Autor Tema: Nobuta wo Produce  (Posjeta: 5200 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Nobuta wo Produce
« : 26.03.2012. 02:13:36 »

Opis:
Produciranje Nobute japanska je destodijelna serija iz 2005. godine.
Kiritani  Šuži je srednjoškolac, omiljen u svome razredu. Veoma mnogo mu je stalo do toga što drugi misle o njemu .Da bi učvrstio ugled zvaničino najpopularnijeg  viđa se sa  Mariko, zvanično najljepšom djevojkom u školi. Uistinu mu se ona ne dopada i veoma mu je dosadna. Kiritani Šužiju je mnogo što dosadno u toj školi ali glumi i sebi i drugima da je veseo i zabavan.
Kusano Akira je učenik u istom razredu kao Šuži i on mu je sušta suprotnost. Akira je veoma neomiljen.. Ni najmanje mu nije stalo do tuđeg mišljenja. Govori i ponaša se ekscentrično slobodno i bahato njegovim šalama se nitko mu ne smije svi ga izbjegavaju kao nametljivog gnjavatora što on i jeste.
Šuži, kojemu je veoma mnogo stalo do svog ugleda  najpopularnijeg i najomiljenijeg u razredu ni pošto ne želi da bude viđen u društvu sa neslavnim Akirom. Avaj, Akira je izabrao baš Šužija da se na njega prilijepi i nastoji da mu postane prijatelj. Da li će uspjeti.
Njihove sudbine krenu zajedničkim putem kada sablasna, čudna i drugačija od ostalih nova učenica dođe u razred i  postane meta okrutnog maltretiranja. Šuži i Kusano joj slučajno proteknu u pomoć. Kao zanimljiv izazov priliku da razbije dosadu Šuži prihvati Akirin prijedlog da tu stidljivu i u sebe zatvorenu novu učenicu učine najpopularnijom u cijeloj školi.
Nobuko Kotani, je njeno ime.  Šuži i Akira postaju njeni producenti  u strogo tajnom projektu Produciranje Nobute. Šužijev uvjet je bio da nitko ne sazna da on uopće komunicira sa čudakinjom Kotani  i gnjavatorom Akirom.
Ovo nije obični mejkover klasik jer  Šuži i Akira uspijevaju da učine  Kotani omiljenom bez da promijene njen izgled ili osobnost.
Ova  neobična priča o običnom životu japanskih srednjoškolaca je edukativna i za roditelje i djecu i za buduće režisere i snimatelje. Neuobičajeni uglovi snimanja inovativni položaji kamere i promjene osvjetljenja ovu seriju veoma oživljavaju i čine je dopadljivom.

Žanr: drama, tinejdžerska

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

Pripremila: saba.msda
« Zadnja izmjena: 25.06.2014. 14:19:16 maksi »

Offline plavka

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Odg: Nobuta wo Produce
« Odgovor #1 : 26.03.2012. 02:37:00 »
ovo bi moglo biti nesto pravo simpa..pogledat cu 1 epizodu naravno i ako mi se svidi nastavljam sa gledanjem.....a neka malo i iz drugih zemalja serija ove americke postale su dosadne :)

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Nobuta wo Produce
« Odgovor #2 : 26.03.2012. 14:07:47 »
Nabutan vo producenta.

Ovo mora da je neki opasno bilestan hentai u japansko-makedonskoj koprodukciji.  rofl rofl

Offline saba.msda

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Ženski
Odg: Nobuta wo Produce
« Odgovor #3 : 26.03.2012. 19:00:11 »
Ti mora da opasno bilestan za hentai pa ti se svugdje priviđaju.
Asian dorama addict

Offline saba.msda

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Ženski
Odg: Nobuta wo Produce
« Odgovor #4 : 26.03.2012. 19:06:17 »
ovo bi moglo biti nesto pravo simpa..pogledat cu 1 epizodu naravno i ako mi se svidi nastavljam sa gledanjem.....a neka malo i iz drugih zemalja serija ove americke postale su dosadne :)



Pokušaj, pogledaj, ali pazi da se ne navučeš. Ja sam prije dvije godine samo "povirila" u tu kinametografiju te druge strane planete i momentalno postala ovisnik.
« Zadnja izmjena: 26.03.2012. 19:08:54 saba.msda »
Asian dorama addict

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Nobuta wo Produce
« Odgovor #5 : 26.03.2012. 19:58:02 »
Ti mora da opasno bilestan za hentai pa ti se svugdje priviđaju.

Nisam bilestan, a i ne pišem rečenice kao indijanac.  :P I ne privlače me azijati.  ;D

Offline plavka

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Odg: Nobuta wo Produce
« Odgovor #6 : 26.03.2012. 20:51:42 »
ovo bi moglo biti nesto pravo simpa..pogledat cu 1 epizodu naravno i ako mi se svidi nastavljam sa gledanjem.....a neka malo i iz drugih zemalja serija ove americke postale su dosadne :)



Pokušaj, pogledaj, ali pazi da se ne navučeš. Ja sam prije dvije godine samo "povirila" u tu kinametografiju te druge strane planete i momentalno postala ovisnik.


nedavno sam bash pogledala jednu koreansku teen seriju i odlicna je bila..neka malo promjena ove americke stvarno su se vise izlizale  ;D

Offline saba.msda

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Ženski
Odg: Nobuta wo Produce
« Odgovor #7 : 26.03.2012. 22:48:46 »
ovo bi moglo biti nesto pravo simpa..pogledat cu 1 epizodu naravno i ako mi se svidi nastavljam sa gledanjem.....a neka malo i iz drugih zemalja serija ove americke postale su dosadne :)



Pokušaj, pogledaj, ali pazi da se ne navučeš. Ja sam prije dvije godine samo "povirila" u tu kinametografiju te druge strane planete i momentalno postala ovisnik.


nedavno sam bash pogledala jednu koreansku teen seriju i odlicna je bila..neka malo promjena ove americke stvarno su se vise izlizale  ;D
Koju koreansku seriju? Vjerovatno sam je ili gledala ili probala gledati.
Asian dorama addict

Offline plavka

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Odg: Nobuta wo Produce
« Odgovor #8 : 26.03.2012. 23:49:20 »
ovo bi moglo biti nesto pravo simpa..pogledat cu 1 epizodu naravno i ako mi se svidi nastavljam sa gledanjem.....a neka malo i iz drugih zemalja serija ove americke postale su dosadne :)



Pokušaj, pogledaj, ali pazi da se ne navučeš. Ja sam prije dvije godine samo "povirila" u tu kinametografiju te druge strane planete i momentalno postala ovisnik.


nedavno sam bash pogledala jednu koreansku teen seriju i odlicna je bila..neka malo promjena ove americke stvarno su se vise izlizale  ;D
Koju koreansku seriju? Vjerovatno sam je ili gledala ili probala gledati.
serija se zove My princess 16 epizoda ima...ja sam je gledala preko viki.com  evo ti link http://bs.viki.com/channels/1254-my-princess

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Nobuta wo Produce
« Odgovor #9 : 26.03.2012. 23:54:07 »
Ti mora da opasno bilestan za hentai pa ti se svugdje priviđaju.

Nisam bilestan, a i ne pišem rečenice kao indijanac.  :P I ne privlače me azijati.  ;D

Al te azijiski fetis privlaci, i to mnogo  ;D ;D

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Nobuta wo Produce
« Odgovor #10 : 27.03.2012. 00:08:13 »
King pokrenuo temu, njega sam hteo da zezam, posle se pojavi član sa čudnim imenom da me provocira, a ono ispade prevoditeljka serije. Blam.  :facepalm

Offline saba.msda

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Ženski
Odg: Nobuta wo Produce
« Odgovor #11 : 27.03.2012. 00:21:55 »
ovo bi moglo biti nesto pravo simpa..pogledat cu 1 epizodu naravno i ako mi se svidi nastavljam sa gledanjem.....a neka malo i iz drugih zemalja serija ove americke postale su dosadne :)



Pokušaj, pogledaj, ali pazi da se ne navučeš. Ja sam prije dvije godine samo "povirila" u tu kinametografiju te druge strane planete i momentalno postala ovisnik.


nedavno sam bash pogledala jednu koreansku teen seriju i odlicna je bila..neka malo promjena ove americke stvarno su se vise izlizale  ;D
Koju koreansku seriju? Vjerovatno sam je ili gledala ili probala gledati.
serija se zove My princess 16 epizoda ima...ja sam je gledala preko viki.com  evo ti link http://bs.viki.com/channels/1254-my-princess


Probala sam ja tu "Princes" pa mi bila peglana. Ima puno boljih serija sto su jednostavnije za skontati. Da nečeš koju da ti preporučim? Nije sada ovaj post za preporučivanja, to se radi na drugim mjestima, ali eto ja iz učtivosti pitam, a isto iz učtivosti... i tako dalje... odoh spavati  valja sutra ustajati kad se probudim.
« Zadnja izmjena: 27.03.2012. 00:25:09 saba.msda »
Asian dorama addict

Tags: