Autor Tema: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!  (Posjeta: 49972 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #60 : 25.06.2012. 18:18:14 »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #61 : 25.06.2012. 18:25:17 »
hhh sta je tu smjesno, uopce nije ni slicno  :lubenica:

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #62 : 25.06.2012. 18:31:22 »
 :vid-ga:

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline japa

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #63 : 25.06.2012. 18:43:27 »
GoT S02 mi nije bila ni blizu zanimljiva i dobra kao S01. Ne želim ići u detalje, ali jednostavno sam malo razočaran sa S02.  :)
BB su mi sve sezone na podjednakom nivou, ali mislim da su sa S04 seriju trebali i završit. Odlična serija i ostala bi u lijepom sjećanju, a ovako.. vidjet ćemo.  :P
Homeland je definitivno bio najbolji sa S01 i to za koplje ispred svih ostalih. Nicholas Brody u zadnjoj epizodi sa bombom na sebi.. briljantno.  clapp

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #64 : 25.06.2012. 18:54:32 »
Kako javlja Rojters a prenosi Tanjug, na glasackom mestu PO 001 doslo je do neregularnosti tokom glasanja. Naime, kako saznajemo, glasaci su na pomenutom izbornom mestu dobijali kovertu sa odstampanim prevodom za jednu od serija kao sto su Plac violine, Ezel i Sulejman Velicanstveni, a njima je zauzvrat trazeno da zaokruze seriju Breaking Bad. Nas neimenovani izvor dodaje, da je prevode radila osoba mnogima poznata pod nadimkom King Eric. Mnogi zvanicnici osudjuju ovakav potez nazivajuci ga prljavim i nekorektnim.

Kako Beta prenosi, nedaleko od kontejnera koji se nalazi u blizini staba PO, pronadjena su 2 dzaka virtuelnih glasova, a medju njima su se nalazili glasovi za veoma popularne serije poput: Continuum, Charlie's Angels, Power Rangers - Mystic Force i mnoge druge. Posto u PO zajednici nema poznatih policajaca, vatrogasne sluzbe su uzele stvar u svoje ruke. Vodja ove operacije, Zkarlov, kratko je izjavio da ekipe rade punom parom, i da ce nas obavestiti ukoliko bude imao novih informacija vezanih za ovaj slucaj.

Nasa ekipa je pokusala da stupi u i kontakt sa MilanomRS, nosiocem liste "BrBa - Za bolje serije", ali je njegov mail bio nedostupan do objavljivanja ove vesti.

Njegov protivkandidat bajone.rs,  nosilac liste "Fringe - Do pete sezone"  u svom stilu, kratko je izjavio: "Ovakav potez je krajnje degutantan!".


Vise vesti na www.lazemocimzinemo.com
« Zadnja izmjena: 25.06.2012. 19:02:12 Maddox »

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #65 : 25.06.2012. 19:00:08 »
Da, i ja sam čuo da su pronađeni neki džakovi sa glasačkim listićima pored kontejnera.
A i bijeli listići su odigrali bitnu ulogu. Mnogi članovi su na glasačke listiće pisali parole kao što su:
Sve serije su loše!
Zašto nema Ezela?
Lara nema izbora.
Kinga Erica za preśednika!
Hoćemo diskvalifikaciju Broken Beda zbog dopinga!
Nećeš se ljeba najest od pjevanja gledanja serija....

Itd, itd.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #66 : 25.06.2012. 19:05:22 »
....nezadovoljne pristaše GoT-a su se počele polako sakupljati na javnim mjestima i organziraju spontane prosvjede...



 ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #67 : 25.06.2012. 19:06:21 »
Bez Larinog Izbora ovdje nema demokracije. :)
Mrzim lopatare i limune

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #68 : 25.06.2012. 19:08:48 »
Odlicne vijesti! BrBa!!!!  clapp clapp clapp

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #69 : 25.06.2012. 19:09:41 »
....napetosti su kulminirale i u jednom trenutku došlo je do otvorenog sukoba između pristalica BrB i "0sT@l1h"



VS.





Mrzim lopatare i limune

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #70 : 25.06.2012. 19:24:10 »
BAŠ mi je drago! Potpuno zasluženo! :)
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #71 : 25.06.2012. 19:31:19 »
 Vidin da je bilo napeto zadnjih dana.
Da pršte optužbe za namištanje izbora. :)
U svakom slučaju zasluženo BB.Kad mi Boss nije prošao u finale bar drugi izbor da je dobija.
Dogodine nadam se Dexter s novom sezonom

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #72 : 25.06.2012. 19:50:18 »
Prevarena sam!

Sedamdesetogodišnja Gordana O. Timotić iz mesta Donji Ljubiš, kod Zlatibora, zahtevala je da ostane anonimna a potom ne skrivajući nezadovoljstvo, pocela je da se priseća nemilog događaja.

"Otisla sam na glasanje taj dan, i dijete ako mi verujes, nisam znala za koga da glasam. Meni su oni svi isti. ", rekla je Gordana u jednom dahu. "U svim tim serijama postoje neke ubice, anamoni i svakojaka cudesa. Otisla sam do mesta za glasanje, i covek sumnjivog izgleda mi je doturio kufertu i rekao da glasam za Breaking Bad. Imao je brkove i licio je na Meksikanca. Oslovljavali su ga medoks, medogz, tako nesto. Zaokruzila sam BrBa, uzela kufertu i otisla kuci. Tek kasnije sam saznala da se tu radi o nekim drogerima.", izjavila je ocigledno razocarana Gordana.


Gordana pokusava na sluh da prevede neke od neprevedenih linija

Nakon toga je nastavila:"Kad sam pristigla kuci, otvorila sam kufertu i videla da je u pitanju prevod za seriju Sulejman Velicanstveni. Pustila sam epizodu na cerkinom laptopu, medjutim bilo mi je jako nezgodno da pratim seriju i citam taj prevod sa papira. Pokusavala sam na mnoge nacine, ali nije vredelo. Nisam bila lenja pa sam upalila SubtitleWorkshop, i pocela da prekucavam. Medjutim tajminzi su bili zaista losi, tako da sam odustala. Ovo je poslednji put da sam izasla na glasanje, zaista sam razocarana!".


Citajte vise vesti na www.lazemocimzinemo.com

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #73 : 25.06.2012. 19:51:42 »
Ipak sam bio u pravu, mito i korupcija na djelu
Mrzim lopatare i limune

Offline john_teller

  • Novi član
  • *
  • Postova: 38
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #74 : 25.06.2012. 19:58:57 »
jel ikome palo na pamet, tu pre svega mislim na pristalice Game of Thronesa, da je u prvom krugu bilo mnogo više serija u izboru i da je bilo mnogo više rasutih glasova na druge serije. I da li vi mislite da svi oni čije serije nisu prošle u top 12 treba da daju glas Igri Prestola? Pa realno npr.  Boardwalk Empire 2.sezona je daleko bolja od većine serija koje su ušle u top 12 pa opet nije prošla izbor. Jednostavno volja naroda.   :nnc:

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #75 : 25.06.2012. 20:20:33 »
Ma dajte ljudi ovo je teze stimanje da Breaking Bad pobijedi jer su svi moderatori i administratori bili na njegovoj strani mozete pricati sta hocete ali ja ne vjerujem da je ovo posteno i niko me ne moze ubijediti u suprotno.U prvom krugu Game of Thrones razvaljuje i sad odjednom Breaking Bad prvi,vidi se da je namjestanka
Ne računaš da je tada bilo dozvoljeno izabrati više serija odjednom? Verovatno je puno njih koji su glasali u prvom krugu dalo glas i jednoj i drugoj seriji, a u drugom glasali samo za BB.
Sigurno je tako. ;)

“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Kara et Mazov

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #76 : 25.06.2012. 20:29:24 »
Ja sam fan BB-a al mi je ovo najlosija sezona do sad,prosle godine sam glasao za 3. sezonu pa nije prosla ni u finale  ???
Al dobro zasluzeno  smileyNO1

Offline rambo975

  • Who cares?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 902
  • Spol: Muški
  • Svaka ruža ima trnje
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #77 : 25.06.2012. 20:32:04 »
pozdrav za Maddox-a i izvanrednu priču o baka Gordani, koja će, nadam se ,
nastaaviti da prevodi turske serije......
 rofl        clapp       rofl






Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #78 : 25.06.2012. 20:36:25 »
 ;D  drinks

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #79 : 25.06.2012. 21:12:18 »
Krenulo te, Maddox? Svaka čast za oba teksta, i meni je tu nešto smrdilo.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #80 : 25.06.2012. 21:18:06 »
 ;D ;D

Na to su utroseni sati i sati istrazivanja, i ko zna sta ce sve da ispliva jos  rofl Samo ako meni proradi inspiracija, ovaj izvori  ;D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #81 : 25.06.2012. 21:18:33 »
Drago mi je da ih je netko razotkrio :mafija
Mrzim lopatare i limune

Offline zeljic

  • VIP
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
    • Mordor
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #82 : 25.06.2012. 22:14:48 »
fakjea. najbolja je na "tronu" :)

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #83 : 25.06.2012. 22:24:52 »
Ma dajte ljudi ovo je teze stimanje da Breaking Bad pobijedi jer su svi moderatori i administratori bili na njegovoj strani mozete pricati sta hocete ali ja ne vjerujem da je ovo posteno i niko me ne moze ubijediti u suprotno.U prvom krugu Game of Thrones razvaljuje i sad odjednom Breaking Bad prvi,vidi se da je namjestanka

Kao što sam već ranije negde spomenuo, to je čista laž. GoT nije imao više glasova od svih ostalih serija ukupno pa da kažeš da je ubedljivo pobedio, to je samo glupo tumačenje kao u našoj politici. Jedna stranka je ubedljivo pobedila, ali eto nažalost ne može da napravi većinu. Nema ubedljive pobede bez većine od svih ostalih zajedno. Dakle, ako su svi ostali glasali protiv GoT, nije nište neobično. Ali eto, čisto da malo dolijemo ulja na vatru, glupo bi bilo da sad svi u svom postu kažu bravo  :vid-ga:

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Bez ljutnje ali...
« Odgovor #84 : 25.06.2012. 22:26:14 »

na mučke provokacije da sam učestvovao u namještanju... imam sledeći odgovor.
A to je sledeće: Ja nikad nisam učestvovao u bilo kakvoj namještaljci i ja se toga gnušam, jedino što sam muljao jeste kad je moj drugar Marko slučajno loptom razbio prozor na zgradi opštine Zvornik, i tad sam rekao policajcu da ništa nisam video.
Drugo: Niko mi nije dao 30 evra po glasu jer kod nas u BIH/RS kao valuta se jedino priznaje konvertibilna marka... Ako uzmemo evro da je po središnjem kursu 1.96 maraka dolazimo do 58.8 maraka. Dakle i to je dokazana kao još jedna neistina.
Treće. Ovaj put neću pokretati tužbu za klevetu, i za nanošenje duševnog i emotivnog bola.
Četvrto. GoT je zasluženo izgubio jer je autor serije i knjige naravno Martin juče imao teskobe na želucu i to je zbog lošeg uticaja Meseca u vertikali sa Jupiterom. Trebao bi piti više kalcijuma al o tom potom. Sve u svemu nema potrebe da prozivate za nameštanje kad je Fringe zasluženo pobedio.

S poštovanjem
Dule                                                                                                                                     Potpis šefa:

 rofl rofl rofl

Jednom al' vrijedno. Muljas samo policiji  rofl rofl

Svaka čast Homelandu, jedina serija za koju su ljudi stvarno glasali samo zbog dobre sezone :)

Glasala sam za Homeland, to je najbolja sezona u protekloj godini.

Iako sam fan BB-a i Dextera, najbolju sezonu je imala nova serija.

Stvarno ne dovodim u pitanje tvoj ukus ali ajde jos jednom razmisli, Homeland je prijatno iznenadjenje i odlicna serija ako se uopste moze suditi seriji na osnovu jedne sezone, Br Ba sa svojih cetiri sezone i dalje drzi visok kvalitet svaka epizoda ove serije je malo remek delo televizije, razvoj karaktera (sto Dexteru nedostaje), gluma (GoT je tu dosta slabiji od Br Ba) da ne pominjem sliku, produkciju, tekst, scenografiju, savrsenstvo, sve su to komponente koje se uzimaju u obzir kada se ocenjuje jedno umetnicko remek delo a Br Ba to uistinu jeste verovatno najbolja serija snimljena u poslednjih dvadesetak godina. Vince Gillighan je genije i sam Dodtojevski bi mu pozavideo, jel vidis  ja dok gledam  Br Ba imam osecaj kao da citam Dostojevskog mracni tonovi, moralno propadanje coveka uzrokovano pohlepom i gordoscu i nizom pogresnih zivotnih odluka, kojima smo svi mi podlezni, Vince je uzeo protagonistu sa pocetka serije i bacajuci ga kroz zivotne probleme, drustvene i politicke sisteme jedne drzave koja pociva na kapitalizmu gde je zdravlje dostupno samo povlascenoj eliti nacinio od njega jednog od najkompleksnijih antigonista na televiziji. Ova pobeda je samo mali korak za Breaking Bad koji se vec uveliko izucava na univerzitetima drame i psihologije u Americi, ne verujem da ce kod nas serija ikada biti popularna jer je tema suvise kompleksna za balkance ciji mozak je istreniran na spanske i turske serije sa povremenom dozom po kojeg americkog sitcoma ne sme vlast da dozvoli ljudima da previse misle svojom glavom.

Pa naravno da ce se suditi na osnovu jedne sezone kada se bira najbolja sezona  :facepalm

A za ostatak teksta jedini ispravan komentar je



 ;D

btw. Nemam ja nista protiv BB-a, upravo sam skinuo prvu sezonu da pogledam, ali ovakav komentar je malo je reci neozbiljan.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #85 : 25.06.2012. 22:33:02 »
BB je imala tri sjajne sezone i onda poslednju koja je bila zaista spora i dosadna u odnosu na prethodne. Nemoguce da fanovi serije su toliko subjektivni da to ne bi priznali, i sama sam veliki ljubitelj te serije  :) Nekakva razlika mora biti uocena, inace je sve previse subjektivno.

U globalu ta serija je izvanredna, ali ako pogledamo realno, imala je najlosiju sezonu do sada.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline nidzesi

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 293
  • Spol: Muški
  • In my shoes, just to see, what it's like to be me.
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #86 : 25.06.2012. 22:42:47 »
Odgledao sam prvu epizodu druge sezone GoT-a i razočarao se... Koliko novih likova! Kako uspevate da ih pamtite???

Ja sam jedan od najsrećnijih što je BrBa S4 pobedila. I sam sam glasao za istu.

Svi kojima se ne sviđaju rezultati glasanja imaju na RTS1 svake večeri od 20h "Srećne ljude"... Vaše pravo da naučite sve na pamet!

Pozdrav!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #87 : 25.06.2012. 22:43:11 »
BB je imala tri sjajne sezone i onda poslednju koja je bila zaista spora i dosadna u odnosu na prethodne. Nemoguce da fanovi serije su toliko subjektivni da to ne bi priznali, i sama sam veliki ljubitelj te serije  :) Nekakva razlika mora biti uocena, inace je sve previse subjektivno.

U globalu ta serija je izvanredna, ali ako pogledamo realno, imala je najlosiju sezonu do sada.
???

A ti govoriš realno? Nitko ne može biti objektivan. Sve je subjektivno oko ukusa. Tebi je bila dosadna, najlošija sezona, a nekome je bila odlična.

BrBa očekivano. Za pare se dogovorimo preko pm-a.

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #88 : 25.06.2012. 22:51:21 »
Meni je smesno (bilo receno subjektivo, objektivno, ili kako god...) da procitam da je 4. sezona BB najsporija i dosadnija u seriji. Pa covece sta se sve izdesavalo u cetvrtoj, za prethodne se moze reci da su bile temelj za to. A sad, skroz subjektivo, 4. i jeste bila najbolja sezona Breaking Bad.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #89 : 25.06.2012. 22:53:23 »
Nitko ne može biti objektivan. Sve je subjektivno oko ukusa.

Točno tako. Ja sam odgledao BrB pilot na TV-u i smatram je šitom. Tako da je nemoguće da je objektivno dobra, jer imam ja i bar još 18 ljudi u cijelom svijetu koji je ne vole :) .
Mrzim lopatare i limune

Tags: