Autor Tema: EURO 2012  (Posjeta: 105731 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
EURO 2012
« : 19.05.2012. 11:30:41 »

Spoiler for TABLICE:

Spoiler for RASPORED:


KLADIONICA

Pravila:
Svaki dan cu stavljati ponudu, znaci dvije utakmice, a vi pogadate rezultat.
Probajte svoju prognozu staviti barem 10min prije pocetka utakmice. I nemojte izmjenjivati prognozu nakon sto utakmica pocne.
U utakmicama na ispadanje, prognoza se racuna na utakmicu od 90min, produzeci i penali ne.

Bodovanje:
Ako pogodite tocan rezultat - 3 boda
Ako pogodite tocan tip (1X2) - 1 bod

PO FANTASY LIGA
http://en.euro2012fantasy.uefa.com/
KOD: 98401-46754


TABLICA: (nakon utakmica polufinala)

nela - 24
Nextt - 24
neo - 24
lazavr - 23
Omar_Little - 21
panc - 20
forzajuve - 20
drazen - 18
BJ Huja - 18
Mulder - 17
teac - 17
tejma - 16
Zkarlov - 16
prijatel-MKD - 15
outside - 15
Maddox - 15
Diesel986 - 14
edo6 - 14
Valdano - 13
hajo0309 - 13
bosko2602 - 12
djelle - 11
Lepi Dzoni - 11
lijencina - 10
meema1404 - 8
DJOXXXA - 7
Macondo - 6
stefan87 - 3
LemonzOO - 3
TalYS999 - 2
« Zadnja izmjena: 30.06.2012. 17:02:29 lijencina »

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: EURO 2012
« Odgovor #1 : 19.05.2012. 12:04:40 »
Jedva se ceka, steta sto ce biti usred ispitnog roka  :'(

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: EURO 2012
« Odgovor #2 : 19.05.2012. 12:50:42 »
Pošto sam iz budućnosti, znam ko će osvojiti

1. Hrvatska
2. Danska
3. Poljska

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: EURO 2012
« Odgovor #3 : 19.05.2012. 12:57:03 »
Jedva čekam... Svaki dan po dvije tekme, ma divota... Nadam se da će naši proći skupinu, no bit će teško...

Još će to dočarati legendarni Ćosić, ma uživancija... drinks


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: EURO 2012
« Odgovor #4 : 19.05.2012. 12:59:06 »
Ma znaš da smo protiv talijana uvijek dobri, a prva utakmica je glavna. Tu moramo DOBITI. Protiv španjolaca se ne nadam ničemu makar smo znali iznenaditi protiv najjačih ekipa, ali kažem, znali smo.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: EURO 2012
« Odgovor #5 : 19.05.2012. 13:05:55 »
Da ta je prva tekma s Ircima najvažnija.. I nje se i najviše pribojavam... Tu mi uvijek kiksamo... Imam osjećaj da će na kraju biti neriješeno, da će biti slična tekmi iz 2004 g., kad smo igrali protiv Švicaraca... Nadam se da sam u krivu..

Evo još malo od najboljeg komentatora:



Predobro! clapp

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: EURO 2012
« Odgovor #6 : 19.05.2012. 16:43:36 »
Ma znaš da smo protiv talijana uvijek dobri, a prva utakmica je glavna. Tu moramo DOBITI. Protiv španjolaca se ne nadam ničemu makar smo znali iznenaditi protiv najjačih ekipa, ali kažem, znali smo.
Istina, i nadam se da cemo ih opet dobiti, ali problem je sto dosta Juveovih igraca igra za repku, medu njima Buffon i Chiellini, a znamo da je Juve zavrsio sezonu neporazen i sa samo 20 primljenih golova. Nadam se da Olic moze pobjeci Chielliniju i sacekat Srninu ili Modricevu savrsenu loptu, i pospremit je iza Giggija.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: EURO 2012
« Odgovor #7 : 19.05.2012. 16:50:46 »
ma kakav olic, trebaju nam mandzo i jelavic igrat u napadu, jelavic nije do sada nista pokazao za repku, al u evertonu igra odlicno i treba igrati, a ne olic koji igra svaku 10. tekmu za bayern :) a mozda chiellinija mogu proc, al barzaglija ne mogu ;D

mislim da nećemo dobro proc, najgora situacija je x protiv iraca sta je moguce i dva poraza  :-\

a kaj se tice drugih repki, iznenadio me prandelli kad je pozvao na pripreme giaccherinija, a pepea ne... isto tak je pozvo destra, borinija i cassana koji je malo igro, a quagliu i matrija nije, a kad je vec zvao ove mlade mogo je el saravija umjesto destra...

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: EURO 2012
« Odgovor #8 : 19.05.2012. 16:56:27 »
Zahvaljujuci Pizonu i volovima koji igraju u reprezentaciji, mi na ovoj temi nema sta da trazimo  u_jeeeeeeeeee

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: EURO 2012
« Odgovor #9 : 19.05.2012. 17:07:32 »

Zahvaljujuci Platiniju ni mi  :facepalm ;D

btw. Kakav je to nacin. Nosite trobojku (scudetto) na avataru, a navijate protiv  bleh  LOL
« Zadnja izmjena: 19.05.2012. 17:27:34 BJ Huja »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: EURO 2012
« Odgovor #10 : 19.05.2012. 17:14:48 »
S obzirom da su isti Irci igrali sa nama i Talijanima u proteklih godinu dana ono što možemo reći je da je ovo najneugodnija momčad skupine. Talijanu su izgubili sa 2-0 na neutralnom terenu u Belgiji i to sa skoro punim sastavom, a mi smo igrali s nulom čisto da se odradi prijateljska.

Moj dark horse su Poljaci sa mladim Wolksim kao posebnim otkrićem turnira.  :) vaš dark horse?

Nadam se da je Biliću sada jasno da Modrić nije defenzivni vezni, već ofezivni.

Treba igrati 5-3-2 sa isturenim bekovima.


                                                                           Subašić

                                                         Čorluka-----Šimunić------Lovren

                                                       Srna------------------------------Pranjić
                                                                          Vukojević

                                                                Rakitić----------Modrić


                                                               Jelavić---------Eduardo

Jelavić mora igrati. Nije se pokazao u repki, ali mislim da je pravo vrijeme da se pokaže. Jeste znali da od posljednjih 46 golova, 41 je zabio iz prve  ti_si_Bog

Eduardu bih dao šansu protiv tehničkih jačih momčadi, a Olu i Mandžu protiv talijana, iraca da rade pritiska stalno. Mogu trčat svih 90 minuta.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: EURO 2012
« Odgovor #11 : 19.05.2012. 17:54:00 »
eduardo ce vjerojatno igrat ne krilu... a to da je dao vecinu iz prve sve govori, zabija vecinom u sesnaestercu, ne volim takve igrace, "samo" gol znaju dat, tehnika i ostalo nista, al takvi ce nam trebat... a 5-3-2 sigurno necemo igrat ;)
mora se rec da nam je obrana katastrofa, ma najlosiji dio ekipe
a sta bi ti, mulder, subasica u prvoj? ;D po meni su bolji i pletikosa i kelava! a i brani u drugoj francuskoj, nije nikako za prvu! definitivno, obrana cijela losa, ukljucujuci i golmane!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: EURO 2012
« Odgovor #12 : 19.05.2012. 18:02:57 »
Sa ovakva dva rođena napadača zabit ćemo svakoj ekipi, a da se obranimo protiv Španjolske potrebno nam je petorica u obrani. Jednog takvog napadača kao što su Jelavić i Eduardo je moguće zaustaviti, ali dvojicu nikako.

Meni Kelava nikako ne ulijeva povjerenje iako ga svi hvale kako odlično brani u Dinamu. Dvoumio sam se između Subašića i Plete, na kraju Subašić.

Ma kav vidim ovog Šimunića u obrani  :facepalm svaka mu čast, odličan tehničar, iskusan i sve to, ali toliko je znao puta sjebat s tim pimplanjem. Još ga zna nešto udarit u glavu i onda učini neviđenu glupost :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: EURO 2012
« Odgovor #13 : 19.05.2012. 18:15:22 »
nije da silva ko kaj je prije bio ;)

ne samo da je simunic u obrani takav kakav je, cijela obrana nam je ocajna, ljevog beka dobrog ni nemamo, pa jbt strinic nam igra  :facepalm pranjic igra svake prijestupne za bayern, a ionak mu se ne igra ta pozicija, lovren svako malo ozljedjen, corluka isto nista, nez jbt, fkt nam je losa obrana... jos kad vidim da ovaj zove juricu buljata  :facepalm ;D

a pletikosa je nas najjaci golman! :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: EURO 2012
« Odgovor #14 : 19.05.2012. 18:22:17 »
Sad kad baš gledam, ne vjerujem niti jednom igraču. Zbilja nemam povjerenja u nikoga da može nešto napraviti, ali ajde, kad se mi sami otpisujemo tad smo najjači. Bilo bi lijepo da prođemo skupinu ko na prošlom prvenstvu  ;D

Ono što je probem što mi odmah računamo poraz talijana protiv španjolaca. Kao, to bi nama pasalo. Ako dobijemo irce, naravno da bi dobro došao poraz talijana jer nemamo kaj tražiti protiv španjolaca. Ne možemo se s njima nadigravat. Treba se dosta stvari poklopit, pogotovo u takvoj skupini. A zamisli da smo umjesto danaca u onoj skupini smrti  ;D

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: EURO 2012
« Odgovor #15 : 19.05.2012. 18:47:31 »
Zahvaljujuci Pizonu i volovima koji igraju u reprezentaciji, mi na ovoj temi nema sta da trazimo  u_jeeeeeeeeee
Možda je tako i najbolje, samo se ponadamo ko debili a uvek se razočaramo i često obrukamo.
Ovako ću sa uživanjem i bez nerviranja pratiti EP.  :)


Moj dark horse su Poljaci sa mladim Wolksim kao posebnim otkrićem turnira.  :) vaš dark horse?

Poljaci mogu dobro da prođu, tu je odličan trio iz Dortmunda, još nekoliko dobrih igrača i naravno domaći teren.
Pošto sam pola Rus navijaću za baćuške, nemaju tešku grupu, pa mogu bar do 1/4 finala... a dark horse bi mogla biti Ukrajina, domaćini su a imaju odličan tim  :)

a to da je dao vecinu iz prve sve govori, zabija vecinom u sesnaestercu, ne volim takve igrace, "samo" gol znaju dat, tehnika i ostalo nista, al takvi ce nam trebat... a 5-3-2 sigurno necemo igrat ;)
Jelavić vam je najbolji napadač, pravi je gol igrač, ali ne bih rekao da baš ne zna ništa sa loptom... jeste da mu je prednost igra glavom, ali sasvim je dobar na zemlji, zna dobro da zadrži loptu i da otvori prostor... da sam na Bilićevom mestu, ostavio bi ga samog u napadu ali bi stavio nekog kao polušpica da se ubacuje iz drugog plana.
Uz to ako rastereti Modrića igre u odbrani, može da se razigra.
Odbrana vam je definitivno najveći problem...
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: EURO 2012
« Odgovor #16 : 19.05.2012. 18:51:14 »
ma kakav olic, trebaju nam mandzo i jelavic igrat u napadu, jelavic nije do sada nista pokazao za repku, al u evertonu igra odlicno i treba igrati, a ne olic koji igra svaku 10. tekmu za bayern

juve nemoj ti Olu podcjenjivat, lik je utrpo i Njemackoj i Engleskoj, i znam, nemoras mi govorit da je stariji, da ovu sezonu za Bayern nije ni igrao skoro, ali Ola je Ola, moze se napraviti formacija da ima mjesta i za Olu i za Mandzu i Jelavica

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: EURO 2012
« Odgovor #17 : 19.05.2012. 19:33:10 »
Sad kad baš gledam, ne vjerujem niti jednom igraču. Zbilja nemam povjerenja u nikoga da može nešto napraviti, ali ajde, kad se mi sami otpisujemo tad smo najjači. Bilo bi lijepo da prođemo skupinu ko na prošlom prvenstvu  ;D

Ono što je probem što mi odmah računamo poraz talijana protiv španjolaca. Kao, to bi nama pasalo. Ako dobijemo irce, naravno da bi dobro došao poraz talijana jer nemamo kaj tražiti protiv španjolaca. Ne možemo se s njima nadigravat. Treba se dosta stvari poklopit, pogotovo u takvoj skupini. A zamisli da smo umjesto danaca u onoj skupini smrti  ;D

niti ja ne vjerujem niti jednom igracu, nisam nikad imao ovako "lose" misljenje o nasoj repki...

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: EURO 2012
« Odgovor #18 : 20.05.2012. 11:43:38 »
Prilicno sam siguran da ce ili Spanija ili Italija ispast u grupi, mora tako, a onda bi Hrvatska prosla.


Meni su Italijani i Francuzi favoriti uz Njemce naravno.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: EURO 2012
« Odgovor #19 : 20.05.2012. 13:42:56 »
Zahvaljujuci Pizonu i volovima koji igraju u reprezentaciji, mi na ovoj temi nema sta da trazimo  u_jeeeeeeeeee

Baš tako. Da nije Koca-koline svićkajuće reklame po marketima ne bih ni znao da je Euro ove godine. Niko nigde ne pominje.  :(

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: EURO 2012
« Odgovor #20 : 20.05.2012. 15:11:45 »
Ga Sverige! Framåt Blågult!

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: EURO 2012
« Odgovor #21 : 21.05.2012. 18:08:38 »
Šta je ovde u temi selektora/trenera/stručnjaka.. pa to ni UEFA nema.. moja omiljena tema od sad na PO.
iShare, noProfit


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: EURO 2012
« Odgovor #22 : 21.05.2012. 18:12:56 »
Šta je ovde u temi selektora/trenera/stručnjaka.. pa to ni UEFA nema.. moja omiljena tema od sad na PO.
Hajde priključi se analizi, mi smo ti ko bata Djorina škola za trenere, primamo sve  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: EURO 2012
« Odgovor #23 : 22.05.2012. 14:19:34 »
A "furija" uzela euro Brazilce za pripremnu utakmicu za Euro.. Znaju oni sa kim trebaju. I to u St.Galenu igraju, cela dijaspora ima da se sjati, direktan prenos utakmice, uključenja, komentari, direktno sa lica mesta, u HD rezoluciji, samo na RTV Pink.
iShare, noProfit


Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: EURO 2012
« Odgovor #24 : 22.05.2012. 15:41:31 »
Na Prvoj je prenos, subota 18h. :)


http://en.euro2012fantasy.uefa.com/
« Zadnja izmjena: 22.05.2012. 16:52:37 Dacia »

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: EURO 2012
« Odgovor #25 : 22.05.2012. 17:12:19 »
Zajebavao sam se za prenos, na Pinku. Video sam najavu na Areni i na Prvoj.
iShare, noProfit


Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: EURO 2012
« Odgovor #26 : 22.05.2012. 17:15:58 »
Kada vidim ekipu koja će nastupiti na Euru dobro je ako uhvatimo bod i to protiv Irske ako će imati loš dan... nikako mi ne uljevaju povjerenje, a i ove prenapuhane izjave koje se mogu čuti zadnjih par dana od naših igrača su smiješne ako ne i žalosne... po meni nemaju nikakve šanse...

Prvi favoriti za osvajanje su mi Španci i Švabe...

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: EURO 2012
« Odgovor #27 : 22.05.2012. 18:26:00 »
Zajebavao sam se za prenos, na Pinku. Video sam najavu na Areni i na Prvoj.

Ma shvatio sam :)

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: EURO 2012
« Odgovor #28 : 24.05.2012. 16:38:15 »
Kako dobar video, naježio sam se! clapp



Još 14 dana! drinks

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: EURO 2012
« Odgovor #29 : 24.05.2012. 18:06:07 »
tek mi sad zao sto ne ucestvujemo  :'( :'( :'(

Tags: