Autor Tema: The Colbys  (Posjeta: 4484 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
The Colbys
« : 31.05.2012. 06:08:45 »


Opis:
Kolbijevi (originalan naziv „Dinstija II: Kolbijevi“) je američka sapunica, koja je emitovana na ABC-u od 20. novembra 1985. do 26. marta 1987. Producent Aron Speling zamislio je seriju kao spin-off Dinastije, koja je bila najviše ocenjena serija od 1984-1985 američke televizijske sezone. U „Kolbijevima“ se radi o drugoj bogatoj, više klasnoj porodici, koji su daleki rođaci Karington dinastije, velike multi-nacionalne korporacije. S namerom da nadmaše svoje prethodnike u raskoši, producenti su gledali da angažuju veoma velike zvezde za to doba među kojima su: Charlton Heston, Barbara Stanwyck, Katharine Ross, Stephanie Beacham, Emma Ssmms i Ricardo Montalban.

Iz Dinastije se pojavljuje naslednica Felon Karington Kolbi, za koju se smatralo  da je mrtva. Ponovno se pojavljuje živa, pati od amnezije i koristi ime Rendal Adams. Odlaskom iz Kalifornije nakon što je prepoznala prezime "Kolbi", upoznaje Majlsa Kolbija, ne shvatajući da je rođak njenog bivšeg muža, Džefa. Uzajamno poslovni poduhvat dovodi Kolbijeve u Denver, Kalifornija, u vili Feloninog oca Blejka Karingtona.

Uloge: Charlton Heston, John James, Stephanie Beacham, Katharine Ross, Emma Samms, Joseph Campanella,
Maxwell Caulfield, Tracy Scoggins, Claire Yarlett, Ricardo Montalban, Michael Parks, Barbara Stanwyck...

Žanr: drama
Godina: 1985.

IMDB
TVDb
Wikipedia
TVrage
TV.com


Titlovi

« Zadnja izmjena: 18.08.2014. 10:52:15 maksi »

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: The Colbys
« Odgovor #1 : 31.05.2012. 09:59:50 »
Pogledah malo epizoda preko YT, ali nikako nisam pronašao gdje da ih u cijelosti skinem  :dash

Offline Armati

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 348
  • Spol: Muški
  • Komedije 80-90-tih
Odg: The Colbys
« Odgovor #2 : 20.08.2014. 10:19:51 »
Ja sam nekako skinuo prvu epizocu ali bez titlova (ni engleskih) nista nisam razumeo.
Hvala puno za prevode prvih pet epizoda. Nikad nisam video ovu seriju ni kao mali (kao Dinastiju koju sam odgledao od prve do poslednje epizode).
Mozda sad je lakse skinuti seriju. :)
« Zadnja izmjena: 20.08.2014. 12:52:37 Armati »
Ljubitelj humorističnih serija

Offline Armati

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 348
  • Spol: Muški
  • Komedije 80-90-tih
Odg: The Colbys
« Odgovor #3 : 13.09.2014. 10:11:33 »
Hvala jos jednom za sve prevode. :)
Ljubitelj humorističnih serija

Offline damblldorr

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Colbys
« Odgovor #4 : 25.07.2015. 11:13:48 »
jel ima negde linkova za the colbys,moze i na pm,hvala

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Odg: The Colbys
« Odgovor #5 : 05.05.2021. 19:37:26 »
Jel zna neko zašto fale prevodi ?
Koliko se sećam bilo je za kompletnu seriju 🤔

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Colbys
« Odgovor #6 : 04.02.2022. 12:24:23 »
Odgledao pola prve sezone i meni je ovo skroz OK. Ne znam što važi za lošu i nezanimljivu seriju, ima sve što ima Dinastija za gledaoce takvog sadržaja. Čak mi je i zanimljivija u nekim navratima od Dinastije s kojom sam na 6. sezoni, pa onda gledam malo uporedno. Sejbl je  clapp i baš se radujem što su je ubacili u neku od kasnijih sezona Dinastije, biće super videti nju i Aleksis zajedno. Ona mi je ovde definitivno lik koji nosi celu seriju. Džejson mi se mnogo više sviđa od Blejka npr., ali to je zato što je glumac holivudska faca i nekako više ima taj stav naftnog magnata. Blejk je postao slina sa svakom sezonom koja prolazi.

Nova Falon mi je samo grozna i užasna i cela njena priča mi je bila predosadna, a to je bio glavni pokretač na početku. Ali ovo kasnije što se dešava je mnogo bolje, tako da ću verovatno odgledati i ovo sve. rofl

Tags: