Autor Tema: Tell Me You Love Me  (Posjeta: 2926 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline skalice.united

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1170
Tell Me You Love Me
« : 28.05.2012. 22:57:42 »

Opis:
Radnja ove provokativne i iskrene ispovijesti o ljudskoj intimi, bazirana je na tri bračna para koji su se našli u bračnoj krizi. Jaime i Hugo nakon samo nekoliko godina braka došli su do situacije kada im je seks idealni bijeg od stvarnosti i međusobnih nesuglasica. Drugi bračni par Katie i Dave ušli su u četrdesete, roditelji su dvoje djece, no unatoč prividno sretnom braku, krevet ne dijele više od godinu dana. Treći par Carolyn i Palek nakon desetak godina još uvijek bezuspješno pokušavaju dobiti dijete, a njihov zajednički život zbog toga dolazi u veliku krizu. Odluče potražiti pomoć doktorice Foster koja im pokušava pomoći, poboljšati njihov seksualni život, ali istovremeno i svoj vlastiti s umirovljenim suprugom Arthurom.

Izvor: interweb

Žanr: drama
Kanal: HBO
Godina: 2007.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 19.10.2015. 16:51:15 maksi »

Offline Spartacus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
Odg: Tell Me You Love Me
« Odgovor #1 : 03.11.2012. 15:05:46 »
Steta sto niko neprevodi ovu seriju dobra je

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Tell Me You Love Me
« Odgovor #2 : 03.11.2012. 15:18:26 »
Gledala sam je dok se prikazivala na HBO, pre nekoliko godina i meni se dopala.  :)
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Tell Me You Love Me
« Odgovor #3 : 19.10.2015. 16:32:53 »
Preveo sam seriju i večeras ću postaviti titlove.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.