Autor Tema: Revolution  (Posjeta: 77784 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revolution
« Odgovor #60 : 06.09.2012. 20:05:37 »
Kuku i lele ala je napljuvaste, da se sad tacno pitam da li da uopste gledam  rofl rofl

Offline TalYS999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #61 : 06.09.2012. 20:29:52 »
Takodje bio sam siguran ovo cu bar polot da odgledam, sad? Sta posle ovoliko negativnih komentra.... :facepalm

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #62 : 06.09.2012. 21:04:59 »
Ja sam isto mislila da joj dam šansu, iako mi je i na osnovu trejlera bilo jasno da će biti loše... Posle ovoliko kritika, no, no.  ;D
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #63 : 06.09.2012. 23:48:56 »
Upravo pogledah pilot i ostadoh razočaran. Mali djelić mene vjerovao je da će od ovoga biti nešto.  Kripke i Abrams očito nisu dobitna kombinacija.

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #64 : 07.09.2012. 10:48:44 »
Možda posli bude bolje, ne bi bila prva serija kojoj je pilot loš a na kraju ispadne odlično.

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Revolution
« Odgovor #65 : 08.09.2012. 21:42:11 »
Ja cu da odgledam sad pilot. Valjda nece ispasti kao Terra Nova. Mada, po komentarima u ovoj temi...

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #66 : 10.09.2012. 02:59:39 »
Ova deca daleko bolje glume nego Tim Guinee, covek je toliko ocajan da je to neverovatno,
ponekad mi deluje kao da ima saptaca koji mu prica sta da kaze za vreme snimanja scene...


Spoiler for Hiden:
Da ne spominjem koliko je naivno da milicija trazi Bena jer se pretpostavlja da jedini zna uzrok zamracenja,
i onda dodje neki vojnik i upuca ga, i to bas njega onako nenaoruzanog i bezopasnog, jer mu sin drzi samostrel,
ili je mozda nisano sina pa slucajno pogodio bas najvaznijeg coveka kog im je naredjeno da dovedu zivog,
odavno nisam video gluplji scenario... Ali gledam dalje, nekako mi drzi paznju jos uvek...
« Zadnja izmjena: 10.09.2012. 03:33:29 Wennen »

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Revolution
« Odgovor #67 : 11.09.2012. 16:04:00 »
Pre pesimisticni ste , doduse 90% Abramsovih serija su bolje na pocetku , mozda ova bude na kraju, ja cu svakako ispratiti 1. sezonu , Gus(BrB) ima odlicnu ulogu i hocu da ga ispratim :D

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Revolution
« Odgovor #68 : 11.09.2012. 16:27:36 »
Hvala na komentarima, zaobilazim ovu seriju.
Eventualno ako kasnije komentari budu pozitivni, možda odgledam ali sumnjam
 :facepalm

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #69 : 11.09.2012. 20:34:06 »
doduse 90% Abramsovih serija su bolje na pocetku , mozda ova bude na kraju


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Revolution
« Odgovor #70 : 12.09.2012. 14:31:21 »
kakva crna zenska logika , ja ti govorim cinjenice i komentare , svaka mu serija bolja na pocetku , Kripke je sa SNTL vrhunac dozivio u 3. sezoni tako  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #71 : 12.09.2012. 14:41:59 »
Koje su to činjenice?  :)

Ne postoje nikakve činjenice, postoji samo naš subjektivni ukus. Moj ukus kaže da je ovaj pilot sranje na kvadrat i ne vjerujem da će se popraviti. Ne vidim kako. I Kripke je najviše zaslužan za ovu seriju, nikakav Abrams. On je producent, on isto ima zasluga, ali Kripke je kreator ove serije, samim time i najvažniji.


Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #72 : 12.09.2012. 14:44:59 »
Koje su to činjenice?  :)

Ne postoje nikakve činjenice, postoji samo naš subjektivni ukus.

Svaka ti je na mestu... smileyNO1
Inace, ja mnogo volim ovakve stvari - pa kad je meni ova serija previse naivna mogu misliti koliko se drugima smucila.
Praticu je i dalje, ali ona scena na kraju kad ova ukljucuje komp i salje poruke nekome, zivi uzas od glume...


kakva crna zenska logika , ja ti govorim cinjenice i komentare , svaka mu serija bolja na pocetku

I iz toga je tebi logicno da ova bude na kraju... (jer je svaka na pocetku)
To ti se zove zenska logika ;D
« Zadnja izmjena: 12.09.2012. 14:47:04 Wennen »

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Revolution
« Odgovor #73 : 12.09.2012. 14:47:07 »
Nije mi jasno kako po 1. epizodi mozes ceniti seriju kakva je , mozes pretpostaviti kakva je , ni meni se nije svidela 1. epizoda ali bice sigurno bolje u nastavku , ne verujem da ce unistiti tako lako ovakvu seriju , bar je imala potencijal po traileru  :jak:

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #74 : 12.09.2012. 14:52:58 »
Pa evo recimo mene GoT uopste nije zanimao kad sam cuo o cemu se radi, ne volim takve stvari,
i kad sam poceo da gledam glumci su me kupili, glumacka ekipa je sjajna, dok se u ovoj seriji ne zna ko gore glumi...
I kako sad da ocekujem da ce se popraviti, sta da se popravi kad su to isti ti glumci koji ce glumiti tokom cele serije? ;D

Spoiler for Hiden:
Ona scena kad onaj lik spase devojku jer se zaljubio, pa se gledaju,
on kao ne zna zasto je to uradio, a ona onako sva u neverici, i onda dolaze ovi kao "jesi li ok"
ona kao laze "jesam, sve je u redu" i ne spominje sta se desilo, cela ta scena je bila toliko pateticna,
toliko su im izrazi lica bili izvestaceni, toliko su lose glumili da sam morao da skrenem pogled, smucilo mi se...

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #75 : 12.09.2012. 14:57:09 »
Spoiler for Hiden:
E a zamisli ti koliko moras da budes glup da udaris devojku macem i ona ga blokira samostrelom,
i ti sad da stojis tu celih 20 sekundi i udaras je sve vreme po tom istom samostrelu dok ne naidje lik koji ce da je spase,
eto to je bilo napeto do mojega, nisam mogao da verujem, znaci zamisli hoces da ubijes devojku i sve vreme isto zamahujes
i udaras po samostrelu a ona jadna mala devojcica sedi na zemlji i ti eto ne znas sta bi drugo uradio s macem,
nego kao pomislis "pa valjda ce da ga skloni jedared" i udaras tako 20 sekundi

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #76 : 12.09.2012. 15:08:22 »
Dajte ljudi, Abrams je utrošio vremena na ovu seriju otprilike koliko je i meni trebalo da napišem ovaj post.

I da, gledao sam pilot još kada se pojavio - i bolje je da ništa ne pišem.  :facepalm

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #77 : 12.09.2012. 17:44:37 »
O starci, neke seriju su namjenjene za djece i tinejdzersku publiku.
Da pogledamo 2-3 epizode pre nego sto svako od nas donese konacni sud.
 
Za Warehouse 13 ja licno kazem "eh da mi je samo 11 godina vozrasti, kako bi samo uzivao gledajuci ovu seriju", sto je nisu snimili pre vise od 20 godina.
 
Terra Nova, Falling Skies, Walking Dead, svi su na kraju dobili svoju publiku iako su smece.
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Revolution
« Odgovor #78 : 12.09.2012. 18:01:08 »
Sad već počinjem sumnjati u tvoju vjerodostojnost...  ;D

Serije koje si nabrojao su ti smeće, a ovom turbo smeću daješ priliku...  :\)

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #79 : 12.09.2012. 18:52:59 »
O starci, neke seriju su namjenjene za djece i tinejdzersku publiku.
Za Warehouse 13 ja licno kazem "eh da mi je samo 11 godina vozrasti, kako bi samo uzivao gledajuci ovu seriju",
sto je nisu snimili pre vise od 20 godina.

Eto, i ti znas da bi ti se dopao Warehouse 13 i da bi uzivao da si tinejdzer,
tako i ja znam da mi se ovo ne bi dopalo da sam tinejdzer ili da sam u bilo kom uzrastu,
dok sam na primer jako uzivao u Girl From Tomorrow i isto tako zalio sto nisam tinejdzer...
 
Terra Nova, Falling Skies, Walking Dead, svi su na kraju dobili svoju publiku iako su smece.

Ma kakvi, nigde veze, Walking Dead je za ovo POJAM ;D

Da pogledamo 2-3 epizode pre nego sto svako od nas donese konacni sud.

Ja ni ne donosim nikakav konacni sud,
ja donosim sud samo o pilot epizodi koju sam pogledao i koja je poprilicno losa... :)
Videcemo... Ali sta da ocekujes od onakvih glumaca...  :ceska: :ne-zna

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #80 : 13.09.2012. 01:11:09 »
Tako je, donosimo sud o pilot epizodi i rekli smo da je loša. Ovo nije KONAČNI sud već samo za pilot epizodu. I na temelju toga govorimo da pomaka barem u iduće 3, 4 epizode ne može biti. Mislim, uvijek može, ali vjerojatnost je jako mala.

Ju-hu

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #81 : 13.09.2012. 01:15:29 »
Jao bre ljudi, ja proveravam sad dal ce uskoro biti druge epizode, kad ono jos ni prva nije emitovana  :facepalm
znaci, hvala bogu, nema nista jos dve nedelje... ;D

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Revolution
« Odgovor #82 : 13.09.2012. 08:42:47 »
Za Warehouse 13 ja licno kazem "eh da mi je samo 11 godina vozrasti, kako bi samo uzivao gledajuci ovu seriju", sto je nisu snimili pre vise od 20 godina.
 
Terra Nova, Falling Skies, Walking Dead, svi su na kraju dobili svoju publiku iako su smece.

Slažem se da su Warehouse 13, Falling Skies i Terra Nova smeće, ali Walking Dead ne bih trpao u isti koš sa ove tri serije pošto je ipak kvalitetnija od dotičnih.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #83 : 13.09.2012. 13:30:10 »
Sad već počinjem sumnjati u tvoju vjerodostojnost...  ;D

Serije koje si nabrojao su ti smeće, a ovom turbo smeću daješ priliku...  :\)
Zelim reci da svi ovi koji su rekli da na osnovu kometara nece pogledati ni pilot ep. trebaju dati sansu i pogledaju bar 2-3 epizode, ko zna, mozda se njima dopadne serija koja se drugima ne dopada.
Za nabrojanih serija sam takodje dao sansu od vise epizode, FS sam pogledao cak 5 epizode, i tada sam dao konacni sud da mi se ne dopadaju i prekidam gledanje.
Recimo TN je imala fantasticno dobar pilot a nadalje je postala sapunica iznad spanske sapunice.
 
Slažem se da su Warehouse 13, Falling Skies i Terra Nova smeće, ali Walking Dead ne bih trpao u isti koš sa ove tri serije pošto je ipak kvalitetnija od dotičnih.
Tacno da je WD bolja od ove druge ali ipak nije ispunila ocekivanja mnogih, no na kraju su dobili svoju publiku. Ponekad je sasvim dovoljno imati samo ljepu glumicu da se tinejdzeri zaljube u nju i eto ti uspjesnu seriju, ponekad neki zabavni lik, itd.
FS je imala odlicnu tehnicku stranu ali jednostavno je dosadna za gledanje kao i TN.

Na kraju, moguce je da ova PreAir ver. nije prosla celosnu postprodukcisku obradu pa sve izgleda malo jednostavnije i ne-filmski.
« Zadnja izmjena: 13.09.2012. 13:33:19 prijatel-MKD »
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Revolution
« Odgovor #84 : 17.09.2012. 11:25:05 »
Ja sam pogledao Pilot, nije loš totalno, ali je loš. Sviđa mi se ova tematika ali je gluma loša. Pogledat ću još 2-3 epizode, možda bude napretka.
Hvala master na prijevodu!  clapp
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #85 : 17.09.2012. 14:07:38 »
Sviđa mi se ova tematika ali je gluma loša.

Da, svi imamo manje vise isti taj problem ;D

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Revolution
« Odgovor #86 : 18.09.2012. 17:26:06 »
Da li ima neke razlike izmedju ovoga sto je izaslo i premijerne epizode koja ce da bude posto na imdb-u pise da je premijera 19 septembra...?

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #87 : 18.09.2012. 17:31:22 »
Premijera je imala rejting 4.1

To je najbolji rezultat mreže u tom terminu nakon dosta, dosta, dosta vremena.


Da li ima neke razlike izmedju ovoga sto je izaslo i premijerne epizode koja ce da bude posto na imdb-u pise da je premijera 19 septembra...?


Najverovatnije nema razlike. A premijera je juče bila.

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #88 : 18.09.2012. 18:25:35 »
Da li ima neke razlike izmedju ovoga sto je izaslo i premijerne epizode koja ce da bude posto na imdb-u pise da je premijera 19 septembra...?

Nema razlike. Samo su skraćene pauze. Imdb nije pravo mjerilo. Goran je dobro rekao, jučer je bila premijera, a druga epizoda slijedi za tjedan dana.

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #89 : 18.09.2012. 18:32:55 »
Da li ima neke razlike izmedju ovoga sto je izaslo i premijerne epizode koja ce da bude posto na imdb-u pise da je premijera 19 septembra...?

Nema razlike. Samo su skraćene pauze. Imdb nije pravo mjerilo. Goran je dobro rekao, jučer je bila premijera, a druga epizoda slijedi za tjedan dana.


Ljudi, sta vi to trabunjate? ;D
Gde to na imdbu pise 19. septembar, i zbog cega imdb nije merilo?