Autor Tema: Uklanjanje reklama iz GOM Playera  (Posjeta: 11219 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« : 17.05.2012. 16:05:22 »
Verovatno nisam ja koga užasavaju iskačuće reklame u novijim verzijama GOM Player
Ko koristi navedeni player zna da se sada reklama pojavljuju samo jednom dnevno kada zatvarata GOM Player, ali mene i to jedno pojavljivanje iritira.
Malo sam istraživao na internetu i našao dva načina, za uklanjanje ovih reklama:

Navešću samo onaj prvi i prostiji (koji će verujem važiti dok se u nekoj novijoj verziji ne sete da to promene)

Dovoljno je otići u folder gde ste instalirali GOM Player
trebalo bi da bude u C:\Program Files\GRETECH\GomPlayer i jedno izbrišete fajl Popup

I to je sve, više nema dosadne reklama.
Ako nekoga zanima drugi način, napisaću i njega jer treba samo da se zamene dve vrednosti u registry bazi
 :mafija

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #1 : 17.05.2012. 16:50:14 »
samo jedno:

ne postoji kvalitetniji player od Media Player Classic Home Cinema!

izgleda odvratno no radi fantastično.

Sva ova ostala bagra (Gom, KM...) krade free source MPC-HC (što znači da ne navode izvor i prave se kako oni nešto rade) i izdaje pod svojim imenom, nazivom blablabla pakirajući kojekakve stvari koje im donose novac.

samo MPC-HC ekipa nešto radi, posebno u HD dijelu - tko ne vjeruje neka pročita stotine stranica threadova na doom9.org forumu.

Zardoz has spoken

May the Plasma be with you!

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #2 : 17.05.2012. 17:13:52 »
Krbo… ti_si_Bog

Ako ti nije mrsko, napiši ukratko kakva podešavanja koristiš u MPC-u i s Atijevom kartom.


P. S. Mac, kakve ti to reklame iskaču? Imam i ja verziju 2.1.40.5016, ali mi ne iskaču nikakve reklame. Zar si Gomu dozvolio pristup internetu? :neverovatno: Ako mene nešto nervira, to je što svaki bogovetni program danas hoće na internet, samo trošeći resurse, šaljući nekakvu statistiku korišćenja, konfiguraciju računara i razne druge podatke — bez znanja korisnika.
« Zadnja izmjena: 17.05.2012. 17:24:59 bajone.rs »
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline JethroTHR

  • Magnum
  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški
  • Ignorantia iuris nocet
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #3 : 17.05.2012. 22:51:34 »
Znam da je Off topic, ali podešenja playera dosta ovise o monitoru/televizoru na koji se isporučuje slika. Znam iz osobnog iskustva :). S obzirom da imam "obični" CCFL monitor i LED tv. pa mi paleta nikako ne odgovara na oba uređaja. Tako da su podešenja relativna, što paše jednom ne mora bezuvjetno pasati svima. A opet treba uzeti u obzir da ne vidimo svi isto ;).
Thick As A Brick

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #4 : 17.05.2012. 22:57:05 »
hvala, Macondo,  uljepšo si mi gledanje. i mene je iznervirala ta 'reklama' na kraju.

Offline kingmax

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 203
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #5 : 18.05.2012. 00:45:09 »
Da... gom player i ostale varijante su na takozvanom "wall of shame" zidu od projekta ffmpeg. Samo kradu tuđe, pakiraju kao svoje i mlate lovu. Besramnici.
R.I.P.  morfoos  (1987 - 2011)

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #6 : 18.05.2012. 23:33:21 »

Ako ti nije mrsko, napiši ukratko kakva podešavanja koristiš u MPC-u i s Atijevom kartom.


apsolutno najminimalnije diram u defaulte. obzirom da je to HTPC ima samo jedan monitor - plazmu i ne pate me različiti profili monitor/TV

ATI:
- 1280x720p 60Hz isključivo (nikada to ne mijenjam ni kad je 24 ni 25fps, nemam nikakvih problema ako tu i tamo malo trzne)
- pixel  format full RGB (ovo mi je najbitnije za dobru sliku)
- malo oversizea da popuni ekran
video: AMD settings (nedam playerima da brljaju):
brightness 36, satur. 60, contrast 115, col vibrance 70, auto deinterlace s pulldownom

MPC:
directx9, bilinear 2.0, EVR sync sa "present at nearest sync", output range je full 0-255

samo ako uleti kakav divx materijala nenabavljivog u HD tipa Spooks znam upaliti koji sharpen shader
(pa se onda dva dana poslije čudim zašto mi je nešto pregorena HD slika...Alzheimer mi se doselio)

ja volim malo tamniju i kontrastniju sliku, obvezno gledam u mraku sa backlightom kako je bilo priče u "HD..." threadu

ATI drivere mrzim mijenjati na HTPC, zna biti čudesa, ionako nisu baš primjer stabilnosti.
Baš neki dan upalim HTPC ,a ono slika blijeda i isprana - ni restart nije pomogao (obično pomogne, HDMI uređaji pričaju jedan s drugim pa se ponekad i ne dogovore točno tko što može) pa sam morao čačkati po plazmi da kako tako pogledam Fringe (zanimljiva koincidencija).
Kasnije sam našao da je driver sam od sebe spustio kontrast na 0!
A više puta mi je sam driver promijenio pixel format sa RGB na komponentni.


« Zadnja izmjena: 19.05.2012. 02:49:22 krbo »
May the Plasma be with you!

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #7 : 18.05.2012. 23:36:17 »
Hvala. :)
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #8 : 19.05.2012. 01:14:24 »
E krbo imam pitanje za tebe posto vidim da koristis MPC ,  ja sam skoro presao na njega , imam par pitanja?

1.koje su komande za podesavanje prevoda ako kasni/zuri
2.da li moze mpc da pronalazi prevode ?




« Zadnja izmjena: 19.05.2012. 01:45:51 projepro »

Offline kingmax

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 203
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #9 : 19.05.2012. 01:51:00 »
Komande su ti F1 i F2

A Delay interval štimaš pod view>options>subtitles>delay inteval... default ti je 500... podesi negdje na 250 ili 300... to je najbolje.
R.I.P.  morfoos  (1987 - 2011)

Offline vekyizveky

  • Herojuša iz strasti
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 877
  • Spol: Ženski
  • Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #10 : 19.05.2012. 09:58:42 »
hvala, Macondo,  uljepšo si mi gledanje. i mene je iznervirala ta 'reklama' na kraju.
Blagodarim,  :majstore već sam htjela kirurškim putem da je odstranim.
S obzirom na obzir da je moj obzir obzirniji od tvog obzira, tvoj obzir ne dolazi u obzir.

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #11 : 19.05.2012. 11:44:18 »
Komande su ti F1 i F2

A Delay interval štimaš pod view>options>subtitles>delay inteval... default ti je 500... podesi negdje na 250 ili 300... to je najbolje.

aham , ok , hvala , a ovo za pronalazak online prevoda ? :D
i zanima me na koji nacin moze da se proveri jos koliko je ostalo do zavrsetka videa recimo a da se ne minimizira ?

Offline kingmax

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 203
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #12 : 19.05.2012. 15:18:41 »
Komande su ti F1 i F2

A Delay interval štimaš pod view>options>subtitles>delay inteval... default ti je 500... podesi negdje na 250 ili 300... to je najbolje.

aham , ok , hvala , a ovo za pronalazak online prevoda ? :D
i zanima me na koji nacin moze da se proveri jos koliko je ostalo do zavrsetka videa recimo a da se ne minimizira ?

Koliko ja znam, mpc pronalazi titlove samo na opensubtitles... a tu nema skoro ništa. A ne podržava unos stranice koju ti hoćeš. Barem ne još. Ako gedaš video u full-screenu, samo povučeš dolje miš i vidiš onu traku za premotavanje i trajanje videa.
R.I.P.  morfoos  (1987 - 2011)

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #13 : 19.05.2012. 15:20:20 »
Ja to dole ne mogu očitati jer gledam sa oko 3 m udaljenosti a monitor je 22".  :)
Ali zumiram tako što se približim monitoru da bih vidio koliko piše.  ;D

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #14 : 19.05.2012. 16:42:00 »
Ja to dole ne mogu očitati jer gledam sa oko 3 m udaljenosti a monitor je 22".  :)
Ali zumiram tako što se približim monitoru da bih vidio koliko piše.  ;D

ehehhe , kako li je tek meni na 24"

Offline kingmax

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 203
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #15 : 19.05.2012. 18:21:23 »
Ja to dole ne mogu očitati jer gledam sa oko 3 m udaljenosti a monitor je 22".  :)
Ali zumiram tako što se približim monitoru da bih vidio koliko piše.  ;D

Dobro, mislim... ne moraš spamat temu kako bi se pohvalio veličinom monitora...  ;D
R.I.P.  morfoos  (1987 - 2011)

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #16 : 19.05.2012. 18:25:04 »

Pogotovo kada je tako mali  rofl rofl rofl

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #17 : 19.05.2012. 19:12:01 »
Da, da je TV od 42, 43, 50, 51 inča pa da se smatra hvaljenjem.
Inače, radim sve na laptopu od 15,4". Pa ti sad vidi ko se hvali.  ;D

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #18 : 19.05.2012. 21:40:31 »
Ja to dole ne mogu očitati jer gledam sa oko 3 m udaljenosti a monitor je 22".  :)

ti bi i sokola postidio, amerima je savršen vid 20/20, ovo tvoje je bar 40/40

meni bi svaka serija jednako izgledala  ;D
May the Plasma be with you!

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #19 : 19.05.2012. 22:52:59 »
Hvala. :)

Bajone, znam da si ti ceprkao puno oko raznih plajera. Jel ima za KM nekog posebnog podesavanja da bude priblizan MPC? Ja bas planiram da jedan dan kada budem bio rasplozen da dobro iscitam njihov forum i vidim da li ima tu nekih svemogucih podesavanja. Ako ne, mislim da prelazim na MPC jer je slika i te kako bolja na MPC. Mada sve je to navika, godinama koristio BS, posle presao na GOM a ubrzo i na KM.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #20 : 19.05.2012. 23:06:10 »
Bajone, znam da si ti ceprkao puno oko raznih plajera. Jel ima za KM nekog posebnog podesavanja da bude priblizan MPC? Ja bas planiram da jedan dan kada budem bio rasplozen da dobro iscitam njihov forum i vidim da li ima tu nekih svemogucih podesavanja. Ako ne, mislim da prelazim na MPC jer je slika i te kako bolja na MPC. Mada sve je to navika, godinama koristio BS, posle presao na GOM a ubrzo i na KM.

Kod mene nije KM radio kako treba, pa sam dezinstalirao sve odreda; ostali su MPC HC i Gom, i mislim da je to definitivno. :) Mogu ti za njih reći šta sam i kako podešavao, jer, nakon sveg tog petljanja, mislim da MPC-u nijedan ne može da prismrdi.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #21 : 19.05.2012. 23:41:49 »
Bajone, znam da si ti ceprkao puno oko raznih plajera. Jel ima za KM nekog posebnog podesavanja da bude priblizan MPC? Ja bas planiram da jedan dan kada budem bio rasplozen da dobro iscitam njihov forum i vidim da li ima tu nekih svemogucih podesavanja. Ako ne, mislim da prelazim na MPC jer je slika i te kako bolja na MPC. Mada sve je to navika, godinama koristio BS, posle presao na GOM a ubrzo i na KM.

Kod mene nije KM radio kako treba, pa sam dezinstalirao sve odreda; ostali su MPC HC i Gom, i mislim da je to definitivno. :) Mogu ti za njih reći šta sam i kako podešavao, jer, nakon sveg tog petljanja, mislim da MPC-u nijedan ne može da prismrdi.

hmm mozda moze Splayer da prismrdi on je baziran upravo na mpc-u  ;D ;D

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #22 : 19.05.2012. 23:48:33 »
Da li ima razlike između nove verzije GOM playera i prethodne i koje su?

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #23 : 20.05.2012. 00:30:59 »
Da li ima razlike između nove verzije GOM playera i prethodne i koje su?

Evo šta kaže dnevnik promena:

Citat:
- Disable Splash Screen Function (window that appears when closing the player) added.
- Improved the Gretech MP4 Source Filter.
- Altered default screen size settings.
- Improved playback for extremely large files (AVI, MKV, WMV, ASF, MP4, OGG, TS)
- Added the LAV Audio Decoder to the Disabled Filters List
- Corrected the Gretech FLV Source Filter
- Improved the Gretech AVI Source Filter
- Product information added to the Windows Control Panel
- Impoved the Playback Window size adjustment feature
- Adjusted the default AC3 options
- Miscellaneous minor changes to phrasing, etc.

Verovatno tu treba dodati i ove reklame koje iskaču onima koji nisu blokirali Gomu pristup internetu. ;D


hmm mozda moze Splayer da prismrdi on je baziran upravo na mpc-u  ;D ;D

Koliko tih klonova MPC-a ima, aman? :)
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #24 : 20.05.2012. 01:00:26 »
Bajone, znam da si ti ceprkao puno oko raznih plajera. Jel ima za KM nekog posebnog podesavanja da bude priblizan MPC? Ja bas planiram da jedan dan kada budem bio rasplozen da dobro iscitam njihov forum i vidim da li ima tu nekih svemogucih podesavanja. Ako ne, mislim da prelazim na MPC jer je slika i te kako bolja na MPC. Mada sve je to navika, godinama koristio BS, posle presao na GOM a ubrzo i na KM.

Kod mene nije KM radio kako treba, pa sam dezinstalirao sve odreda; ostali su MPC HC i Gom, i mislim da je to definitivno. :) Mogu ti za njih reći šta sam i kako podešavao, jer, nakon sveg tog petljanja, mislim da MPC-u nijedan ne može da prismrdi.

Zamolio bi te da mi napises za MPC sta si podesavao ili ako ti je jednostavnije da ostavis SS za najbitnije stavke.
p.s. ja ga imam iz neke starije verzije k-lite codec pack. Jel koristis isti paket?

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #25 : 20.05.2012. 02:19:57 »
Ne koristim sada K-Lite, imam kombinaciju CoreAVC, FFDShow, Haali Media Splitter (zbog SW-a i MS-a), LAV (za dekodiranje zvuka), a Ati renderuje sliku. Trenutno držim i LAV Video Decoder i CoreAVC, jer upoređujem koji brže dekodira .MKV i premotava glatkije (nisam još doneo konačnu odluku). FFDShow mi treba zbog SW-a i MS-a (za renderovanje zvuka), tako da njega i ne moraš instalirati ako ne koristiš ova dva programa. Možeš slobodno ubaciti samo LAV (skini odavde), ne trebaju ti drugi.

Podešavanja u MPC-u:
Spoiler for Hiden:


Ovde umesto EVR Custom Pres. odaberi Haali Renderer ili madVR ako ne želiš da ti sliku renderuje grafička karta.





Klikneš na Add Filter…, pronađeš i ubaciš LAV Video Decoder, LAV Audio Decoder i LAV Splitter i podesiš ih na Prefer, a ako imaš i Haali Media Splitter, učitaj i njega i podesi ga na Block.

Ako koristiš LAV, evo podešavanja za njega:
Spoiler for Hiden:


LAV Video Settings. Dakle, gore desno pod Hardware Acceleration odaberi CUVID ako imaš nVidiju, tj. DXVA2 (native) ako imaš Ati.



LAV Audio Settings. Ako imaš HDMI, zakvači sve u polju Bitstreaming, a ako imaš S/PDIF, zakvači samo prvi red u tom polju.

Ako koristiš CoreAVC, onda ovako podesi:
Spoiler for Hiden:


Naravno, pod Acceleration odaberi CUDA ili DXVA.

U Atijevom drajveru sam namestio da bude glavni za renderovanje. Igraj se s podešavanjima dok ne dobiješ zadovoljavajuću sliku. Ako imaš slabiju grafičku i ne dobijaš dobru sliku, možeš koristiti Haali Video Renderer ili madVR, oni daju najbolju sliku (tu ne moraš ništa petljati, podrazumevana podešavanja odgovaraju skoro svima).
Spoiler for Hiden:

Opcionalno možeš dodati neke šejdere za još malo poboljšanje slike u MPC-u, ako koristiš grafičku za renderovanje slike. Pustiš video, desni klik Shaders → Select Shaders…, dodaj sharpen complex i deniterlace (blend).


Evo kako izgleda slika:
Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:


Ako si sve lepo podesio, pritiskom na ctrl + J ćeš dobiti ove informacije, gde vidiš koji su dekoder videa, renderer i sl. u upotrebi.


To je to, stvarno sam zadovoljan kako izgleda slika. Takođe 720p-DIMENSION izgleda izvanredno, nekad možda čak i bolje od Web-DL-a.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #26 : 20.05.2012. 15:10:45 »
Extra!!! Hvala puno na ovom trudu. Evo upravo brisem sada sve sto ne treba pa idem redom da instaliram kako i ti imas. SW je subtitle workshop? Ne koristim ga a MS...?
Inace konfiguracija je:
Win7 x64
Phenom II x4 925
8GB ram-a ddr3
ATI 5770
...


Tako da komotno mogu sve na full da podesim kako si savetovao.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #27 : 20.05.2012. 15:42:32 »
Onda nema problema da podesiš grafičku za renderovanje slike. Bolju sliku nećeš dobiti ni s jednim drugim podešavanjima. Da, SW je Subtitle Workshop, a MS je Media Subtitler. Ako ih ne koristiš, zaboravi da sam ih pominjao i ne moraš instalirti FFDShow, stavi samo LAV, ne trebaju ti ni FFD ni madVR ni Haali ni CoreAVC.

I drugi put. :)


P. S. Imaš 64-bitni MPC i 64-bitni LAV, pa možeš staviti njih.
« Zadnja izmjena: 20.05.2012. 15:47:34 bajone.rs »
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #28 : 20.05.2012. 16:55:23 »
Instalirao sam x64 i MPC HC i LAV gde sam cekirao samo x64 takodje prilikom instlacije sam cekirao i sve formate.
Samo jos ovo da pitam pa da rezimiram.

1.
Spoiler for Hiden:
Da ovde uncekiram ova prva 3 tj obrisem sa spiska?





2. Da li mi i dalje trebaju QT alternative, Real alternative i Real player da bi i dalje pustao njihove formate? Posto sam njih koristio samo da bi pokretao .mov i .ra, .rm,... i koji jos kada se zadesi jednom u 200x da nalatim na neki od ovih formata.

3.
Spoiler for Hiden:
U MPC u ovom delu da cekiram sve ovo do dole sa desne strane prozora a i sa leve?





4.
Spoiler for Hiden:
U ATI podesavanju sto si mislio to si mislio u ovom delu da podesavam sliku? Ovo ovde je na defaultu sve





5.
Spoiler for Hiden:
Ovako si mislio sa shaderima? Samo ih odaberem da budu nas spisku i ostavim?




Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Uklanjanje reklama iz GOM Playera
« Odgovor #29 : 20.05.2012. 17:35:25 »
1. Ne moraš ih brisati, samo ih stavi na Block.
2. Mislim da ne, LAV bi trebalo sve uspešno da dekodira. Pusti .MOV i MPC-u i ako radi, ne treba ti QT ni ostali plejeri.
3. Desno zakvači sve, levo je dobro (tu ti je zakvačen RealMedia, pa će taj format dekodirati sam MPC).
4. Da. Pogledaj šta je Krbo napisao glede tih podešavanja.
5. Da, to je to.

Javi kako si zadovoljan slikom. HD sadržaj zaista odlično izgleda kod mene.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Tags: