Autor Tema: Trailer Park Boys  (Posjeta: 4652 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Laudanum

  • A.C.A.B.
  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • Super mi je mozak
Trailer Park Boys
« : 07.10.2012. 14:56:23 »

Opis:
Humoristična serija snimana mockumentarističkim stilom koja prati život stanovnika Sanivejl naselja kamp prikolica u kanadskoj provinciji Nova Skotia. Glavni likovi su sitni kriminalci koji svako malo završe u zatvoru, a većinu vremena provode smišljajući planove kako zaraditi nešto para uzgajanjem vutre, te izaći na pravi put. Usput pokušavaju uvesti malo reda u haotičan život naselja kamp prikolica. Serija je emitovana izmedu 2001. i 2008. godine, snimljeno je 7 sezona, 50-ak epizoda, a postoje i dva filma.

Žanr: komedija, drama

IMDb
Wikipedia
TVDb

Titlovi
« Zadnja izmjena: 16.07.2014. 11:11:03 maksi »

Offline Laudanum

  • A.C.A.B.
  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • Super mi je mozak
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #1 : 07.10.2012. 14:57:33 »
Prevescu 1. sezonu. DVDRip

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #2 : 16.07.2014. 10:58:20 »
malo je rec fantasticna serija. masu sam toga odgledao i imam svoje favorite, ali ovo... ovo je nesto posebno. kakva garnitura idiota, pa to je za ne vjerovat. njihovi planovi, njihova filozofija, nacin na koji zaseru svaku akciju... steta sto, izgleda, jako malo ljudi zna za ovu seriju. hvala za titlove Laudanum  :naklon:
btw, obnovio ih je netflix za 8mu i 9tu sezonu, na jesen krecu valjda...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline snowfb

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #3 : 13.09.2014. 12:01:52 »

Serija je predobra, hvala za prevode. Veliko je osveženje gledati humorističku seriju koja nema laughter track, vidi se koliko su zaista kvalitetni komičari. Posebno je i to da je zasnovana na karakterima, a ne na one liner-ima, što više liči na Britaniju nego na Ameriku (serija je inače kanadska). U seriji je pojavljuje Ellen Page u jednoj od svojih prvih uloga.


Ako nekoga zanima, pojavio se film
Trailer Park Boys: Don't Legalize It, koji je nastavak na Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day koji je opet nastavak na Trailer Park Boys: The Movie. Sve je počelo sa filmom:
Trailer Park Boys (1999)  http://www.imdb.com/title/tt0383678/

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #4 : 13.09.2014. 13:33:28 »
gledao sam 'dont legalize it' i poslije toliko vremena opet cijela ekipa na visokom nivou. nikako mi nijje jasno kako je ovako briljantna serija bukvalno neprimijecena, ka da ne postoji  :o . jedna od najboljih komedija ikad. stigao sam do 5-te sezone, riki je neobjasnjiv lik  :facepalm  :o  rofl. snowfb, posalji mi eng. titl za ovaj film iz '99, ja ga ne mogu nac. tnx.
« Zadnja izmjena: 13.09.2014. 13:35:25 coadj »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dr.wilson

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #5 : 19.09.2014. 20:25:40 »
Pogledao 1. sezonu,  opuštajuće i baš ugodno za nasmijati se ovoj raji koja nikako da stane na noge.
Da nije prevoda, ne bih ni pogledao a vala ni znao o kakvoj se seriji radi.
 smileyNO1

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #6 : 18.03.2016. 16:22:56 »
Serija se nastavila 2014. godine na Netflixu.

Dosad su izdate dve sezone, a nova počinje 28. 3. 2016.

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #7 : 29.03.2018. 06:13:18 »


Sjutra krece nova sezona  dobar-poso Sigurno u top10 kad su komedije u pitanju. Znam da zvuci nevjerovatno, ali j ne mogu ni da opisem koliko je ova serija realna i koliko ima slicnih situacija na sjevero-istoku Amerike i tamo preko granice. Pa ova serija oslikava svakodnevicu Upstate NY-a napr :D Zbog toga su i jako popularni odje.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #8 : 29.03.2018. 08:18:54 »
genijalni su bojsi. pogledao sam i par filmova sto su izbacili, plus swearnet od iste ekipe. sa serijom sam stao na 4tu 5 tu sezonu, ne znam tacno jer su eng. transkripti bili losi. ne znam sad kakva je situacija, provjericu na adikted. jedan je riki  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #9 : 29.03.2018. 21:28:50 »
Jedva cekam da krene sezona. Iskreno, ja sam njih "otkrio" tek kad sam prvi put dosao u US. Nikad, ali nikad nisam ni cuo za seriju prije toga sto mi je bilo nevjerovatno s obzirom koliko sam serija pogledao u toku srednje skole i tokom studija. U medjuvremenu sam odgledao sve epizode i filmove koje su snimili, a prije dvije godine sam gledao uzivo Randy and Mr. Lahey Show :D Prava je steta sto je John Dunsworth umro :(

Toliko legendarnih scena i humor koji se razlikuje od vecine onoga sto se snima u Americi i Kanadi. Meni je dosta da vidim Julian-a kako uvijek... ama bas uvijek i u svakoj prilici drzi casu viskija  ;D Mozda i najjaca scena u seriji je kad Ricky i Bubbles olese Juliana jer su mislili da je "samsquanch" a on majstor, ne prospe ni kap visija dok ga oni mlate   clapp

Cudno je kako je serija gotovo nepoznata tamo kod nas.

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #10 : 30.03.2018. 01:52:17 »
Evo,ja sam je gledala sa velikim zadovoljstvom rofl

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #11 : 30.03.2018. 23:11:51 »
beba zna.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #12 : 31.03.2018. 22:21:53 »
Sabija nova sezona  rofl

Offline bianconeriSRB

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #13 : 22.09.2019. 03:40:03 »
Uhhh, kad bi se našao neki car da odradi ostale sezone! :)

Offline bianconeriSRB

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
Odg: Trailer Park Boys
« Odgovor #14 : 28.11.2019. 02:27:43 »
Dodajte mali update jer ima 12 sezona.

Tags: