Autor Tema: All in the Family  (Posjeta: 2999 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline skalice.united

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1170
All in the Family
« : 27.06.2012. 17:25:41 »

Opis:
All in the Family je bila hvaljena američka televizijska humoristička serija originalno emitirana na CBS-u od 12.1. 1971. do 8.4. 1979.
Glavni junak serije, Archie Bunker, bio je radnik iz Queensa, koji nikada nije propuštao priliku da iznosi svoje bigotne stavove prema ženama te pripadnicima rasnih, etničkih i drugih manjina. Tokom serije je stalno žudio za nekim drugim, sretnijim vremenima, prije burnih društvenih promjena 1960-ih i 1970-ih. Archiejeva kći Gloria (Sally Sthruters) se udala za vječnog studenta Michaela Stivica (Rob Reiner), koji dolazi živjeti u dom Bunkerovih kako bi uštedio na novcu za stan. Stivic je tipičan pripadnik idealističke i progresivne omladine 1960-ih, što dovodi do stalnih sukoba s njegovim tastom, ali i brojnih humorističkih situaija.

Žanr: komedija
Godina proizvodnje: 1968.

IMDb
TVDb
Wikipedia
Epguides

Titlovi
« Zadnja izmjena: 22.07.2014. 13:00:38 lazavr »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: All in the Family
« Odgovor #1 : 27.06.2012. 18:36:16 »
Klasik koji je rušio sve predrasude pred sobom. Ratovi, rasizam, različite afere. Mislim, sami realizam u seriji je odličan. Opisuje to vrijeme. A najviše se isplati pogledati zbog Reinera koji ne samo da je odličan redatelj već i glumac. Njegov lik je klasik. George costanza mu je dosta sličan  ;D šteta ako ovo netko nije pogledao jer dosta sitcoma kasnije je pokupilo puno toga iz ove serije. Meni u top 10 komedija. Uvijek sam uspoređivao sa I Love Lucy koja je jedna od najboljih komedija općenito. Vrijeme nosi svoje, a all in the family je sigurno jedna od najboljih serija 70-ih godina.



Tags: