Autor Tema: The Americans  (Posjeta: 81165 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #210 : 27.04.2015. 01:10:13 »
Pogledana sedma  :)

Još jedna dobra epizoda. I najbolja Philipova transformacija  rofl rofl usrao sam se kad sam ga vidio kako izlazi van iz restorana, a izgleda kao nekakav emo teeneger  rofl rofl

Spoiler for Hiden:
Da, Martha i šok. I dobro su napravili cijelu scenu poslije kad je željela neki dokaz koji joj govori da on nije špijun. Zato je htjela u njegov apartman koji je naravno on imao već sa strane, ali ni to nije bilo dovoljno. Prevelik šok.

Spoiler for Hiden:
sad sam odgledao 7. epizodu i nije mi jasno zašto je Martha bila u tolikom šoku. koliko se sjećam ona je postavila tu kemijsku olovku, a i cijelo vrijeme je kod nje bio mali kazetofon na koji su se snimali razgovori iz tog ureda i koje je davala Philipu.

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: The Americans
« Odgovor #211 : 27.04.2015. 09:57:13 »
Pogledana sedma  :)

Još jedna dobra epizoda. I najbolja Philipova transformacija  rofl rofl usrao sam se kad sam ga vidio kako izlazi van iz restorana, a izgleda kao nekakav emo teeneger  rofl rofl

Spoiler for Hiden:
Da, Martha i šok. I dobro su napravili cijelu scenu poslije kad je željela neki dokaz koji joj govori da on nije špijun. Zato je htjela u njegov apartman koji je naravno on imao već sa strane, ali ni to nije bilo dovoljno. Prevelik šok.

Spoiler for Hiden:
sad sam odgledao 7. epizodu i nije mi jasno zašto je Martha bila u tolikom šoku. koliko se sjećam ona je postavila tu kemijsku olovku, a i cijelo vrijeme je kod nje bio mali kazetofon na koji su se snimali razgovori iz tog ureda i koje je davala Philipu.

Zato jer ju je ulovila frka da će shvatiti da je ona to postavila.
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #212 : 27.04.2015. 14:29:28 »
Pogledana sedma  :)

Još jedna dobra epizoda. I najbolja Philipova transformacija  rofl rofl usrao sam se kad sam ga vidio kako izlazi van iz restorana, a izgleda kao nekakav emo teeneger  rofl rofl

Spoiler for Hiden:
Da, Martha i šok. I dobro su napravili cijelu scenu poslije kad je željela neki dokaz koji joj govori da on nije špijun. Zato je htjela u njegov apartman koji je naravno on imao već sa strane, ali ni to nije bilo dovoljno. Prevelik šok.

Spoiler for Hiden:
sad sam odgledao 7. epizodu i nije mi jasno zašto je Martha bila u tolikom šoku. koliko se sjećam ona je postavila tu kemijsku olovku, a i cijelo vrijeme je kod nje bio mali kazetofon na koji su se snimali razgovori iz tog ureda i koje je davala Philipu.

Zato jer ju je ulovila frka da će shvatiti da je ona to postavila.

Spoiler for Hiden:
to je ok, ali ja sam iz mulderovog posta shvatio, kao da je ona zabrinuta jer je počela sumnjati u philipa da je špijun. iako, sad kada sam odgledao 8. epizodu, postalo mi je jasnije, jer je shvatila da on nije taj za kojeg se predstavljao, jer je ona zapravo mislila da on radi u onom odijelu iz kojeg je došao onaj koji ih je ispitivao nakon što je buba otkrivena.
« Zadnja izmjena: 27.04.2015. 14:31:05 Muflon25 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #213 : 01.05.2015. 16:06:27 »
Pogledano finale  :)

Eh, kako ih nije sram tako završiti  ;D sad čekanje da se otkrije što će se dogoditi. Po meni imaju tri opcije od kojih je jedna loša, a dvije dobre.

Spoiler for Hiden:
PRVA OPCIJA - da pator Tim zbilja prešuti i sazna što više od Paige i na kraju zbilja nikome ne kaže. To bi meni osobno bilo blesavo i ne želim tu opciju.

DRUGA OPCIJA - puno zanimljivija opcija, a to je da pastor Tim kaže policiji i na kraju ih uhite. Cijela četvrta sezona bi se bavila s njihovim uhićenjem i pokušajem da sve zataškaju i da dokažu kako su zbilja amerikanci. Tu bi se trebali onda uključiti aposlutno svi da im pomognu. To bi meni bilo zanimljivo gledati.

TREĆA OPCIJA - ova opcija mi je zanimljivija, a to je da Phil i Eli nekako saznaju kako je Paige rekla pastiru Timu i onda bi oni ubili njega jer ne žele ništa riskirati. Kako bi ga ubili, tako bi to dodatno utjecalo na Paige. I onda stvarno ne bi imala izbora. Tako bi serija postala još mračnija i kompleksnija.


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Americans
« Odgovor #214 : 25.06.2015. 01:57:17 »
Spoiler for Hiden:

Ovo treba da je oriđiđi jer išla je pre nego su krenuli The Americans a toliko sličnosti imaju.. Uzimam da skinem prvu epizodu, imaju snimci sa eng titlom prve sezone.. da vidimo šta je bolje ispalo..
iShare, noProfit


Offline noiser

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 249
Odg: The Americans
« Odgovor #215 : 28.10.2015. 12:30:32 »
Pogledano finale  :)

Eh, kako ih nije sram tako završiti  ;D sad čekanje da se otkrije što će se dogoditi. Po meni imaju tri opcije od kojih je jedna loša, a dvije dobre.

Spoiler for Hiden:
PRVA OPCIJA - da pator Tim zbilja prešuti i sazna što više od Paige i na kraju zbilja nikome ne kaže. To bi meni osobno bilo blesavo i ne želim tu opciju.

DRUGA OPCIJA - puno zanimljivija opcija, a to je da pastor Tim kaže policiji i na kraju ih uhite. Cijela četvrta sezona bi se bavila s njihovim uhićenjem i pokušajem da sve zataškaju i da dokažu kako su zbilja amerikanci. Tu bi se trebali onda uključiti aposlutno svi da im pomognu. To bi meni bilo zanimljivo gledati.

TREĆA OPCIJA - ova opcija mi je zanimljivija, a to je da Phil i Eli nekako saznaju kako je Paige rekla pastiru Timu i onda bi oni ubili njega jer ne žele ništa riskirati. Kako bi ga ubili, tako bi to dodatno utjecalo na Paige. I onda stvarno ne bi imala izbora. Tako bi serija postala još mračnija i kompleksnija.

Spoiler for Hiden:
a ČETVRTA OPCIJA - pastor Tim je ruski agent  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #216 : 16.01.2016. 18:05:12 »
Premijera 4. sezone je 16. 3. 2016.  :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: The Americans
« Odgovor #217 : 17.03.2016. 06:47:02 »
Pogledao prve četiri epizode. Super je serija  navijacica

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #218 : 22.03.2016. 21:49:52 »
Pogledan početak nove sezone  :)

Dobar početak s odličnim krajem
Spoiler for Hiden:
kad Stan doleti kod njih i zaprijeti Peteru. Sad im je malo odnos narušen, ali vjerujem da će se brzo pomiriti.

I vidim da su se počeli baviti sa cjepivima što je tada u 80-ima bila velika kontroverza kad se saznalo što se sve stavljalo. Da, i tad su farmaceutske tvrtke zaradile na ovčicama. Povijest se uvijek ponavlja.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #219 : 05.04.2016. 03:37:35 »
Pogledana druga i treća  :)

Izgled da će se opet više fokusirati na Paige. Dobar mi je ovaj novi lik kaj zna sa kemikalijama.

Offline Underdark

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #220 : 11.04.2016. 14:52:06 »
 :o

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #221 : 12.04.2016. 17:18:21 »
Pogledana četvrta  :)

Isplatila se epizoda zbog kraja. Kao da se nešto kuhalo u zraku
Spoiler for Hiden:
i ode Nina po brzom postupku.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1147
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #222 : 12.04.2016. 17:20:54 »
Pogledane prve četiri. Sjajna serija, zaista uživam u njoj. Na kraju četvrte šok.  :-X :-X :-X

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1147
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #223 : 12.04.2016. 17:22:47 »
Pogledana četvrta  :)

Isplatila se epizoda zbog kraja. Kao da se nešto kuhalo u zraku
Spoiler for Hiden:
i ode Nina po brzom postupku.

Bezobrazno brzom.  :'( A isto tako neočekivanom.  :o

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #224 : 20.04.2016. 16:34:44 »
Pogledana peta  :)

Sve bolje i bolje ova sezona.
Spoiler for Hiden:
Ovi se napokon pomirili + riješili su sve sa pastorom.

I fantastičan kraj.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: The Americans
« Odgovor #225 : 26.04.2016. 09:03:56 »
Kakva 6. epizoda  :o

Spoiler for Hiden:
Martha konačno sve saznala. U isto vrijeme i raskrinkana. Ostaje vidjeti da li će ju stvarno izvući ili eliminirati prijetnju. Što bi se moglo dogodit nakon ovakvog naprasnog odlaska.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #226 : 28.04.2016. 23:23:19 »
Pogledana šesta  :)

Jako dobra epizoda puno toga otkriveno
Spoiler for Hiden:
ponajprije Martha. Sad ako Stan i ostali ne skuže što se događa, onda stvarno...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #227 : 04.05.2016. 21:55:39 »
Pogledana sedma  :)

Prenapeta epizoda. Kako mi je žao
Spoiler for Hiden:
Marthe. Sad mora u Rusiju, a on mora ovdje ostati. On naravno više voli Eli, ali mislim da isto na neki način voli Marthu. Istina da ju je iskoristio, ali s vremenom ju je zavolio.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #228 : 09.05.2016. 21:46:11 »
Pogledana osma  :)

Jako dobra epizoda i pad Philipa te Rast Eli
Spoiler for Hiden:
u smislu psihe. Philip zbog Marthe se počeo osjećati slabim dok je Eli sve uzela u svoje ruke. Jako mi se sviđa kako se sve mijenja. Nisau tipične bračne svađe.

Offline Underdark

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #229 : 09.05.2016. 22:48:03 »
početak osme je bio za anale. genijalno.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #230 : 10.05.2016. 07:32:17 »
završetak pete smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1
Kako je sjela Under Presure.... kao da je originalno pisana za kraj pete.....

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #231 : 10.05.2016. 14:13:17 »
odgledana i osma
Spoiler for Hiden:
dakle elizabeth je najveći fanatik ili profesionalac u obitelji, philip se puno bolje "amerikanizirao" ili smekšao, paige će puknuti to je sigurno, samo se ne zna na koju stranu. ili će se "regrutirati" ili... henry još nije "uključen u radnju", stanova karma je "hank schrader".

Offline steveheighway

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: The Americans
« Odgovor #232 : 10.05.2016. 15:08:14 »
Kako iritantna i dosadna serija. Inace fx je najbolja tv kuca. Sons of anarchy,justified,the shield,fargo....ALI s ovom su fulili

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški

Offline consigliere

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: The Americans
« Odgovor #234 : 10.05.2016. 22:09:03 »
zasto se ne prevodi ova serija?

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: The Americans
« Odgovor #235 : 10.05.2016. 22:17:56 »
zasto se ne prevodi ova serija?

Možda zato što nitko kome je stalo da bi to preveo nema vremena za prevesti.
A oni koji imaju vremena ne žele to prevoditi.
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #236 : 17.05.2016. 23:14:13 »
Pogledana deveta  :)

Spoiler for Hiden:
Eli definitivno vodi ouv sezonu sa svojim teškim i važnim odlukama.

Lijepo je vidjeti kako su prikazali The Day After. Jako dobar i težak film makar su dodali sene iz još jednog filma.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Americans
« Odgovor #237 : 25.05.2016. 00:18:28 »
Pogledana deseta  :)

Paranoja je dostigla Paige kako i ne bi vjerojatno bi svatko na njezinom mjestu pomislio kako su roditelji krivi pogotovo jer zna što su. Dobra epizoda koja nas je navodila na krivi trag da bi se sve dobor riješilo.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #238 : 25.05.2016. 20:18:36 »
Obnovljeno za petu i šestu sezonu. Šesta sezona emitovaće se u 2018. godini, i to će biti finalna sezona.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Americans
« Odgovor #239 : 27.05.2016. 10:26:55 »
kakva sezona sunce ti 'ebem... zamjerka jedino na malu pejdz jer njenu pricu nikako ne mogu svarit a i kad joj facu vidim muka mi je, jos kad prozbori, uh...  :\) jes ona bitna za kompletnu pricu, ali ono, valjalo bi malo da skalaju sa njenim pastor tim story arcom. keri rasel je apsolutno fantasticna i nosi ovu sezonu u kojoj konacno, bar po meni, imamo tu napetost koja mi je bila na vrhuncu u pilotu serije. bukvalno krvare na sve strane i nikad nijesu bili u tako teskoj situaciji. skoro pa za 10ku sezona.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.