Izdvojeno > Tutorijali za izradu titlova

Windows 7 i Subtitle Workshop

<< < (2/13) > >>

mmmnnn:
Nakon detaljnijeg testiranja potvrđujem da sve ispravno radi!  smileyNO1

Rancher:
Meni jutros iskočio prozorčić da ažuriram drajver (nikada ranije se to nije desilo), pa reših da to i uradim. Što je najčudnije, instalacija je restartovala računar bez ikakvog obaveštenja. :facepalm Bilo kako bilo, probao sam da pustim dva-tri snimka u SW-u i sve radi kao i pre. Dakle, potpisujem poruku korisnika sa čudnim nadimkom. ;D ;)

King Eric:
Upisao sam u prvi post ovaj savjet. Hvala vam u ime korisnika kojima će dobro doći. :)

dome-nasty:
Bio sav sretan kad vidjeh ovaj tutorial ovdje ali đabe... veselje kratko trajaše   :'(

Ovako, nisam se duže vrijeme igrao sa SW-om i neki dan hoću učitati titl kad se SW jednostavno ruši.

Pri pokretanju samog SW sve radi ali čim želim učitati neki od titlova pojavi mi se slijedeća poruka: "Program SubtitleWorkshop.exe prestao je raditi"

OS je win7 i napravio sam kako je Kralj ovdje objasnio(K-Lite Codec Pack) ali i dalje ne šljaka  :(

Pomagajte  :cupam-kosu

slaks:
Probaj ovako:

Windows 7, Subtitle Workshop i Windows 7 Codecs

Dakle koga nervira K-Lite Codec Pack i ko ima problema da ga podesi da radi kako treba,pogotovo ako ima muke da pusti mkv ili mp4 fajlove u SW, evo jednog prostog rešenja:

-Uklonite K-Lite Codec Pack sa vašeg sistema.
-Instalirajte Windows 7 Codecs .
-Pokrenite Settings Application Windows 7 Codecs-a kao administrator, dakle desni klik opcija: Run as administrator.
-U kartici Config pod opcijom Subtitle Control označite FFDshow decoder



-U kartici SWAP pod opcijom XVID,DIVX,MP4V in Direct Show označite Use FFDshows decoder i pod opcijom MPEG2 codec in Direct Show Players označite  Use FFDshows decoder.



-I to bi bilo sve, sada samo izađite na dugme Exit i vaš Subtitle Workshop u Windowsu 7 će da radi kako treba bez ikakvih problema ili grešaka.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju