Autor Tema: Charmed  (Posjeta: 16971 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Charmed
« Odgovor #30 : 14.01.2014. 19:15:28 »
Stigle nove generacije klinaca. Doduse njima ce sve to delovati smesno.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Charmed
« Odgovor #31 : 14.01.2014. 19:22:53 »
I starijim generacijama je bilo smešno, ali svi su gledali zbog Ališe Milano i nisu se bunili.  ;D ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Charmed
« Odgovor #32 : 14.01.2014. 19:26:34 »
Charmed je trash na kvadrat. Smiješna serija.

Ja sam gledao zbog lude Shannen Doherty  srcesmajli tek dok je ludača otišla, onda je došla Alyssa.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Charmed
« Odgovor #33 : 14.01.2014. 19:51:27 »
Ja sam obožavao ovu seriju otkad je prvi put krenula na FOX-u, tad sam počeo da je gledam. Najviš volim Pajper i Pru, a Pejdž nikako nisam uspeo da zavolim.

Prve tri sezone su mi bile mnogo interesantne. Svaka epizoda je bila smislena i nešto novo, bez mnogo stalnih likova i neke mnogo komplikovane radnje. Uživao sam gledajući ih. Ne sećam se više koja mi je omiljena epizoda, sve su mi nekako dobre na svoj način.

Od četvrte sezone pa nadalje, kada dođe Pejdž, je meni serija katastrofa i čisto mlaćenje prazne slame. Epizode i celokupna radnja serije su izgubile na originalnosti, posvetila se pažnja komercijali parova i meni se serija uopšte ne sviđa. Čini mi se da sam izdržao negde do početka sedme sezone i dalje nisam gledao. Poslednju sezonu, ni epizodu, nikada nisam gledao jer me uopšte serija nije više ni zanimala koliko mi je postala dosadna.

Sada je više i ne volim jer mi je dosadila, preterali su sa reprizama. Možda ću da bacim pogled dok budu trajale početne sezone, dalje nikako.

Offline Levine

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
Odg: Charmed
« Odgovor #34 : 15.01.2014. 21:56:08 »
Meni bas suprotno, od cetvrte sezone mi je serija bolja, bila je nekako zivahnija, prvasezona je ok zanimljiva jer je pocetak, druga sezona ima par fenomenalnih epizoda ali i par stvarno ne tako dobrih, treca sezona je jako dobra i mozda najbolja, cetvrtu sezonu volim sto je prva polovina bas smesna i fresh je nekako, a druga polovina je bas dark, u petoj sezoni bas volim sto je svaka epizoda light i sto se vidi da s enisu trudili da naprave veliku pricu nego da svaka epizoda bude drugacija i dobra, sesta sezona je imala Krisa sto je takodjeosvezilo seriju + skola magije koju obozavam, sedma sezona je krenulo malo sporije, ali sredina sa Avatarima je bila vrh i finale sezone je mnogo dobro i isto sa osmom ,krenula sporo super se zavisla

Kada sa prvi put gledao seriju 2003. godine prvo mi je bila omiljena fibi, pa  Pajper ali sada ipak Pejdz, bas je super lik :D

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Charmed
« Odgovor #35 : 16.01.2014. 14:26:13 »
Meni je vrh kada je Wyatt došao tako da su meni super sve sezone. :)

Offline dzoni88

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
Odg: Charmed
« Odgovor #36 : 28.05.2014. 12:37:31 »
CBS PLANIRA DA NOVU SEZONU SERIJE SNIMI KOD NAS
„Čari“ će se snimati u Srbiji

Krajem godine u Beograd bi trebalo da doputuju holivudski glumci zbog popularnog televizijskog projekta.

Atraktivne lokacije i povoljni uslovi za rad, uz kvalitetne domaće filmadžije, samo su neke od prednosti koje strane produkcije žele da iskoriste.
 
 
- Hit serija o dobrim vešticama uskoro će snimati kod nas. U američkim medijima pisalo se o povratku “Čari” na televiziju, ali nije bilo poznato da će se upravo u Srbiji snimati nove epizode. Međutim, izvesno je da će se krajem godine prva klapa nove sezone pasti u Beogradu. Jedino se čeka da se stranim filmskim radnicima u Srbiji odobri povraćaj takse za snimanje. U narednih godinu dana državna kasa može da bude punija za više od 1,5 miliona evra samo od poreza za snimanje filmova holivudske produkcije - kaže naš izvor.Blic

Kolko je ovo tačno to je pitanje

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Charmed
« Odgovor #37 : 28.05.2014. 15:12:20 »
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/469004/Cari-ce-se-snimati-u-Srbiji


Upravo sam ušao u temu kako bih ovo objavio ali me je neko pretekao.


Ja se nadam da je tačno. :D

Edit: Gluglao sam i guglao, izgleda da je istina da se vraćaju Čari ali ne mogu potvrditi za snimanje u Srbiji. No bitno je da se vraćaju. :)
« Zadnja izmjena: 28.05.2014. 15:19:54 Milan95 »

Offline dzoni88

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
Odg: Charmed
« Odgovor #38 : 28.05.2014. 16:39:25 »
Kolko vidim po netu izgleda da stvarno vracaju seriju ali isto tako sam negde procitao da Alyssa Milano i Rose McGowan nisu bas odusevljene time sto se serija vraca i pitanje ko ce da glumi a inace o tome dali ce se snimati u Srbiji to nigde na netu ne pise .
I kolko sam svatio narucili su skript za pilot ali nema detalja kada bi serija pocela sa emitovanjem niti je ima na imdb-u pozdrav

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Charmed
« Odgovor #39 : 28.05.2014. 16:57:33 »
Da, isto to sam i ja pročitao da nisu oduševljene. Mada sam nastavio čitati i shvatio da neće one biti u toj seriji već novi glumci što mi je glupost. To bi više bio neki spin off ili šta već. Mada napredovala je tehnologija, efekti će biti super u to sam ubeđen.


Samo ne znam da li će zvati Charmed reunion ili kako već pa nastaviti od 9. sezone ili će biti drugačije emitovano. Ali bilo bi lepo da se pojavljuju Alisa, Rouz i Holi. :)

Offline Aleksandar Coa Zdravković

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
    • Superlative Сasual Dating - Live Women
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Charmed
« Odgovor #40 : 22.09.2015. 01:55:42 »
Ima li novosti oko nastavka serije ?

Offline Aleksandar Coa Zdravković

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
    • Superlative Сasual Dating - Live Women
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Charmed
« Odgovor #41 : 23.02.2017. 19:31:38 »
Na kraju ce biti remakea, promenice radnju snimanja sadamce mislim vreme desavanja biti u 70' ili 80'

Prikazivace se na CW, trebalo je ove sezone ali CW je prenatrpan sadrzajem pa se odlaze za 2018. godinu

Tags: