Izdvojeno > Tutorijali za izradu titlova

Windows 7 i Subtitle Workshop

<< < (4/13) > >>

mmmnnn:

--- Citat: King Eric - 13.08.2012. 01:23:47 ---Poštovani korisnici,

U ovim uputama pokazat ću vam što napraviti ako vam Subtitle Workshop (SW u daljnjem tekstu) ne prikazuje sliku, zvuk ili se ruši. Iako je SW i danas najjednostavniji program za amatersko prevođenje, zna imati probleme s modernim operativnim sustavima. U suštini se radi o problemima s kodecima koje je potrebno podesiti. U ovim kratkim uputama pokazat ću vam one najčešće.



K-Lite Codec Pack
Idite na Start -> All Programs -> K-Lite Codec Pack -> Configuration -> Video cecoder configuration.



Kliknite na zadnju opciju. U prozoru koji vam se otvori skrolajte do dna i pod Raw video namjestite All supported.




--- Kraj citata ---

Kako doći do ovih opcija ako koristiš win 8?

Ben Dover:
Isto:




Ili pusti neki video, desni klik na ikonicu u traci zadataka pod imenom FFv, pa odaberi ffdshow Video Decoder:

mmmnnn:
nema start izbornika u win 8.
Nisam nikako mogao pronaci nacin kako podesiti.
Na kraju sam deinstalirao k lite te ga ponovno instalirao i podesio postavke prilikom instalacije.

Entourage:

--- Citat: mmmnnn - 17.11.2012. 18:45:23 ---nema start izbornika u win 8.
Nisam nikako mogao pronaci nacin kako podesiti.
Na kraju sam deinstalirao k lite te ga ponovno instalirao i podesio postavke prilikom instalacije.

--- Kraj citata ---

Windows 8 ima metro umesto start , ali imas milion programa za start.

http://reviews.cnet.com/8301-33642_7-57496506-292/how-to-get-the-start-menu-back-in-windows-8/

kingmax:

--- Citat: mmmnnn - 17.11.2012. 18:45:23 ---nema start izbornika u win 8.
Nisam nikako mogao pronaci nacin kako podesiti.
Na kraju sam deinstalirao k lite te ga ponovno instalirao i podesio postavke prilikom instalacije.

--- Kraj citata ---

Vrlo jednostavno: Uđeš u novi start i pritisneš Ctrl+Tab. Otvorit će ti se izbor svih aplikacija i samo nađeš k-lite.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju