Autor Tema: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.  (Posjeta: 61172 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« : 23.05.2012. 18:01:30 »
Poštovani korisnici,

Biramo najbolju seriju sezone 2011./2012. u dva kruga. U prvom krugu ponuđeno vam je 210 sezona serija. Tu su sve serije koje su imale premijeru sezone između 1. 6. 2011. i 23. 5. 2012. (tada je slagan popis). Na popisu nema dokumentaraca i serija koje su u trenutku slaganja popisa imale manje od četiri prijevoda. Odlučili smo da nećemo staviti serije koje nemaju najmanje četiri prijevoda zato što većini naših korisnika ipak trebaju prijevodi da bi ih mogli gledati pa stoga nema smisla stavljati serije koje su im nedostupne.

Prvi krug traje 13 dana, do subote (16. 6. u 23.32), a u njemu možete dati 5 glasova. U drugi krug ulazi prvih 12 serija i tada će se glasovati samo za jednu.
U prvom krugu dozvoljeno je komentiranje svojega i tuđega glasovanja te će trenutni rezultati biti vidljivi čim glasujete. U drugom krugu neće biti dozvoljeno komentiranje niti će se vidjeti rezultati glasovanja do završetka ankete.

Administracija
« Zadnja izmjena: 03.06.2012. 23:33:06 MilanRS »

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #1 : 03.06.2012. 23:34:54 »
Možete početi sa glasanjem.
Prije nekog pitanja pročitajte pažljivo prvi post.

Ako neka serija fali, King Eric je kriv.  ;D

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #2 : 03.06.2012. 23:46:26 »
Malo 5 glasova. Da nema neka caka da se obrišu neki cookiesi pa da se ponovo glasa  ;D

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #3 : 03.06.2012. 23:46:34 »
Entourage - sezona nije bila toliko dobra kao ranije ali je poslednja pa je bio red
Modern Family - ne znam zašto sam se odlučio za ovu a ne za Community, The League ili neku drugu komediju koju pratim. Valjda da bi i ja sa jednim glasom barem bio mejnstrim :)
IASIP - posle sedam sezona kvalitet kao u prvoj, to zaslužuje glas
How to make it in america - meni jako dobra serija koja je nažalost ukinuta i to od strane nekog ko teško ukida... Režija, fotografija, muzika, glumci... predobra serija.
Luther - Elba zaslužuje glas, bilo šta da snimi :)

Od ovih serija teško da će ijedna proći dalje tako da čestitam GoT na pobedi :)

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #4 : 03.06.2012. 23:46:57 »
Izdajnici, navedeno je pet razloga da se Game of Trolls ne nađe na spisku! >:dj Ajde vi, blago meni, proglasite pobednika i ukinite glasanje. 8)
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #5 : 03.06.2012. 23:49:31 »
Mogu ti s popriličnom vjerojatnošću reći da taj crap neće ove godine pobijediti. ;D

Offline Valdano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • Let's shake some dust!
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #6 : 03.06.2012. 23:54:59 »
Breaking Bad do pobedeeeee. :D

While we're living, the dreams we have as children fade away...

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #7 : 03.06.2012. 23:55:21 »
Teško je izabrati pet serija ali eto... Jer svakako će GoT pobijediti.. Osim ako Eric ne zloupotrijebi službeni položaj.  ;D

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #8 : 03.06.2012. 23:57:56 »
Tako je. Bilo koja samo ne taj shit GoT. Osramitili su sebe i nas prošle godine kad su je izabrali za najbolju, a imala je tek tri ili četiri emitirane epizode za vrijeme ankete. Budalaština.:facepalm E, nećete ove godine. ;D

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #9 : 03.06.2012. 23:59:12 »
Ne verujem da će Game of Thrones da pobedi... Imali su 1 dobru epizodu od 9 dosadašnjih.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #10 : 03.06.2012. 23:59:56 »
nije bilo tesko! Awake, Boss, Breaking Bad, Homeland i The Killing

Breaking Bad  smileyNO1
Game of Thrones  thumb-down

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #11 : 04.06.2012. 00:02:10 »
Ne verujem da će Game of Thrones da pobedi... Imali su 1 dobru epizodu od 9 dosadašnjih.

Neće, neće... Već su napabirčili devet glasova u trenutku dok pišem ovo. Đekstercrap ima sieben... :mafija
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #12 : 04.06.2012. 00:06:43 »
Ne brini se, neće se vidjeti trenutni rezultati u drugom krugu. ;D

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #13 : 04.06.2012. 00:09:06 »
Boardwalk Empire, 2. sezona
Breaking Bad, 4. sezona
Game of Thrones, 2. sezona  clapp
Homeland, 1. sezona
Spartacus: Gods of Arena (Vengeance), 2. sezona  clapp

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #14 : 04.06.2012. 00:09:40 »
Poštovani članovi, ako ne glasate za Supernatural sljedeću sezonu ćete ga prevodit sami...  :-*

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #15 : 04.06.2012. 00:10:03 »
Neću se puno obazirati na lobiranje  rofl, ali pošto sam bar jednu epizodu BrBa pogledao u 02.30 h   :facepalm  dajem moralnu podršku Br Ba.  ;D


A sad naravno ono pravo:

New Girl - nikad čudniju ni zanimljivu komediju još nisam video  ;D

30 Rock - Jedna od najboljih sezona... Bar sam se uz ovu najviše smejao  ;D

Ringer - Što bi rekli, "guilty pleasure"  ;D

NTSF - SD - SUV - Najbolja parodija u desetak minuta.

2 Broke Girls - serija kroz koju se provuče milion i jedna reč iz "slobodnog" rečnika, a opet je sve lepo "upakovano"  ;D

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #16 : 04.06.2012. 00:19:38 »
Poštovani članovi, ako ne glasate za Supernatural sljedeću sezonu ćete ga prevodit sami...  :-*

Ovo je pokvareno. >:dj Sviđa mi se!

Poštovani korisnici, ne glasujete li za Dextera, sedmu sezonu gledat ćete s titlovima koje će vam izraditi naš stari, dobri prijatelj Google Translator. Hvala. :)

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #17 : 04.06.2012. 00:23:48 »
Zoky, ja nisam glasao za SN jer ti prijevodi nisu valjali u ranijim sezonama koje sad gledam...  ;D ;D ;D ;D ;D

A i nisam došao do sedme još.

Eriče, o, Eriče... Ne boj se za Dextera, mijau će ga preuzeti.  rofl rofl rofl rofl

Nisam lud, majka me testirala!

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #18 : 04.06.2012. 00:26:37 »
Ako ne pobijedi Breaking Bad,
ja ću obrisati bazu
(Bruni će biti mrsko da vraća iz backupa)
pa ćete po prevode ići na ona druga dva sajta.
 :mjuza

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #19 : 04.06.2012. 00:34:25 »
Zašto nema White Collar? Počeo je 07. 06. 2011,a završio 28.02.2012 i sve su epizode prevedene(ovo ste naveli kao uvjet uvrštenja).

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #20 : 04.06.2012. 00:36:53 »
 :ne-zna Valjda nam je promakao.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #21 : 04.06.2012. 00:43:51 »



By: Chat  ;D

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #22 : 04.06.2012. 00:45:20 »
Piece of paper.

Archer - još jedna odlična sezona, vidim da sam samo ja glasao, ali who cares, meni se dopalo i to je to. (inače, bilo mi je između njega i Modern family, ali odgledao 3. sezonu, pa je ovako ... pravednije?)
Game of thrones - neovisno od onoga što pišete, meni je ova sezona odlična. Mainstreamovci šire loše glasine.  bleh (ko vam kriv kad ste ograničeni). Personal fave #1.
Homeland - očekivao sam sranje, praznu priču prepunu nabrijane akcije, desetina mrtvih Amera i Muslimana tokom svake epizode, ali dobih jednu vrednu dramu sa jakim temeljima. Keep up good work!
Shameless:majstore ostavljala me bez teksta ova sezona. Preko odvratnog Franka u istoj majici par epizoda, preko Karen i pišanja po grobovima do onakvog raspleta i dramatike u poslednjih par epizoda. Pregršt zanimljivih, šarenolikih likova, a uz to bez posebne tenzije, na prvu loptu naivna, ali broji mnoštvo subliminarnih poruka (kao i scena i kadrova)
The Borgias - gotivim ih. Iako nije Bog-zna-šta serija. Možda je trebalo da glasam za Jackie, ali rekoh "dosta je jedna komedija".


Offline _Cox

  • VIP
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
    • 24 Fan Site
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #23 : 04.06.2012. 00:46:34 »
Wtf fali NCIS?  ;D :facepalm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #24 : 04.06.2012. 00:51:55 »
Prvo da zahvalim Eriču, Milaniusu i ostalima što su dopustili komentare. Hihihihih  ;D

5 serija koje su dobile moj glas su Breaking Bad, Justified, Once Upon a Time, Mad Men i Homeland. S tim redoslijedom. Neke jako dobre/odlične sezone poput Boardwalka Empirea, 30 rock, Sherlock, Modern Family, Awake nisu ni ušle u top 5. Konkurencija je bila velika, a 5 najboljih je malo. Drago mi je da sam pogledao većinu ovih serija jer ima dosta razočaranja pa ću početi s njima.

NAJVEĆE RAZOČARANJE

Supernatural - bilo je svakako gorih sezona od dosta serija, ali kod SN-a očekivanja su uvijek velika zato će takve serije uvijek patiti, nažalost. Jednostavno su zasrali tu sedmu sezonu sa
Spoiler for Hiden:
Leviathanima, Bobyem i njegovim vraćanjem. Prebrzo riješavali slučajeve, a pogotovo negativce poput tog glavnog.
bilo je i odličnih epizode, pogotovo one smiješne, ali to je malo. Ipak, radujem se 8. sezoni i očekujem da se vrate na staro.

Sons of Anarchy - isto kao sa supernaturalom, kod ovakvih serija puno očekujemo pa kada nas razočaraju, to je baš razočaranje.
Spoiler for Hiden:
Mislim da su previše dopustili makljaže koja prolazi koa da nema policije, kao da ih nitko ne prati. Glavni policajac je kopija one odvratne policajke koja je bila odličan lik koju je Opie upucao.
daleko od toga da je sezona bila loša, ali imala je previše slabih točaka i mana. Helleru, ne ljuti se

To bi bilo to od razočaravajućih sezona. Kažem, bilo je lošijih sezona od nekih serija, ali pošto se od ovih očekuje znatno više, te su razočarale.

NAJVEĆE IZNENAĐENJE

Kada govorimo o iznenađenjima, neću staviti Breaking Bad pošto smo očekivali vrhunsku sezonu koju smo dobili u punom sjaju. Tu će uglavnom biti nove serije.

Once Upon a Time - serija je počelo solidno, ali odmah se vidjelo da tu ima više od same priče. Tamo negdje oko pete, šeste epizode, serija je zasjala. Odlična sezona s odličnim likovima, cijelom tom pričom o bajkovitom i stvarnom svijetu. Dobili smo i sjajne likove, pogotovo Rump/Mr. Gold, ali o njemu nešto kasnije. Govorio sam još prije kako smo mi odrasli na kronikama iz narnije (BBC-ova serija), a ovi novi klinci će odrastati na ovoj seriji jer će se baš pamtiti s nostalgijom. Samo što će malo teže pratiti pošto je serija dosta kompleksna. Uglavnom, ovo je najveće iznenađenje i serija je stvorena za cijelu obitelj.

Homeland - kad sam prvi put vidio najavu, mislio sam da će biti tipična američka patetika. Dobro da sam se prevario. Cijela prva sezona je čisti suspense poput najboljih Hitchovih filmova. Claire Danes je dobila i globusa za najbolju glumicu u dramskoj seriji. Dobro, to je kao glumica godine. Sasvim zasluženo. Damian Lewis je odličan u ulozi
Spoiler for Hiden:
preobraćenog vojnika na religiju suprotne strane.
Odlična je sporedna postava počevši sa Baccarinom pa sve do Patinkina.

Grimm - serija je počela dobro pa par epizoda su bile loše da bi tamo od sedme epizode postala jako dobra i tako završila. Zanimljivi likovi, originalne priče, loši CGI efekti, ali jednostavno se prestanete obazirati na to pošto su sami likovi ti koji nose cijelu seriju. Ima onaj humani touch, a danas to fali kod novijih serije.

Revenge - ovo je jedna jako kvalitetna sapunica. A danas takvih fali. Emily VanCamp  ti_si_Bog nevjerojatna je. Nije posebno lijepa, ali mislim da su išli na to.
Spoiler for Hiden:
takav hladnokrvan lik nisam dugo vidio. Pokazuje ona emocije, ali bitan je cil, a ona će to ispuniti.
ma imamo sve što svaka sapunica mora imati i volim to. Zarazno je, kvalitetno sa sjajnom glumom.

I kao što sam rekao, serije poput Breaking Bada ili Mad Mena ne ulaze ovdje pošto nisu iznenđanje  :)

NAJBOLJI GLUMCI

Mnogo sam se dvoumio koga da stavim na prvo mjesto. Mislim, izbor je stvarno velik. Mislio sam da će opet prvi biti Bryan Cranston, ali pojavio se Robert Carlyle i oduševio me.

Robert Carlyle - evo, nakon prve sezone on je za mene trenutni vrh. BOG improvizacije, jedan od najboljih i najbolje predstavljenih likova unazad 10 godina. Glumi dva lika, jedan u stvarnom i jedan u bajkovitom svijetu. Njegove mimike, pokreti lica pa onaj njegov karakteristični smijeh, nešto savršeno. Dao bih mu Oscara da mogu  ;D

Bryan Cranston - ne treba tu ništa puno reći. Blizu prvog mjesta, malo mu falilo. Mislio sam da neće nikada izaći iz kože Hala iz Malcolma, ali nakon kraja prve sezone znao sam da ću ga prvo pamtiti kao Waltera White iz najbolje serije trenutno. Kod njega je najjača ta psihološka strana koja je tako dobro napisana da u potpunosti doživiš njegovog lik. Čista desetka.

Walton Goggins - oni koji ne znaju za njega, neka pogledaju The Shield i Justified. Njegov lik u Justifiedu je opisan kao najveći antiheroj moderne televizije i to usitinu on je. Goggins je odličan, vidi se da uživa u svakoj sceni koju i uzima svaki put  ;D isto desetka.

Treba spomenuti i Grammera, Lewisa koji su odlično odglumili i dali nam odlične likove.

NAJBOLJE GLUMICE

Jessica Lange - toliko emocija, toliko radosti na ekranu trenutno može samo još jedna glumica dati uz Lange. Najbolja glumica godine iako bi po meni dijelila prvo mjesti s Danes, ali Lange je stara iskusnjara  ;D koja će uzeti ono što joj se da. Glumila je susjedu koja
Spoiler for Hiden:
zna sve o toj kući duhova u kojoj joj je ubijeni sin koji je napravio masakr u školi.
u prvoj sezoni smo ju vidjelu uplakanu, radosnu, zlu, povrijeđenu. Sve je to napravila perfektno. Zato i ne čudi globus kojeg je dobila

Claire Danes - toliko emocija, toliko radosti na ekranu trenutno može samo još jedna glumica uz Danes. Čim sam prvi put pogledao My so called life, osvojila me. I ovdje isto. Sve isto što i za Lange. Vjerujem da će takvu glumu pružiti i u drugoj sezoni i opet će biti prvi favorit za globusa.

Edie Falco - briljantna u sopranosima, briljantna ovdje. Za nju isto vrijedi kao i za ove dvije gore. Glumi
Spoiler for Hiden:
ovisnicu o tabletama. I glumi ju savršeno.
4. sezona još traje i dalje je odlična.

Treba spomenuti i Sofiu iz Modern Family, Emily iz Revenge, Poehler iz Parks and Recreation, McGovern iz Dowton Abby.

NAJBOLJA KOMEDIJE

Modern Family - odlični kao i sve prijašnje sezone. Sofia je naša ljubimica  srcesmajli

Nurske Jackie - možda i najzaraznija komedija trenutno. Valjda je to do bolnice i tog ambijenta. Odlični likovi poput blesave Zoey  ;D ili Coopa.

30 Rock - ovo im je ispala jedna od najboljih sezona, a sami vrhunac je live epizoda  rofl rofl

NAJBOLJA SERIJA

Breaking Bad - bez premca najbolja serija unazad 5 godina. Kada završi, moram dobro razmisliti na koje mjesto da stavim. Spora radnja, crni humor, sjajni likovi, negativci, sjajne scene. Cijela serija je jedna sjajna scena. Odlična karakterizacija likova, najjača glumačka postava na malim ekranima. 4. sezona nam je pružila uvid
Spoiler for Hiden:
u mračnu stranu Waltera i kraj Gusa koji je bez ikakve dvojbe jedan od najboljih negativaca svih vremena.
Uopće ne sumnjam da će 5. sezona opet pomesti sve serije. Ne samo zato što je zadnja (koja se dijeli u 8 nastavaka) već jednostavno ne vjerujem da mogu s ovom serijom uprskati. Opet će biti razno raznih preokreta, a pogotovo to znamo nakon onakve 4. sezone.

NAJBOLJE SCENA

Spoiler for Hiden:
Gusova smrt - najbolja i najnapetija scena ove sezone.
ona muzika, dolazak, vikanje. To je sami vrh i tu scenu ću pamtiti cijeli život

VRH!!!

Spoiler for Hiden:










NAJBOLJA ODJEVENA OSOBA

Šalim se, dosta više  rofl rofl rofl rofl rofl

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #25 : 04.06.2012. 00:57:52 »

Ja sam glasao za

Grey's Anatomy
New Girl
Pan Am
Homeland i
Switched at Birth

Zasto ove? Zato sto su ovo jedine serije koje sam pregledao od ponudjenih  :-[ Na listi bi se vjerovatno nasle Desperate Housewives, House, The Borgias i jos neke, al' jos nisam poceo posljednje sezone, pa reko nek bude po pravilima  ;D

@ Mulder Dozvoljeni su komentari, ne doktorske disertacije  :P rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #26 : 04.06.2012. 00:59:36 »
Ma uživio sam se  rofl rofl

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #27 : 04.06.2012. 01:02:09 »
Breaking bad
Dexter
Homeland
Mad Men
Awake

toliko od mene :)

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #28 : 04.06.2012. 01:23:59 »
Supernatural - Serija mi je najbolja i sve je suvisno , sezona nak prosle koja mi je bila malo nezanimljivija , ova je bila zakon  ;D
 
 Game of Thrones - Serija i spoileri su me odusevili , bitka u 9. epizodi presudila da ovo bude No2 ove godine
 
 Person of Interest - Prva sezona je odlicna , konacno da je Abrams nesto ubo posle Losta
 
 How I Met Your Mother - 7 sezona kao i svaka druga po obicaju odlicna
 
 Terra Nova - Jako mi je zao sto nece biti 2. sezone , serija mi se dosta svidela.
 
 
 Nzm zasto niste stavili TAR ili Survivor ili BB , ipak su i to SHOWOVI , Survivor bi dobio mesto uvek ali nema veze

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012.
« Odgovor #29 : 04.06.2012. 01:33:33 »
Nzm zasto niste stavili TAR ili Survivor ili BB , ipak su i to SHOWOVI , Survivor bi dobio mesto uvek ali nema veze

Jao...  rofl rofl rofl Znam da se ne bi trebalo o ukusima raspravljati, ali moram opet... rofl rofl rofl

Tags: