Razno > Offtopic

Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...

<< < (2/48) > >>

dakyorlando:
Mene moja Nokia 5230 dobro služi, ali mi je baterija problem. Nakon što se ona prva vremenom pohabala nabavio sam novu u ovlašćenom Nokia servisu (bar se nadam da je ovlašćen), ali se ispostavilo da je ta baterija trajala otprilike koliko ona prethodna kad sam rešio da je menjam. :( Sad ne znam gde mogu da nađem bateriju koja će da traje koliko treba da traje. Ako ne mogu da je nađem u ovlašćenom Nokia servisu, gde onda mogu?

S druge strane, voleo bih da pređem na neki Android (ili iOS) model, da malo upoznam taj sistem jer dosad nisam imao gotovo nikakvog iskustva s njim. Samo ne znam šta bih radio sa starim telefonom, kao i telefonom pre njega (gre'ota da samo skupljaju prašinu). Da li neko zna za neku radnju (u Beogradu) gde je moguće zameniti stari za novi uz doplatu ili tako nešto?

BJ Huja:

Ja sam imao 3 Nikije i ni jedna se nikada nije pokvarila. Sada imam 5800 XM i sluzi odlicno. Ne mozes od Symbiana ocekivati da bude kao Android posto ga vise ne razvijaju vec prelaze na Win tako da poredjenje nije na mjestu.

stefan87:

--- Citat: Maddox - 30.04.2012. 02:16:02 ---Mozes li da mi kazes nesto o njemu, koliko je zadovoljan burazer? I interesuje me to, ukoliko se ubaci taj rom za android (stvarno nisam upucen, onako laicki te pitam), postoji li mogucnost ponovnog vracanja na WM, i kako to funkcionise?

--- Kraj citata ---
na taj hd2 mozes bukvalno da stavis koju god hoces verziju androida kontam da mozes i ostale win, kao sto mozes i taj original stock da vratis to uglavnom radis kad oces da vratis garanciju, znaci tipa ako odradis da ga prebacis na android gubis garanciju ali naravnom to sve moze da se vrati na original.
realno taj android mozes da snimis za 10 min ako imas sve skinuto od program za instaliranje tog roma.
taj tel ti je prav izbor polovan, a ako ne taj onda mozes da navatas ovaj moj desire hd preko 200e on dolazi sa androidom ili samo desire on ti je od 130-180e samo sto je njemu ekran 3.7 naravno polovoni

tejma:
Ja sam do sada od tih smart telefona imao Iphone 3GS i BlackBerry Curve 8520 kojeg trenutno koristim, i jedan i drugi su mi za moj pojam znanstvena fantastika jer jedino zovem i šaljem poruke tu i tamo, a i koju sliku uslikam ;D

Planiram uzeti LG Optimus L3 pa ako neko ima informacije kakav je telefun neka slobodno veli svoja iskustva...

nenad.d:
Dobio ponudu od jednog frajera za Blackberry Storm 9500, polovan, on ga koristio, vlasnik, za 100€, na 5 rata, na dođem ti, ma platićeš, kad budeš mogao.. i ajd, i ajd, dobri smo prijatelji, njemu nije trebala hitno kinta a hteo je prodati nekom koga poznaje.. uzmem ja to.. za eto godinu ipo dana, menjao sam samo bateriju. U početku dok se nismo upoznali bilo je borbe i razmišljanja da ide od mene što pre, jer ne mogu se snaći sa aparatom. Posle kako je to leglo sve na svoje, ne bi ga menjao za ništa. Kakvi iPhone i čuda, možda za model posle njega(Storm2 9520) bi uzeo, ali ne bi menjao sam aparat ili proizvođača. Što je napisao Matej, od svih tih čuda što koristim, korisitm osnovno, razgovor, poruke, možda malo Net-a i to je to..

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju