pametovanja o prošlosti po sjećanju (s manje ili više uspjeha, u svakom slučaju više sam napisala-pobrisala nego postala), al šta kad je serija The Americans baš takva da izaziva, poteže za jezik, a (da parafraziram J. Silvera) "my name is QBlack, and I have a long fucking memory."  :P?!

Teško mi je ocijeniti - jel to što ovamo ne zalazi više starih prdonja dobra ili loša stvar  :ceska:;D
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #274 : 08.04.2017. 16:08:32 »

Teško mi je ocijeniti - jel to što ovamo ne zalazi više starih prdonja dobra ili loša stvar  :ceska:;D
[/quote]

to je dobra stvar. i jedna je previše rofl rofl rofl

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Americans
« Odgovor #275 : 13.04.2017. 15:07:31 »
Razumem da Pejdz na svoju majku gleda drugacijim ocima, ali ako ocekuje da prema svakom prolazniku ili svakome ko zakuca na vrata bude uctiva i ljubazna, onda su to prilicno visoki standardi koje postavlja.

Inace, jako mi se dopada to sto Oleg nema pojma sta je sve Sten uradio za njega. I nedostaje mi Rezidentura.

Najbolji deo epizode je:
Spoiler for Hiden:
Elizabet koja tadi Tai Chi.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Americans
« Odgovor #276 : 19.04.2017. 23:50:27 »
Nadam se da.
Spoiler for Hiden:
Gabrijel nije otisao zauvek i da cemo ga jos videti.
Frank Langela je ovu ulogu doveo do savrsenstva.

Koliko je mocna poslednja scena kada kaze Filipu da je bio u pravu za Pejdz. I Filipova reakcija. Uh.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #277 : 21.04.2017. 23:16:56 »
gledam sad neku ep, pojma nemam koju, vise i ne znam, i pomislim da sam je stopirao. a u stvari nijesam. filip se zamislio.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Americans
« Odgovor #278 : 27.04.2017. 11:07:43 »
Fil i Elizabet vole jedno drugo, stalo im je do njih, do svoje porodice. Ona im je na prvom mestu. Ali oseca se tenzija izmedju njih dvoje. I mislim da ce eskalirati.
Spoiler for Hiden:
Mislim da ce to biti zbog Pejdz. I Fil iElizabet ce zeleti da je zastite, samo sto ce svako imati drugaciji pristup.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline HeisenbergNS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #279 : 06.05.2017. 09:22:09 »
Poslednje dve epizode sam u cca 15 minuta pogledao.
Ne znam šta im se desilo, bilo je zanimljivo tim preusporenim tempom, imali su priču i kvalitet, ali ova sezona već od druge, treće epizode ne vodi ničemu. Generalno, smatram da im je 13 epizoda previše u sezoni, da bi se mnogo bolje odrazilo da ima 10. Ali ne odustajem, obzirom da je serija pri kraju.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Americans
« Odgovor #280 : 06.05.2017. 12:42:33 »
^+
Poslednje dve epizode sam u cca 15 minuta pogledao.
Ne znam šta im se desilo, bilo je zanimljivo tim preusporenim tempom, imali su priču i kvalitet, ali ova sezona već od druge, treće epizode ne vodi ničemu. Generalno, smatram da im je 13 epizoda previše u sezoni, da bi se mnogo bolje odrazilo da ima 10. Ali ne odustajem, s obzirom da je serija pri kraju.



Bome, ni meni ova sezona nije legla (prije mi je bila prilično draga), počeli su mi ići nakurac otprilike u isto vrijeme (2-3 ep.) i već vidim kud to vodi, a to kud vodi je tipično, prosječno američko smeće. Baš su i ovu seriju morali zasrat!
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Americans
« Odgovor #281 : 24.05.2017. 23:05:32 »
Hah, mislim da ce Henri preziveti citavu seriju i da nece znati sta se deseva.

Sa druge strane Pejdz ce mi potpuno rastopiti srce.

Dzeningsovi su slomljeni. Kao i ja. Previse ih volim.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Americans
« Odgovor #282 : 01.06.2017. 01:57:50 »
 :-\
Bezvezno finale bezvezne sezone. Sve u stilu "di si bio? - nigdje, što si radio? - ništa"...
Mislim, realno se ljudima u životu potrefe neke godine kad im se ništa naročito ne događa, uvališ se u kolotečinu, pa sve čekaš da prođe... samo što je gledati takve kolotečine fiktivnih junaka na ekranu otprilike jednako napeto kao gledati, recimo, defragmentiranje diska na starim kompjuterima.
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #283 : 01.06.2017. 07:19:27 »
Ova sezona je najlošija do sada. Dakle radnja sezone nula ili duplo golo. Kada bi neko uzeo da iseče samo ono što je bilo bitno možda bi sve moglo da stane u najviše dve epizode. Nadam se da su se suzdržavali za zadnju sezonu i da će ona biti najbolja.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #284 : 09.06.2017. 22:05:50 »
sjajno finale.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline kurdika

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #285 : 14.06.2017. 18:52:14 »
Definitivno najlošija sezona , sve je moglo stati u jednu epizodu . Ocjena od 1 do 10 maksimalno 2 i to je puno .

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #286 : 24.06.2017. 01:05:35 »
bice da je ova sezona trinajestosatna podloga za nekst sizn.
no dobro, bar smo se bolje upoznali sa likovima. posto ranije nijesmo mogli.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #287 : 05.01.2018. 21:25:46 »
Finalna sezona počinje 28. 3. 2018.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #288 : 05.01.2018. 22:11:52 »
jedva cekam da se konacno upoznamo sa pozadinom (uh, ovo bas lose zvuci  :facepalm ) nekih likova.
konkretno, juesej/sssr bracni par. nista ne znamo o njima.
jebes radnju.
sorry. pardon.
nadam se da ce mala dzejni dobit prostora.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #289 : 28.02.2018. 19:32:27 »
Pogledana druga, treća, četvrta i peta :)

Sve epiozde su mi bile oku ugodne. Lijepo je vidjeti Paige kako raste iz epizode u epizodu. Eli i Philip nikad bolji što se tiče prerušavanja. Samo su gadljivi jer su ubojice nema veze što su likovi. Nemam nikakve simpatje prema njima posebno su mi se zgadili ti psihopati
Spoiler for Hiden:
kad su ubili nedužnog čovjeka u labarotoriju da bi se na kraju ispostavilo da te bube nisu za ono što su mislili. Tako barem Eli kaže.

Laurie Holden se pojavila i baš sam si nekako pomislio da bi mogla biti njihova, ali oni ne znaju za nju. Dakle, oni su sad isto kao mi gledatelji koji sumnjaju. Ne bi bilo prvi put da Laurie glumi ruskinju. Već je bila ruskinja u Filesima.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #290 : 02.03.2018. 07:30:04 »
Pogledana šesta, sedma, osma, deveta i deseta :)

Svidjele su mi se epizode ali previše pucanja u prazno prvo
Spoiler for Hiden:
ono sa pšenicom i bubama pa sad onaj Tuan. Nadam se da Laurie Holden neće biti pucanj u prazno već da će se zbilja ispostaviti da radi za nekoga.
a inače odlično završetci šeste epizode uz Petera Gabriela i pjesmu Lay your hands on me (treći puta je Peter u amerikancima) i kada onaj rus izlazi po snijegu a pjesma svira. Opaka scena. I kraj desete epizode sa slikama i udarac Eli i Philipu a i samoj Paige kada shvaća da još uvijek ne znaš što ju je snašlo. Dobro je taj pastor napisao, imat će traume zauvijek i jedini način da oni to razumiju je bio takav sa slikama.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #291 : 16.03.2018. 06:44:12 »
Pogledane zadnje tri  :)

I tak, slabašna sezona. Ne shvaćam zašto su dodijelili Stanu Lauren Holden kada nema neku ulogu. Samo je zamka da bi pomislili kako je špijun. Mislim možda i bude u 6. sezoni. Oleg mi je bio jako zanimljiv ove sezone i oko njega su izgradili dobru priču. S druge strane Eli i Philip koliko god oni htjeli prikazati kao nekakve moralne vertikale buahahaha. Ubojice, sociopati. Prekrižio sam ih zauvijek. Dobri likovi, ali želim im sve najgore i nadam se da će to dobiti u šestoj sezoni. Ovo je bila sezona bez pono rizika i vučenja za nos na sve strane. Paige je postala užasna i smiješni su mi oni treninzi. Ma što će joj to pomoć. Uvrh glave im 35-40 kila pa ne može onda da ne znam kak se nauči tuč ni istuč nekog koji i ne zna. Zato je ova serija s vremena na vrijeme i smiješna. Kao ozbiljni smo, a onda imaju prevelikih gluposti. Najlošija sezona. Jedva čekam šestu, pozdrav.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #292 : 06.04.2018. 00:40:44 »
pogledana zadnja prva.
jel moguce da je ovo vo ista serija. znak pitanja.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #293 : 14.04.2018. 02:18:22 »
druga bek tu bej.ziks.
samo nek su mi zdr'ao. bla bla elizabet je zajebana i umorna, bla bla... zavarim nikotin  u zoru... bla bla...
filip.
...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #294 : 14.04.2018. 02:19:28 »
Pogledan početak nove sezone  :)

Dobar početak. Pogotovo scena na ulici i ubod. Jaooo. Ja samo čekam Stana i da mu vidim izraz lica kada sazna ko su mu susjedi svih ovih godina. To se čeka jaooo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #295 : 25.04.2018. 22:22:54 »
Pogledana druga i treća  :)

I tako, Eli je postala jedna od najiritantnijih likova današnjice. Ma cijela serija mi je sveukupno jako pala zbog neviđenih gluposti. Taman prva epizoda bila dobra i onda se vraćaju na trag 5. sezone
Spoiler for Hiden:
sad ova od 50-ak kila udavi i ubije odraslog muškarca od 100 i nešto kila buahahaha. Ma može biti koliko god hoće istrenirana, ali biološki je to nemoguće stari moj ja kad vidim takvu feminističku glupost meni padne mrak na oči. Jebeš takve serije. I još mi se furaju na neku kvazi ozbiljnost. Ma zajebi to više.  ful brzo ga je ubila hahahahahha.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #296 : 11.06.2018. 15:50:05 »
Pogledana četvrta i peta  :)

Solidne epizode u kojima me opet iste stvari živciraju, ali pozitivno je što se Philip polako vraća i uz njega do kraja ako moram birati, ali uz njega ne uz Eli i Paige. Pretjerivanja me ne zanimaju, samo realnost.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #297 : 19.07.2018. 05:22:37 »
Pogledana šesta i sedma  :)

Ajde ove su bile bolje bez nekakvih pretjerivanja. Sad su se vratili na ono u čemu su stvarno dobri, a to je odnos između njih dvoje. Volim kad je napetost između njih. I napokon se nešto pokrenulo oko Stana i sad jedva čekam vidjeti kada sazna iako sada jako sumnja zbog Henryija. Danas zadnje tri i ćao đaci.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #298 : 20.07.2018. 15:57:42 »
Pogledano do kraja  :)

Zadnja sezona Amerikanaca je pravi primjer sezone koja je na kraju vrlo dobra iako je prva polovica prosječna, ali druga polovica je vrhunska. Ono što sam čekao, što smo svi čekali dugih 6 godina je scena kad će Stan saznati i nije moglo bolje. Nisam očekivao da će tako biti, ali drago mi je da je tako bilo. Finale je stvarno odlično napravljeno, ništa pretjerano, a opet tako epski uz određene scene kao ona uz pjesmu Borthers in Arms, scena u garaži ili scena u vlaku sa Paigeom. Nemam ništa pametno za reći osim što mi je bilo drago pratiti ovu seriju usprkos nekim padovima, nekim mojim kritikama ali na kraju uvijek gledam kakva je serija u cjelini, a cjelini radi se o jednoj vrlo dobroj seriji koju ću pamtiti prije svega po odličnoj glumi Keri Russell i Matthew Rhys te se nadam kako će pokupiti Emmyija ili Globusa.

Uvijek mi se teško rastati od ovakvih serija. Ova serija spada u generaciju 2013 gdje su još serije Vikings, Peaky Blinders, Banshee, Bates Motel, House of Cards, Rectify, Orphan Black, Agents of SHIELD, Ray Donovan, Father Brown gdje mogu ponosno reći da su Amerikanci uz Rectify najbolja serija iz te generacije, zasad. Budemo vidjeli jel ih mogu Vikinizi i Peaky Blinders nadmašiti.

Zbogom ameri to jest rusi

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2682
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #299 : 03.09.2022. 16:10:27 »
Peta sezona mi je bila najgora, vidim i mnogim drugima, mnogo sam premotavao, previše patetike i gluposti. Šesta sezona je vredela neodustajanja od serije, pogotovo poslednje dve epizode.

Spoiler for Hiden:
Bio sam preplavljen adrenalinom čim je Filip počeo da sprinta kad je primetio da ga FBI prati u parku.  ;D