Razno > Prijedlozi i kritike

Rezervacije - prijedlog

(1/2) > >>

Whiptom:
Pozdrav,

imam prijedlog po pitanju rezerviranja prijevoda...

da se rezervacije prijevoda pojedinih epizoda neke serije koja je u toku daje odnosno prihvaca samo ako je prevoditelj u mogucnosti objaviti prijevod po (na primjer) 3-5 dana od objavljivanja epizode.

Ima nekih serija koje pratim i za koje bi i napravio prijevod ali mi je glupo krenuti u postupak prevodjenja kad vidim da je netko rezervirao prijevod. I onda moram cekati i po 10 dana, odnosno vec i emitiranje slijedece epizode a prijevod nije objavljen.

Lp,

Whiptom

zkarlov:
Nitko ti ne brani prevoditi i postaviti prijevod ako zadovoljava uvjete.

drazen:
Problem kod kašnjenja prijevoda je vezan sa kašnjenjem transakcija novca iz banaka na račune prevoditelja, oni to prevedu odmah isti dan ali ne postavljaju dok im novac ne legne na račun....

Rancher:

--- Citat: drazen - 13.04.2012. 14:43:33 ---Problem kod kašnjenja prijevoda je vezan sa kašnjenjem transakcija novca iz banaka na račune prevoditelja, oni to prevedu odmah isti dan ali ne postavljaju dok im novac ne legne na račun....

--- Kraj citata ---
Što si pokvaren.  rofl rofl rofl

Ben Dover:

--- Citat: Whiptom - 13.04.2012. 13:55:10 ---Ima nekih serija koje pratim i za koje bi i napravio prijevod ali mi je glupo krenuti u postupak prevodjenja kad vidim da je netko rezervirao prijevod. I onda moram cekati i po 10 dana, odnosno vec i emitiranje slijedece epizode a prijevod nije objavljen.
--- Kraj citata ---

I dosad si uvek strpljivo čekao da ja prvo postavim svoj prevod za Fringe... :\)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju