Autor Tema: A Touch of Cloth  (Posjeta: 6055 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline strahinjaworld

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 812
  • Spol: Muški
  • ER ekspert
A Touch of Cloth
« : 26.08.2012. 17:49:21 »

Opis:
Jack Cloth (John Hannah; Spartacus: Blood and Sand, Alias, Damages) poseduje osobine koje ni u snu ne bi smele da se pripisuju nijednom policijskom inspektoru. Neprestano se opija, ne poštuje nikakva pravila niti standarde, a mora da se suoči sa nedavnom misterioznom smrću svoje supruge. Međutim, on nekako uspeva da gotovo uvek te svoje "karakteristike" potisne u drugi plan. U rešavanju zločina pomaže mu detektivka Anne Oldman (Suranne Jones; Coronation Street, Single Father, Scott & Bailey) koja je toliko uspešna u svom poslu da joj se kolege obraćaju samo kada treba da promene melodiju zvona na mobilnom telefonu. Ovo je sveobuhvatna parodija svakog policijskog procedurala ikada napisanog.

Prva, od dve epizode, biće prikazana 26.08.2012, a sledeća već sutradan na britanskom televizijskom kanalu Sky 1.
Serija je i pre početka prikazivanja obnovljena za 2. sezonu (takođe od 2 epizode) i dvosatni film koji će biti prikazani 2013.

Žanr: komedija

IMDb
TVDb
Zvaničan sajt
TVRage
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 15.01.2015. 18:04:49 maksi »

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: A Touch of Cloth
« Odgovor #1 : 27.08.2012. 14:43:48 »
Ne, nakon manje od 15 minuta sam ju pobrisao sa hard diska...
Čekam nešto bolje od Britanaca...

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: A Touch of Cloth
« Odgovor #2 : 27.08.2012. 15:48:17 »
Isto shift+delete, samo što ja (kreten  :dash) nisam vidio da je ovo parodija. Mislio sam da je klasični britanski krimić. :facepalm

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: A Touch of Cloth
« Odgovor #3 : 27.08.2012. 18:20:32 »
Isto shift+delete, samo što ja (kreten  :dash ) nisam vidio da je ovo parodija. Mislio sam da je klasični britanski krimić. :facepalm

stid me je ali niti ja nisam to vidio u opisu  :-[

Offline danny75

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1908
  • Spol: Ženski
Odg: A Touch of Cloth
« Odgovor #4 : 27.08.2012. 23:45:43 »
Isto shift+delete, samo što ja (kreten  :dash) nisam vidio da je ovo parodija. Mislio sam da je klasični britanski krimić. :facepalm

stid me je ali niti ja nisam to vidio u opisu  :-[

Tako vam i treba kad površno čitate opise  rofl rofl rofl.

Ja jesam videla, i s obzirom da volim policijske procedurale, zanimalo me je kako ovo izgleda. Moram priznati da sam se nasmejala nekoliko puta  ;D.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: A Touch of Cloth
« Odgovor #5 : 26.08.2013. 21:27:45 »
Počela druga sezona  navijacica navijacica navijacica


Odlični su  ;D

Offline pele

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 295
  • Spol: Muški
Odg: A Touch of Cloth
« Odgovor #6 : 16.02.2015. 15:34:05 »
Ha ha,citam prethodne kritike i uhvatio sam sebe kako umalo kroz 30 sekundi nisam rekao - kakvo je ovo srenje i zamalo prekinuo.Onda,sa daljim gledanjem  uvidim da je parodija i to odlicna!Nadam se prevodu i prethodnih nekoliko epizoda.Hvala za ovu trecu sezonu

Tags: