Autor Tema: Hunted  (Posjeta: 18102 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Hunted
« : 05.06.2012. 15:09:20 »

Opis:
Upoznajte Sem. Špijunku. Lovca. I sama je bila plen nemilosrdnih neprijatelja. Sem je bežala od svoje prošlosti ceo svoj život, ali kada se vrati u Byzantium, organizaciju u kojoj je radila, i počne da progoni svog progonitelja, shvatiće da je jedini način da prevaziđe prošlost... da joj se suprotstavi. Ovo je priča o špijunu sa metom na leđima, ljudskoj meti nemoćnoj da bilo kome veruje, čak ni čoveku kojeg voli.

Žanr: akcija, drama

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 23.07.2014. 15:39:52 maksi »

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Hunted
« Odgovor #1 : 19.06.2012. 15:41:42 »
Ja se ubih trazeci da skinem neku epizodu na netu ... kad vidim da tek pocinje sa emitovanjem u septembru  pravilaf inace volim spijunske serije i nadam se da ce bar malo sliciti spooks-u  ;D
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Hunted
« Odgovor #2 : 18.08.2012. 01:18:37 »
Dodat trailer u prvi post 

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hunted
« Odgovor #3 : 18.08.2012. 01:26:31 »
Melissa George  srcesmajli

Glumila je u dobrim serijama i hororima. Čeka se  :)

Offline CSInvestigator

  • Ex prevoditelj
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
Odg: Hunted
« Odgovor #4 : 20.08.2012. 19:01:01 »
Citat:
(20:41:49) King_Eric: ja sam tvrdoglava budaletina B)

Offline TalYS999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
Odg: Hunted
« Odgovor #5 : 20.08.2012. 20:46:21 »
Kada je premijera?

Offline Sheenter

  • Član
  • ***
  • Postova: 502
  • Spol: Muški
  • Hodajuća reklama za D.I.N.-Duvansku industriju Niš
Odg: Hunted
« Odgovor #6 : 20.08.2012. 20:57:47 »
Kada je premijera?
19.10.2012

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Hunted
« Odgovor #7 : 23.08.2012. 22:11:31 »

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Hunted
« Odgovor #8 : 19.09.2012. 17:06:39 »

Offline strahinjaworld

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 812
  • Spol: Muški
  • ER ekspert
Odg: Hunted
« Odgovor #9 : 19.09.2012. 18:20:50 »
Danas je sa Bi-Bi-Sija potvrdjeno da ce premijerna epizoda biti emitovana u cetvrtak, 04.10. 2012. smileyNO1

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Hunted
« Odgovor #10 : 04.10.2012. 23:13:50 »
Pilot je dostupan. Mogao bi se baciti pogled.

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Hunted
« Odgovor #11 : 05.10.2012. 20:13:49 »
Ivane hvala za prevod, ovo se gleda, britanci i spijunaza mora da je dobro ;D

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Hunted
« Odgovor #12 : 05.10.2012. 20:59:10 »
sasvim solidno... a za ljubitelje GOT glume stannis i balon greyjoy... ;D

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Hunted
« Odgovor #13 : 05.10.2012. 21:20:40 »
Zanimljiv početak.
Hvala na prevodu  smileyNO1

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Hunted
« Odgovor #14 : 05.10.2012. 21:51:46 »
Solidan početak, režija mi se izuzetno dopala.

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Hunted
« Odgovor #15 : 05.10.2012. 22:48:54 »
Prva epizoda obecava...hvala za prevod!
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Hunted
« Odgovor #16 : 06.10.2012. 00:21:29 »
Meni takodje prva epizoda je sasvim ok (nista spektakularno) ... nadam se da ce se razvit dobra radnja kako serija bude tekla  smileyNO1

Hvala na prevodu Ivane  :naklon:
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Hunted
« Odgovor #17 : 06.10.2012. 11:12:02 »
Dobar početak, ovo bi moglo biti dobro te će se pratiti smileyNO1

Hvala za prijevod!!!!

Online shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Hunted
« Odgovor #18 : 07.10.2012. 12:04:33 »
Dobra prva epizoda, sviđa mi se što se jedna radnja odvija kroz više epizoda, da nije ono svaka epizoda novi slučaj..

Hvala na prijevodu!
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Hunted
« Odgovor #19 : 14.10.2012. 11:59:47 »
Razocaran sam drugom epizodom  :-X Dzek Bauer je mala maca za ovu spijunku ovde  ;D
Spoiler for Hiden:
ono silazenje liftom i ko fol niko je ne vidi, samo jedan ulaz izlaz  u_jeeeeeeeeee i to na onakav nacin ... kriminalno lose su to osmislili, ajde bar da ide samo nocu kad svi spavaju, nego ona to u pola bijela dana i to jos kad zna biti i njih trojica u tom podrumu jos  rofl mnogo su to presmijesno odradili
pa toga nema ni u crtanim filmovima vise  :majstore
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Odg: Hunted
« Odgovor #20 : 14.10.2012. 12:13:43 »
Razocaran sam drugom epizodom  :-X Dzek Bauer je mala maca za ovu spijunku ovde  ;D
Spoiler for Hiden:
ono silazenje liftom i ko fol niko je ne vidi, samo jedan ulaz izlaz  u_jeeeeeeeeee i to na onakav nacin ... kriminalno lose su to osmislili, ajde bar da ide samo nocu kad svi spavaju, nego ona to u pola bijela dana i to jos kad zna biti i njih trojica u tom podrumu jos  rofl mnogo su to presmijesno odradili
pa toga nema ni u crtanim filmovima vise  :majstore
Dzek Bauer bi prvo sve pobio pa tek onda bi se sunjao po kuci, sto meni je bas sve bilo uverljivo.Pravi spijuni godinama usavrsavaju tu vestinu i sigurno se bolje sunjaju i od lopova koji su majstori u tome.U kuci od 500m2 i gde ima petoro ljudi pa mogao bi i ja da prodjen nezapazeno.

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Hunted
« Odgovor #21 : 14.10.2012. 13:48:44 »
Razocaran sam drugom epizodom  :-X Dzek Bauer je mala maca za ovu spijunku ovde  ;D
Spoiler for Hiden:
ono silazenje liftom i ko fol niko je ne vidi, samo jedan ulaz izlaz  u_jeeeeeeeeee i to na onakav nacin ... kriminalno lose su to osmislili, ajde bar da ide samo nocu kad svi spavaju, nego ona to u pola bijela dana i to jos kad zna biti i njih trojica u tom podrumu jos  rofl mnogo su to presmijesno odradili
pa toga nema ni u crtanim filmovima vise  :majstore
Dzek Bauer bi prvo sve pobio pa tek onda bi se sunjao po kuci, sto meni je bas sve bilo uverljivo.Pravi spijuni godinama usavrsavaju tu vestinu i sigurno se bolje sunjaju i od lopova koji su majstori u tome.U kuci od 500m2 i gde ima petoro ljudi pa mogao bi i ja da prodjen nezapazeno.

Izlaz iz lifta u podrum udara odmah na onaj hodnik i automatski se pali svijetlo, plus ona scena kad
Spoiler for Hiden:
njih dvoje ili troje izlaze iz podruma i idu ka liftu, ona ni ne saceka da udju u lift i odu pa da se pojavi, nego oni tek krenuli a ona iza njihovih ledja na 2 m iza se pojavljuje  ;D sta bi znacilo da je sacekala 2 sec dok udju u lift bilo bi uvjerljivije, a ne ovako ... plus kad silazi lift i vrata se otvore posto je sve blizu  u podrumu uvjek se cuje zvuk vrata lifta obrati paznju kad budes gledao jer svaki put kad neko dolazi oni se okrenu da vide ko je, ali kad dolazi ona niko nista  thumb-down
nadam se da u sledecim epizodama nece biti ovakvih scena  :)
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Hunted
« Odgovor #22 : 14.10.2012. 14:57:02 »
Ipak ne, meni je ovo veoma glupa serija, pokušavaju da isforsiraju nešto što se ne može. Ipak, ovakva vrsta posla nije za ženu, barem ne na ovaj način na koji oni pokušavaju. Pogledaću i drugu epizodu, ali ne očekujem previše.

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Odg: Hunted
« Odgovor #23 : 14.10.2012. 15:26:22 »
Razocaran sam drugom epizodom  :-X Dzek Bauer je mala maca za ovu spijunku ovde  ;D
Spoiler for Hiden:
ono silazenje liftom i ko fol niko je ne vidi, samo jedan ulaz izlaz  u_jeeeeeeeeee i to na onakav nacin ... kriminalno lose su to osmislili, ajde bar da ide samo nocu kad svi spavaju, nego ona to u pola bijela dana i to jos kad zna biti i njih trojica u tom podrumu jos  rofl mnogo su to presmijesno odradili
pa toga nema ni u crtanim filmovima vise  :majstore
Dzek Bauer bi prvo sve pobio pa tek onda bi se sunjao po kuci, sto meni je bas sve bilo uverljivo.Pravi spijuni godinama usavrsavaju tu vestinu i sigurno se bolje sunjaju i od lopova koji su majstori u tome.U kuci od 500m2 i gde ima petoro ljudi pa mogao bi i ja da prodjen nezapazeno.

Izlaz iz lifta u podrum udara odmah na onaj hodnik i automatski se pali svijetlo, plus ona scena kad
Spoiler for Hiden:
njih dvoje ili troje izlaze iz podruma i idu ka liftu, ona ni ne saceka da udju u lift i odu pa da se pojavi, nego oni tek krenuli a ona iza njihovih ledja na 2 m iza se pojavljuje  ;D sta bi znacilo da je sacekala 2 sec dok udju u lift bilo bi uvjerljivije, a ne ovako ... plus kad silazi lift i vrata se otvore posto je sve blizu  u podrumu uvjek se cuje zvuk vrata lifta obrati paznju kad budes gledao jer svaki put kad neko dolazi oni se okrenu da vide ko je, ali kad dolazi ona niko nista  thumb-down
nadam se da u sledecim epizodama nece biti ovakvih scena  :)
Covece tebe ispade najvise u celoj seriji nervara taj "lift", onda najbolje da batalis sa serijom, zar ti lift toliko kvari seriju.
Spoiler for Hiden:
Pa bila je scena kada onaj cuvar proverava zasto se upalilo svetlo, ali ona se ustekala tada i onoj spremacici je izgledalo sumljivo, ali ona ne zna sta se nalazi dole.
Ja nikako ne bih mogao muskarsa da zamislim u ovoj ulozi, nema nacina da bi ga bilo koja paranoicna osoba primila u svoju kucu pa ne znam sa kojom pricom da se predstavi, ovako zeni niske gradje i lepog lica je mnogo lakse.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Hunted
« Odgovor #24 : 14.10.2012. 16:36:11 »
Ko govori o primanju u kucu. Ja kazem da zena ovako ne  moze da se bije, i da sve resava tucom, pa ti pricaj sta god hoces. To je moje misljenje.
Spoiler for Hiden:
Ma kako ne, popije metak iskrvari i umlati onog ko da je dijete od 10 godina, ma hajde. Da je musko, pa i nekako, al to zena da napravi, glupost.
« Zadnja izmjena: 14.10.2012. 16:39:49 Red Dragon »

Online shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Hunted
« Odgovor #25 : 15.10.2012. 14:50:37 »
Sve u svemu, serija mi je dobra, i nastavit cu je gledati, jedini nedostatak u seriji su mi
Spoiler for Hiden:
scene sa liftom, malo je ono smiješno odrađeno, ali eto..

Ivane, hvala na prijevodima..   drinks
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline matjaz1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 307
Odg: Hunted
« Odgovor #26 : 23.10.2012. 07:38:52 »
Ivane puno hvala, serija je odlična za razonodu. Ne treba sve uzimati ozbiljno ;D

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Hunted
« Odgovor #27 : 23.10.2012. 13:10:35 »
Ja licno sam mnogo vise ocekivao od ove serije  ;D zasad mi je ispunila 25% ocekivanja  :nindza
Ova treca epizoda mi je nekako bila prespora. Sama radnja serije mi se svidja, ali ne i to kako su "ukomponovali" tu radnju ...

Nadam se da ce biti bolje  njam-njam

Hvala na prevodu Ivanu  smileyNO1
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Hunted
« Odgovor #28 : 23.10.2012. 17:51:01 »
Možda nekad nastavim, ako mi bude bila potrebna akcija, ali ovo je loše. Ili ako vidim da se poboljšalo po komentarima. Šteta. Veliki potencijal je imala serija.  :(

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Hunted
« Odgovor #29 : 23.10.2012. 21:43:31 »
Iz epizode u epizodu sve losije... thumb-down
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Tags: