Autor Tema: La que se avecina  (Posjeta: 46996 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wooshoo

• Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • Spol: Ženski
Odg: La que se avecina
« Odgovor #270 : 22.06.2020. 03:41:13 »
La que se avecina - 11x01 - Un vacío de poder, una inutilidad manifiesta y un ser maligno y cansino DVDRip HR  clapp clapp clapp

Ekstra, baš sam se pre neki dan pitala ali ne proverih. :vezba

Offline StRes92

• Regularni forumaš
  • *
  • Spol: Muški
« Odgovor #271 : 30.06.2020. 21:47:46 »
Blagosiljam i pisem hvalospeve, samo da dobijemo prevod za drugu epizodu...  ;D

Offline StRes92

• Regularni forumaš
  • *
« Odgovor #272 : 27.07.2020. 15:06:07 »
Biće i XIII sezona, a onda se sele u novu zgradu i biće novih likova. clapp

Jose Luis Gil (Enrique Pastor) napušta seriju.

Offline bianconeriSRB

• Mlađi član
  • **
« Odgovor #273 : 30.07.2020. 01:50:31 »
Biće i XIII sezona, a onda se sele u novu zgradu i biće novih likova. clapp

Jose Luis Gil (Enrique Pastor) napušta seriju.
Aaaaaaaa, kako sam se obradovao kao malo dete. ;D
Ima li možda prevoda na engl. negde u međuvremenu za 11. i 12. sezonu? ???
Hvala još jednom ovom momku što prevodi, ali je presporo i voleo bih kad bi našao neku pomoć... cry1

Offline ally

• Novi član
  • *
« Odgovor #274 : 31.07.2020. 17:57:17 »
Jel gledao neko seriju El pueblo? Ista ekipa radi seriju ima 2 sezone do sada,a uskoro ce valjda i 3 sezona... meni se bas gleda medjutim ne mogu prevod da nadjem ni engleski ni spanski...

Offline bianconeriSRB

• Mlađi član
  • **
« Odgovor #275 : 03.08.2020. 02:32:27 »
Jel gledao neko seriju El pueblo? Ista ekipa radi seriju ima 2 sezone do sada,a uskoro ce valjda i 3 sezona... meni se bas gleda medjutim ne mogu prevod da nadjem ni engleski ni spanski...
I meni se gleda, ali šta vredi kad nema nigde prevoda ni naš ni engleski. :'(

Offline ally

• Novi član
  • *
« Odgovor #276 : 04.08.2020. 02:30:03 »
Ja sam nasla spanski prevod pa mi i to znaci....ali nema ni spanski za sve ep pa cu poceti malo cisto da vidim kakva je serija  :)

Offline bianconeriSRB

• Mlađi član
  • **
« Odgovor #277 : 06.09.2020. 01:25:36 »
Ja sam nasla spanski prevod pa mi i to znaci....ali nema ni spanski za sve ep pa cu poceti malo cisto da vidim kakva je serija  :)
Jesi li gledala, kakva je? :)

Offline ally

• Novi član
  • *
« Odgovor #278 : 16.09.2020. 18:19:08 »
Nije losa serija...onako, ne moze da se poredi sa ove dve druge, ali ima nesto sto te tera da je gledas do kraja posle mi je cak i bilo zao sto nemam jos epizoda. Serija je sve bolja kako odmice kao i Lqsa treba vremena da bas pokidaju sa serijom polako uvode i nije bas smesna kao Lqsa....

Offline danijelica

• Novi član
  • *
« Odgovor #279 : 19.12.2020. 15:32:15 »
Da li postoji bar minimalna šansa da neko pomogne dečku koji ovo prevodi? :)

Offline wooshoo

• Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
« Odgovor #280 : 21.12.2020. 23:01:06 »

Da postoji ne bismo čekali ovoliko... Da znam španski, pomogla bih jer sam već prevodila neke druge. Da barem ima na engleskom prevod pa sa njega ali ne verujem da bi to bio dobar prevod jer ovi u seriji imaju baš originalne španske fore.

S druge strane, prilično je neisplativ posao. Po mojoj proceni, njemu treba oko 6 sati da ovo prevede, najmanje, mada mislim da to lagano može da bude i duplo duže.

Dakle, da li bi neko od vas radio tako nešto za džabe??? Ja jesam, jedan film i deo jedne serije jer su mi se baš sviđale.

Offline bianconeriSRB

• Mlađi član
  • **
« Odgovor #281 : 22.12.2020. 05:28:10 »

Da postoji ne bismo čekali ovoliko... Da znam španski, pomogla bih jer sam već prevodila neke druge. Da barem ima na engleskom prevod pa sa njega ali ne verujem da bi to bio dobar prevod jer ovi u seriji imaju baš originalne španske fore.

S druge strane, prilično je neisplativ posao. Po mojoj proceni, njemu treba oko 6 sati da ovo prevede, najmanje, mada mislim da to lagano može da bude i duplo duže.

Dakle, da li bi neko od vas radio tako nešto za džabe??? Ja jesam, jedan film i deo jedne serije jer su mi se baš sviđale.
Ne bi niko, ali onda to poteže još pitanja i da ne spamujemo bez potrebe neću nastavljati s tim. :)
Šteta je što nema niko da mu pomogne jer je svaka epizoda oko 1:45:00 duga i ima tu dosta da se prevodi, razumem ga u jednu ruku što ne ide brže. Šteta i što nema na engleskom prevodi, pa bi se verovatno neko uhvatio u koštac sa prevođenjem.
Tako je kako je, pomirio sam se sa sudbinom. :D
Čekam, pa koliko bude i kad neka bude. Bitno je da će biti. :D

Offline danijelica

• Novi član
  • *
« Odgovor #282 : 29.12.2020. 18:26:15 »

O Bože... Svi koji ovde rade prevode rade ih za džabe. Nikome se nije isplatilo jer je prevodio serije ili filmove. Ne znam zašto ti je odgovor takav kao da sam nekoga uvredila.  Ako se neko zaintresuje za seriju pa pomogne, nikoga to neće povrediti niti sam ja povredila nekoga svojim pitanjem. 

Offline ally

• Novi član
  • *
« Odgovor #283 : 01.01.2021. 16:58:14 »
Ljudi 8.januara stize konacno i drugi deo 12 sezone clapp