Autor Tema: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...  (Posjeta: 61414 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #150 : 24.04.2015. 17:06:09 »
U suštini, ako više voliš Android uzmi Sony, a ako si za Windows Phone onda Nokiju.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #151 : 24.04.2015. 21:08:03 »
android, valjda sam ti sve rekao :)


Jednostavno, ne sviđa mi se windows interfejs na telefonima, ali sam primetio da su dosta brzi.


Sony Xperia super izgleda, nisam imao prilike nešto duže da ga čačkam, samo pogledao u telenoru.




Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #152 : 09.06.2015. 13:20:41 »
Da pitam ovde, da ne "spamujem" opet temu "Pitao bih nešto".

Desi mi se da se neka pesma koju prebacim na moj telefon, Xperia M2, jednostavno "pobrljavi". Prvih nekoliko puta se najnormalnije reprodukuje, a onda jednostavno više neće: pojavi se poruka "Cannot play this file", iako je dva dana ranije išla normalno. Ili, recimo, prvi minut pesme se reprodukuje, a kad dođe do nekog određenog dela u pesmi, prekine se i pređe na sledeću. Na netu piše da se to ne dešava kad pesme staviš na internu memoriju telefona, ali glupo mi je da sad sve stavljam tamo, a ionako nema dovoljno mesta. A i čemu mi onda služi SD kartica, koja je inače sasvim ispravna?

Dakle, da li se još neko susretao sa ovakvim problemom i šta bi bilo rešenje, a da nije kupovina nove SD kartice? Tu istu karticu sam, inače, koristio na prethodnom telefonu i nisam imao takvih problema (doduše dešavalo se da neka pesma otkaže poslušnost, ali dosta ređe), a i formatirao sam karticu pre prebacivanja u novi telefon.

I još jedna stvar: nakon što povežem telefon sa PC-jem i obavim šta sam hteo, nemam opciju "Safely remove hardware", pa jednostavno samo isključim USB kabl kojim povezujem telefon. Da li to i ne treba da se pojavljuje u slučaju telefona, ili nešto nije u redu?

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Markossa

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 416
  • Spol: Muški
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #153 : 02.07.2015. 15:31:51 »
Da pitam ovde, da ne "spamujem" opet temu "Pitao bih nešto".

Desi mi se da se neka pesma koju prebacim na moj telefon, Xperia M2, jednostavno "pobrljavi". Prvih nekoliko puta se najnormalnije reprodukuje, a onda jednostavno više neće: pojavi se poruka "Cannot play this file", iako je dva dana ranije išla normalno. Ili, recimo, prvi minut pesme se reprodukuje, a kad dođe do nekog određenog dela u pesmi, prekine se i pređe na sledeću. Na netu piše da se to ne dešava kad pesme staviš na internu memoriju telefona, ali glupo mi je da sad sve stavljam tamo, a ionako nema dovoljno mesta. A i čemu mi onda služi SD kartica, koja je inače sasvim ispravna?

Dakle, da li se još neko susretao sa ovakvim problemom i šta bi bilo rešenje, a da nije kupovina nove SD kartice? Tu istu karticu sam, inače, koristio na prethodnom telefonu i nisam imao takvih problema (doduše dešavalo se da neka pesma otkaže poslušnost, ali dosta ređe), a i formatirao sam karticu pre prebacivanja u novi telefon.

I još jedna stvar: nakon što povežem telefon sa PC-jem i obavim šta sam hteo, nemam opciju "Safely remove hardware", pa jednostavno samo isključim USB kabl kojim povezujem telefon. Da li to i ne treba da se pojavljuje u slučaju telefona, ili nešto nije u redu?

Vrlo je moguće da je do SD kartice.
Prosto noviji telefoni zahtevaju i novije brže kartice (klase 10), rade i sa karticama klase 4 ali ipak ne tako dobro.
Ja imam lumiju 1520 i kada sam kupovao karticu za nju prodavac mi je rekao obavezno da uzmem klasu 10.

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #154 : 02.07.2015. 21:13:56 »
Sve će da izmisle samo da ti izbiju paru iz džepa. :dash

Ako i budem uzimao novu karticu, to će biti jer mi treba više memorije.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Arbok

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 613
  • Spol: Muški
  • e-mail: arbok0309@gmail.com
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #155 : 07.01.2016. 11:36:20 »
E ovak... Imam Samsung Galaxy J5 i skužio sam da od 8 giga memorije skoro 4 gige zauzima sustav. Nakon što sam instalirao sve aplikacije koje mi trebaju (a nema ih baš tak puno) imam problem s prostorom! Ubacio sam ja unutra microSD od 4 gige, ali na nju ionako mogu spremati jedino slike, video i sl., mislim da aplikacije i igrice recimo ne idu! Osim toga, mnoge aplikacije koje su došle s telefonom ne mogu se deinstalirati ili prebaciti na karticu. Ima li tko kakav prijedlog? Ne znam bi li rootanje pomoglo, nikad to nisam radio, samo sam čuo za to! :)

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #156 : 07.01.2016. 17:16:42 »
Fenserušo sa selfi telefonom. Za početak pobriši podatke iz aplikacija. Neke nakupe i po 200-300MB. Obriši facebook i instaliraj facreook lite. Ako opet nema dovoljno mesta rutuj životinju i pobriši sav bloatware.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #157 : 07.01.2016. 19:27:10 »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #158 : 07.01.2016. 19:48:24 »
meni se događa na htc-u da mi se sam od sebe ugasi, tj ne znam jel ugašen ili šta, ali na ništa ne reagira... zaključam ga, stavim na stol, u džep, bilo gdje, i ponekad nakon nekog vremena idem ga otključati i ne reagira, držim tipku za otključavanje dugo kao da je ugašen pa da ga palim iznova i opet ne reagira... i na kraju jedino što pomaže je da se izvadi baterija i ponovno vrati pa da ga se onda upali... zna netko u čemu bi tu mogao biti problem? jel moguće da je do ažuriranja sustava ili je jednostavno greška u uređaju pa da ga nešto zajebava da treba popravak?

Offline Arbok

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 613
  • Spol: Muški
  • e-mail: arbok0309@gmail.com
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #159 : 08.01.2016. 13:17:24 »
I normalno da se meni dogodi sranje!!!!!! :dash :dash :dash :dash :dash
Probao rutati telefon i sjebao ga! Da ne duljim, ima li tko link za stock ROM za Samsung Galaxy J500F za našu regiju????

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #160 : 08.01.2016. 17:10:06 »
jučer opet isto :/

nema nitko rješenja? :( ne želim ga baš na servis nositi da stoji tamo duže vremena...

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #161 : 08.01.2016. 17:41:14 »
^Moguće je da te eksterna zeza.
Probaj factory reset.

Offline Arbok

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 613
  • Spol: Muški
  • e-mail: arbok0309@gmail.com
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #162 : 09.01.2016. 09:38:12 »
I normalno da se meni dogodi sranje!!!!!! :dash :dash :dash :dash :dash
Probao rutati telefon i sjebao ga! Da ne duljim, ima li tko link za stock ROM za Samsung Galaxy J500F za našu regiju????
Riješeno!!!!!! Hvala, lazavr!  drinks drinks drinks drinks :naklon:

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #163 : 10.01.2016. 14:31:33 »
Crknuo mi mobitel. Alcatel One Touch Idol.
Ugasio ga, upalio, kad: Eknripcija nije uspjela...
To je bilo to.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #164 : 11.02.2016. 11:14:04 »
Jedan mali savet. Šta bi preporučili? Kupujem novi telefon (konačno) i želeo bih da čujem vaša iskustva sa sledećim modelima.
Šta je dobro, šta loše? Baterija kakva je i slično. Dobra iskustva, loša iskustva i slično.
Huawei Y5 LTE
Alcatel Pixi3 (4)
LG Leon LTE
Azumi A40C
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #165 : 11.02.2016. 11:24:03 »
Azumi i pixi 3 su sranja živa. Y5 nije toliko los. Leon je najkvalitetniji od navedenih.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #166 : 11.02.2016. 11:42:51 »
Azumi i pixi 3 su sranja živa. Y5 nije toliko los. Leon je najkvalitetniji od navedenih.

Huawei i Leon su mi i bili u užem izboru. Šta misliš, ako oba imaju po 8GB interne memorije, koliko će otići na sam sistem? I koliko aplikacije "vuku"? Prvi put kupujem touch-screen telefon, pa ništa ne znam :D
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #167 : 11.02.2016. 11:44:46 »
Nećeš imati više od 4GB slobodno jer sistem i fabričke aplikacije koje ne možeš da obrišeš bez rootovanja zauzmu pola. Javljam ti malo kasnije kad odem na posao tačno koliko koji ima slobodno.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #168 : 11.02.2016. 16:44:46 »
Nećeš imati više od 4GB slobodno jer sistem i fabričke aplikacije koje ne možeš da obrišeš bez rootovanja zauzmu pola. Javljam ti malo kasnije kad odem na posao tačno koliko koji ima slobodno.

Good to know. Javi ostalo kad stigneš.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #169 : 11.02.2016. 20:06:51 »
Što se tiče baterija:
Leon 1900
Y5 2000
Pixi 1400
Azumi 1450

Sto se tice slobodnog mesta sistem i aplikacije u startu zazmu oko 3-3.5GB na svakom.

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #170 : 18.04.2016. 13:35:21 »
Čudan problem, ili možda da kažem bag, mi se javlja prilikom prebacivanja muzike na telefon.

Pojedini muzički fajlovi, kada ih prebacim na telefon, izgube podatke o izvođaču i albumu. Pod Artist piše samo <unknown>, album bude ime foldera (mada ga nekad i ostavi), a godina bude 2000. Obrišem fajl pa prebacim opet, i ne vredi. Podrazumeva se, na kompu su svi ti podaci uneti, ali se izgleda izgube na putu do SD kartice telefona. Da li se dešavalo još nekome? Neki savet? I da li postoji neki programčić pomoću koga mogu barem da editujem fajlove s telefona, jer mi od ne-znam-koje verzije Androida to ne dozvoljava?

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #171 : 18.04.2016. 14:41:07 »
Čudan problem, ili možda da kažem bag, mi se javlja prilikom prebacivanja muzike na telefon.

Pojedini muzički fajlovi, kada ih prebacim na telefon, izgube podatke o izvođaču i albumu. Pod Artist piše samo <unknown>, album bude ime foldera (mada ga nekad i ostavi), a godina bude 2000. Obrišem fajl pa prebacim opet, i ne vredi. Podrazumeva se, na kompu su svi ti podaci uneti, ali se izgleda izgube na putu do SD kartice telefona. Da li se dešavalo još nekome? Neki savet? I da li postoji neki programčić pomoću koga mogu barem da editujem fajlove s telefona, jer mi od ne-znam-koje verzije Androida to ne dozvoljava?
Koristi iTunes na kompu da bi sredljivao podatke o albumu i coveru. Ako i dalje gubi podatke kad prebacis... onda imas neki problem probaj da stavis drugu SD karticu... ako opet nece onda je nesto softwerski...

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #172 : 18.04.2016. 20:57:35 »
Koristi iTunes na kompu da bi sredljivao podatke o albumu i coveru. Ako i dalje gubi podatke kad prebacis... onda imas neki problem probaj da stavis drugu SD karticu... ako opet nece onda je nesto softwerski...
Nikad nisam koristio iTunes, i da li je to zaista neophodno? Mogu i ja sâm da unesem podatke o pesmama, kao što već jesam, nego je problem što se oni zagube tokom "puta" u memoriju telefona, na SD karticu. Ona je inače sasvim ispravna, i radila je odlično dok nije to počelo da se dešava, a desilo se posle jednog transfera podataka preko programa Airdroid (koji nije uključivao nijedan od muzičkih fajlova). Ima li načina da editujem podatke na toj kartici, odnosno da menjam podatke o pesmama dok su one na kartici?

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #173 : 19.04.2016. 19:21:58 »
Koristi iTunes na kompu da bi sredljivao podatke o albumu i coveru. Ako i dalje gubi podatke kad prebacis... onda imas neki problem probaj da stavis drugu SD karticu... ako opet nece onda je nesto softwerski...
Nikad nisam koristio iTunes, i da li je to zaista neophodno? Mogu i ja sâm da unesem podatke o pesmama, kao što već jesam, nego je problem što se oni zagube tokom "puta" u memoriju telefona, na SD karticu. Ona je inače sasvim ispravna, i radila je odlično dok nije to počelo da se dešava, a desilo se posle jednog transfera podataka preko programa Airdroid (koji nije uključivao nijedan od muzičkih fajlova). Ima li načina da editujem podatke na toj kartici, odnosno da menjam podatke o pesmama dok su one na kartici?
iTunes je najbolji besplatni program za slusanje i sredjivanje vasih albuma, znam da ga dosta ljudi ne koristi ali grese... Ne znam ja prebacujem na moje android telefone tako sto direktno iz iTunes kopiram album i idem na moj kompjuter nadjem telefon otvorim SD karticu i tu imam folder muzika i kopiram... na telefonu radi sve bez problema sve podatke i slike cita super...
Sad da li postoji neki dodatni program da na samom telefonu to menjas verovatno da postoji ali ja ne znam koji guglaj pa mozda nadjes nesto... mada ja mislim da ti je kartica ipak ostecena... probao bi neku drugu cisto da budes siguran.

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #174 : 19.04.2016. 20:29:48 »
Ne razumeš. Nemam ja problema sa upisivanjem podataka u muzičke fajlove. Naprotiv, ja ne volim da mi ih neko drugi upisuje, a evo i zašto:
- kod naziva stranih reči stavlja sva velika slova, a ja to ne volim. Znači ja volim da mi piše I'll never get out of this world alive, a ne I'll Never Get Out Of This World Alive
- kod naših pesama često ošiša slova, što ja ne podnosim, pa ispravljam ručno
- nekad unosi i neke nebuloze kad preko programa u telefonu dodeljujem imena pesmama; recimo, jednom mi je na pesmu Garavog sokaka stavio sliku albuma Erte Kit. :dash

A nemam drugih kartica. Jedino da stavim onu iz ćaletovog telefona. A možda da je formatiram?

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #175 : 19.04.2016. 23:01:46 »
Ne razumeš. Nemam ja problema sa upisivanjem podataka u muzičke fajlove. Naprotiv, ja ne volim da mi ih neko drugi upisuje, a evo i zašto:
- kod naziva stranih reči stavlja sva velika slova, a ja to ne volim. Znači ja volim da mi piše I'll never get out of this world alive, a ne I'll Never Get Out Of This World Alive
- kod naših pesama često ošiša slova, što ja ne podnosim, pa ispravljam ručno
- nekad unosi i neke nebuloze kad preko programa u telefonu dodeljujem imena pesmama; recimo, jednom mi je na pesmu Garavog sokaka stavio sliku albuma Erte Kit. :dash

A nemam drugih kartica. Jedino da stavim onu iz ćaletovog telefona. A možda da je formatiram?
Ma kapiram te potpuno... nego sam ti rekao za karicu jer hoce nekad da pobrljave... rade delimicno ili probaj da snimis na memoriju telefona ako vec nemas drugu karticu. a i probaj tu tvoju da formatiras i to moze da pomogne...

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #176 : 19.04.2016. 23:11:03 »
Citat:
nego sam ti rekao za karicu  jer hoce nekad da pobrljave... rade delimicno ili probaj da snimis na memoriju telefona ako vec nemas drugu karticu. a i probaj tu tvoju da formatiras i to moze da pomogne...

rofl

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #177 : 19.04.2016. 23:16:29 »
Za čoveka koji je već postao porodični tip (Family Guy!), nije baš zrelo smejati se jednom takvom tipfeleru. bleh Nego, imaš li ti, Aleks@, neki predlog za mene s obzirom da su ti telefoni, koliko sam do sada skontao, struka?

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #178 : 19.04.2016. 23:25:17 »
Da sam imao rešenje napisao bih sigurno. Nisam se sretao sa sličnim problemom. Kad postaneš family guy, zahvaljivaćes gospodu kad skupiš vremena da odgledaš jednu epizodu dnevno. Zato jebeš MP3 tagove, opusti se, slušaj mjuzu i gledaj serije  dok još imaš slobodnog vremena na pretek. ;)

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...
« Odgovor #179 : 19.04.2016. 23:38:48 »
Ček, šta gubiš, tagove? Ako ih gubiš prilikom prenosa fajlova s kompa na telefon, onda probaj da ih zapakuješ u rar ili zip arhivu kako do toga ne bi došlo. I probaj drugi plejer... ima ih puuuuno... eksperimentiši.

Tags: