Autor Tema: Super heroji  (Posjeta: 45026 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Super heroji
« Odgovor #30 : 23.04.2012. 10:26:01 »
Uh, obavezno čitanje prvog dijela. Ostatak još nije izašao koliko znam  smileyNO1

Ne nadovezuje se na Civil War, ali ima nešto sa serijalom House of M pa bi si mogao to skinuti i od toga krenuti. Općenito, House of M je jedan od boljih stripova unazad 15-ak godina. Pojavljuje se kćer od Magneta, The Scarlet Witch. Također, ako te zanima nešto više o Captainu, skini si Fallen Son: The Death of Captain America i Captain America: Reborn  :)

Što se tiče Avengersa proitv x-mena, tu ti se vraća Phoenix force tako da očekujem i u nastavku odlične borbe.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Super heroji
« Odgovor #31 : 23.04.2012. 14:49:28 »
01_Avengers_vs_X-Men_Program_001__2012_.cbr
05_Avengers_vs_X-Men_Infinite__1__2012_.cbr
06_Avengers_vs_X-Men_00__2012_.cbr
08_Avengers_vs_X-Men_01__2012_.cbr

Ovo sam skinuo juce. Doduse procitao sam samo ovaj poslednji, moguce da su ovi prethodni samo neki uvod i objasnjenja sta i kako. Svakako nastavljam dalje...  ;D

Offline chadjo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
Odg: Super heroji
« Odgovor #32 : 23.04.2012. 14:50:45 »
01_Avengers_vs_X-Men_Program_001__2012_.cbr
05_Avengers_vs_X-Men_Infinite__1__2012_.cbr
06_Avengers_vs_X-Men_00__2012_.cbr
08_Avengers_vs_X-Men_01__2012_.cbr

Ovo sam skinuo juce. Doduse procitao sam samo ovaj poslednji, moguce da su ovi prethodni samo neki uvod i objasnjenja sta i kako. Svakako nastavljam dalje...  ;D


Kakav ti je House of M:)

Brate, a što misliš ako su mi X-meni omiljeni iz Marvela, kakav će mi biti House of M? :D

A kad je Beast prešao u Avengere i zašto? I kojoj grupi Blade pripada, ima li ga uopšte?

Što se tiče Beasta, on je bio negdje '90 u Avengere, kao zamjena Ant-Manu, sad se ne sjećam koju su katastrofu tačno zaustavili tada, mislim da je bilo nešto u vezi Asgarda... :D

A što se tiče Blade-a, on je indiferentan, on kolje vampire i boli ga uvo za sve ostalo, ali ponekad se sretne sa nekim od njih ako im se spoje ciljevi,
najviše sarađuje sa Wolverinom, ali odličan je strip kada sruši SHIELD-ov Helicarier, jer se tu infiltriraju vampiri...[quote

Offline chadjo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
Odg: Super heroji
« Odgovor #33 : 23.04.2012. 14:52:12 »
Avengers vs X-Men je najnovija stvar što se tiče Marvela, tek je počeo, i ja to budno pratim...:D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Super heroji
« Odgovor #34 : 23.04.2012. 15:09:05 »

Brate, a što misliš ako su mi X-meni omiljeni iz Marvela, kakav će mi biti House of M? :D
Da, glupo pitanje  ;D

Meni je ovaj prvi dio Avengersa protiv x-mena odličan i jedva čekam nastavke. U svakom slučaju očekujem sjajan strip  :)

Offline Sheenter

  • Član
  • ***
  • Postova: 502
  • Spol: Muški
  • Hodajuća reklama za D.I.N.-Duvansku industriju Niš
Odg: Super heroji
« Odgovor #35 : 23.04.2012. 15:16:15 »
Odlična tema,inače ne čitam stripove ali gledao sam filmove o super herojima i omiljen mi je Wolverine.Nemam pojma što,al' mi je omiljen... :)

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Super heroji
« Odgovor #36 : 23.04.2012. 15:33:42 »
Marvel mi je omiljeni   clapp,a za omiljenog superheroja premisljao sam se između Batmana,Hulka ali ipak sam se odlucio za nekog ko je mnogo vise blizi covjeku od njih


...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Super heroji
« Odgovor #37 : 23.04.2012. 15:35:01 »
Punisher  ;D pa dobro, on je bliži psihopatu, ali odličan izbor  smileyNO1

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Super heroji
« Odgovor #38 : 23.04.2012. 17:19:19 »
Čitam sad ovaj strip New Avengers: Illuminati Special i govore da prof. Xaviera nema "..since House of M!"
Šta je to bilo? :D

Mulder --> pročitao sam The Amazing Spider-Man #529 čudo je, Bruce se dogovorio da će raditi sa Starkom.. i novo odijelo mu je super :D
samo nisam znao da MJ zna njegov identitet, da je on Spider-Man? ono, u filmu je on poljubi i onda na kraju ona shvati da je on Spajdo..
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Super heroji
« Odgovor #39 : 23.04.2012. 19:22:48 »
Profesor je nestao i x-meni su otkrili strašnu istinu. Cijeli svijet nakon njegovog nestanka se pretvorio u utopijsko društvo. Za odgovore i da budeš bolje upućen skini si Decimation, X-Men: Deadly Genesis i X-Men: The 198. Možeš i Son of M. Naravno, prije pročitat House of M  :)

Da, MJ zna to još iz prijašnjih brojeva. A odijelo je super i izgleda puno moćnije nego prije  :)

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Super heroji
« Odgovor #40 : 23.04.2012. 22:43:37 »
New Avengers: Illuminati Special - pročitao sam.. i ima na kraju onaj dio kad se Nitro raznese i ubije djecu.. :D kao neki "specijal" za Civil War.. :D odlično je.. :D
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Super heroji
« Odgovor #41 : 23.04.2012. 22:55:43 »
Super, sad ti tek počinje kaos  talasi

Jer Nitro je s tom eksplozijom ubio 600 djece  :( i zato počinje registration act gdje će se heroji razdvojiti. Jesi vidio u tom stripu na početku okupljanje Iron Mana, Strangea i ostalih. E upravo Iron Man će povesti i raditi plan za one koji se žele otkriti. Sad ima dosta prljavih igrica, politike pa borbe i tako u krug. Jednom riječju GENIJALNO!!!  smileyNO1

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Super heroji
« Odgovor #42 : 23.04.2012. 23:08:30 »
Da, da, pročitao sam to.. Samo je Reed Richards stao iza njega.. Strange i onaj s Atlantisa su bili protiv..
Sutra nastavljam čitati dalje, pokušat ću svaki dan da pročitam jedan strip.. Ali za sad je odlično, lako se čita i zanimljivo je..
p.s. Hulka su poslali u svemir, pretpostvljam da će se vratiti? :D
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Super heroji
« Odgovor #43 : 23.04.2012. 23:25:21 »
Nažalost, neće jer je preopasan  ;D

Ali zato kad pročitaš cijeli Civil War, odmah kreni na World War Hulk zato što se tu Hulk osvećuje llluminatima jer kako su ga oni izbacili u svemir, ubili su mu ženu, Caieru i to trudnu. Onda možeš zamisliti kako je bio bijesan. Ne samo da se osvećuje njima već svima ostalima. Napravio je kaos na zemlji i tu se vidi da je najjači i da mu nema ravnoga. I onda ona već sad poznata borba između njega i Sentrya. Ma jedan od najbolji stripova je taj World War Hulk.

Eto, sad imaš Civil War i WWH za čitanje  ;D

Ja sam Civil War pročitao za 4 dana. 20-25 stripova na dan. Prebrzo se to čita i toliko zanimljivo  :)

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Super heroji
« Odgovor #44 : 23.04.2012. 23:39:59 »
hahaha, ti si kralj.. :D ja sam evo prešao još jedan strip.. :D odlično je odijelo Spider Mana.. baš moćno.. sutra nastavljam.. hvala na preporuci.. :D
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Super heroji
« Odgovor #45 : 24.04.2012. 19:02:54 »
She Hulk?

Koja je fora s njom? Kako je nastala? Može li kontrolirati bijes?
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Super heroji
« Odgovor #46 : 24.04.2012. 20:22:57 »
Ona je nećakinja od Brucea Bannera to jest Hulka. Bila je članica dosta timova poput fantastične četvorke, avengersa, defendersa itd.

Nju su kao curu od 17 ili 18 godina upucali mafijaši. Kako nije bilo donatora iste krve grupe, Bruce Banner joj je dao svoju krv i tako je postala She Hulk. Ima iste moći kao Hulk, ali dosta dosta manje. Ima ograničenu snagu, a Hulk ima neograničenu  :)

Može kontrolirati bijes, transformaciju. Uglavnom, kad je borba, borit će se. Također je odvjetnica koja zastupa superheroje. To vidiš i u civil waru gdje zastupa Speedballa  :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Super heroji
« Odgovor #47 : 25.04.2012. 11:50:56 »
Baš sam si razmišljao koji je najjači Hulk.

Tri najmoćnija su sigurno World Breaker, World War Hulk i War Hulk. To je naravno isti Hulk/Bruce Banner, ali svaki u drugačijem stanju, bijesu. War Hulk se ne treba naljutiti da dobije snagu. Običan zeleni Hulk je isto impresivan, ali u ova tri stanja je najjači. World Breaker Hulk ipak. Njegova snaga ne prestaje rasti i zato dajem njemu glas. Također, može uništiti cijeli planet koristeći footstep i gama radijaciju  :)

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Super heroji
« Odgovor #48 : 25.04.2012. 16:05:39 »
Ljudi ja sam stigao sa Amazing Spidermanom do 519 broja, posle toga nisam nasao, da li neko moze da mi posalje na PM linkove za 520+ brojeve, nzm ni kolko je posle toga izaslo, nisam pratio dalje :D

Offline chadjo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
Odg: Super heroji
« Odgovor #49 : 25.04.2012. 16:19:02 »
Mozda više nije izlazilo? :D

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Super heroji
« Odgovor #50 : 27.04.2012. 20:01:29 »
Ultimate.Spiderman.S01E05.Flight.of.the.Iron.Spider - Stark daje Spajdi novo odijelo.. To je super gledati, pogotovo nakon što se pročita strip..  smileyNO1
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline chadjo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
Odg: Super heroji
« Odgovor #51 : 28.04.2012. 20:51:30 »
Ljubiteji super-heroja možda biste željeli da super-zaradite... :D

Zaradite od kuce uz par sati rada na internetu

Sa dnevno 3-4 sata rada na internetu , od kuće možete zaraditi od 75-200 $ nedeljno, tako da Vi birate kada ćete raditi. Ako više radite, više cete zaraditi. Sve zavisi od Vas i od toga koliko ste istrajni. Pokazaću vam korak po korak kako funkcioniše sve ovo. Sve informacije i pomoć što vam pružam je sasvim besplatno. Ni sada, ni kasnije ne trebate platiti za to.Ako vas interesuje posao, ostavite podatke na linku ispod, a ja cu vam poslati instrukcije korak po korak kako da zaradite.
http://IvanaCadenovic.STIFORPHR.com

Ozb. ako biste željeli nešto da zaradite samo mi se javite ;)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Super heroji
« Odgovor #52 : 29.04.2012. 17:13:44 »
Ljubitelji Marvelovaca, napokon smo dočekali ovaj trenutak. Vjerojatno će ovo biti najbolji Marvelov film.

http://www.imdb.com/title/tt0848228/

Čitam da im je Hulk uzeo svaku scenu. Jedva čekam vidjet Hulka  clapp




Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Super heroji
« Odgovor #53 : 03.05.2012. 18:55:29 »

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Super heroji
« Odgovor #54 : 05.05.2012. 02:19:48 »
Uh, nadam se da cu za koji dan odgledati ovo u bioskopu. Ipak ovako nesto ne moze da se ceka

Offline chadjo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
Odg: Super heroji
« Odgovor #55 : 05.05.2012. 06:27:11 »
Kod nas dolazi u ponedeljak,
jedva čekam. ;D

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Super heroji
« Odgovor #56 : 05.05.2012. 09:19:35 »
She Hulk?

Koja je fora s njom? Kako je nastala? Može li kontrolirati bijes?

Jennifer je Bruceova rođakinja, a ne nećakinja ;) Osim toga, ona za razliku od HULKA ( originalnog ) ne gubi na inteligenciji, već dobija na snazi. Meni je sasvim OK dodatak MU.

Vidim da većinom volite likove prema njihovoj snazi ( takvi mi likovi nisu nikad bili pretjerani zanimljivi ), meni su draži oni malo sjeb*** u glavu ;D

Prvi i najdraži mi je SPIDER-MAN ( to sam pobožno kupovao i naručivao iz SAD ), X-MEN ( ima ih dosta, tko će ih sada sve nabrajati ), AVENGERSI ( i tu imam sasvim dovoljno favorita ).

S obzirom da obožavam SPIDER-WOMAN ( Jessica Drew ), iako je prošla dosta izmjena, uspona i padova kroz svoju karijeru, zanima me vaše mišljenje i o ženkskim heroinama i negativkama, jer i tu ima doista zanimljivih pripadnica strip svijeta.

Što mislite o ROGUE, STORM, WHITE QUEEN, zaboravih ime one lude kćeri od THANOSA, BLACK CAT....
I mislim da je MARVEL mnogo bolji po pitanju svih vrsta likova smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Super heroji
« Odgovor #57 : 05.05.2012. 16:11:57 »
Kod nas dolazi u ponedeljak,
jedva čekam. ;D
Ja idući tjedan gledam  clapp

Jennifer je Bruceova rođakinja, a ne nećakinja ;) Osim toga, ona za razliku od HULKA ( originalnog ) ne gubi na inteligenciji, već dobija na snazi. Meni je sasvim OK dodatak MU.

Vidim da većinom volite likove prema njihovoj snazi ( takvi mi likovi nisu nikad bili pretjerani zanimljivi ), meni su draži oni malo sjeb*** u glavu ;D

Prvi i najdraži mi je SPIDER-MAN ( to sam pobožno kupovao i naručivao iz SAD ), X-MEN ( ima ih dosta, tko će ih sada sve nabrajati ), AVENGERSI ( i tu imam sasvim dovoljno favorita ).

S obzirom da obožavam SPIDER-WOMAN ( Jessica Drew ), iako je prošla dosta izmjena, uspona i padova kroz svoju karijeru, zanima me vaše mišljenje i o ženkskim heroinama i negativkama, jer i tu ima doista zanimljivih pripadnica strip svijeta.

Što mislite o ROGUE, STORM, WHITE QUEEN, zaboravih ime one lude kćeri od THANOSA, BLACK CAT....
I mislim da je MARVEL mnogo bolji po pitanju svih vrsta likova smileyNO1
Ma nema veze snaga s omiljenim likovima. To se ovako poklopilo. Uostalom, najbolji likovi su mi Hulk, Batman i Spiderman. Hulk je najsnažniji tako da jedino kod njega snaga dolazi do izražaja, ali nisam ga izabrao zbog toga. Bruce je jedan od najpametnijih u Marvelovom univerzumu. Također, jedan od najkompleksnijih likova zbog Dr Jekylla and Mr Hydea stila. Zatajen sa strane, a kad probudi bijes, niko mu nije ravan.

Batman jer je mračan i također kompleksan lik. Nema nadljudsku snagu, ima samo svoje spravice, svoje prviatne demone i najveći detektiv među superjunacima. I na kraju tebi omiljeni i meni među najboljima Spiderman. Volim ga jer je najsimpatičniji  ;D on ima nadljudsku snagu i dosta puta je prešao svoje limite. Ali opet, snaga nema veze s tim što mi je simpa. Volim ga jer sam odrastao uz njega, upoznavao njegov humor čitav svoj život, povezivao se s ljudima u Marvelovom svijetu koji ga štuju kao najvećeg superheroja.

Chadjo je jednom rekao i s tim se slažem. Hulka i Spidermana najviše poštuju u Marvelovom svijetu.

Možda će netko koji nije upoznat sa Spideyom i Hulkom govoriti kako uopće nisu zanimljivi likovi, ali tu se radi o toliko kompliciranim likovima. Za Hulka sam već rekao, a Spidey i njegov ujak Ben te sve oko toga. Njegova privatnost mu je toliko važna da kad se otkrio, bio je to najvažniji dan za narod u stripu. I sve pokušava na šalu okrenut  clapp

Dobro da si spomenuo ženske heroje i villaine.

Spider-Woman - mi nikad nije bila ništa posebno.

Storm - mi je omiljeni ženski lik kod X-mena. Svi znamo njezine moći (kontroliranje vremena, atmosfere, elektromagnetskih polja itd.) super mi je njezino vjenčanje koje je opisano u Civil Waru. Black Panther i ona.

Jean Grey-Summers/Phoenix - uvjerljivo najkompleksniji ženski lik u Marvelovom svijetu. Heoj i vaillain u isto vrijeme. Mutant 5. vrste koja može uništiti skoro pa svakoga. Pročitati The Dark Phoenix Saga

Rogue - super su mi tenzije između nje i Gambita. Nikad nisam bio zadovoljan kako su je predstavili u filmovima. U stripu i crtanoj seriji je ona prava.

Ms. Marvel - meni najdraži i najseksi ženski lik kod Marvela. Nastupala u različitim timovima. Pojavila se u o mom omiljenom dobu, Silver Age. Pametna, snalažljiva, sigurna u sebe i pravi vođa.

 ;D



Wonder Woman - omiljena kod DC-a. Već sam rekao o njoj na prošlim stranicama.

Invisible Woman mi recimo nikad nije bila zanimljiva.

Black Canary - još jedna zanimljiva kod DC-a. Dosta puta surađivala sa Batmanom i Justice League. Plavuša je  ;D  8)
Spoiler for Hiden:

Thundra - prava Marvelovka, Amazonka koja je jedan od najčvršćih likova. Dosta puta se pojavljivala u Fantastic Four i surađivala s različitim superherojima.

Ima još stvarno zanimljivih poput Huntress, Sersi, Big Barda, Zatanna.

Od negativki  :)

Harley Quinn - jedna jedina neponovljiva. Desna ruka Jokera. Više se njoj nasmijem nego Jokeru. Znam da ne bi trebala biti simpatična, ali ne mogu joj odoliti.

Catwoman - sve se zna o njoj. Više negativka nego heroj.

Poison Ivy - vau, 3. iz DC-a. Uopće nisam o tome razmišljao, ali evo, DC ima stvarno opake negativke. Što reći o njoj. Jedan od najopasnijih protivnika Batanu i frendica od Harley  srcesmajli

Mystique - poznata svima, njezine preobrazbe su fatalne.

Lady Deathstrike - smrtni neprijatelj našem dragome Wolverineu.






« Zadnja izmjena: 05.05.2012. 16:14:21 Mulder »

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Super heroji
« Odgovor #58 : 06.05.2012. 22:54:56 »
Evo i glumačke postave na jednom mestu:

Spoiler for Hiden:
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Super heroji
« Odgovor #59 : 07.05.2012. 07:29:45 »
Danas se ide gledat Avengersi  talasi jedva čekam. Napušit se prije i uživancija. Tražio sam što kasnije prikazivanje, ali ništa od toga. U 17:10 počinje drugo prikazivanje pa se na to ide.

Tags: