Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334508 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #750 : 01.05.2014. 12:32:49 »
Nakon ove epizode sve je spremno za finale sezone...
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #751 : 01.05.2014. 18:03:21 »
Svidja mi se ova epizoda,mislim da ce finale biti odlicno...
Spoiler for Hiden:
Malo smaranja oko nagovaranja Olivera dal da umre ili ne,Tea malo manje dramila nego u prethodnim epizodama...Svidja mi se ideja oko vojske,mislim da ce neko od glavne Oliverove postave biti mrtav..Sebastian je bas ljigavac

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Arrow
« Odgovor #752 : 01.05.2014. 21:53:08 »
Napravio sam titl za novu epizodu, S02E21.

Inače to ne napišem, ali danas sam završio ranije nego inače. Nije slučajnost da je danas u Hrvatskoj neradni dan. Ja bih volio svaki puta završiti titl u ovo vrijeme, ili čak ranije, ali ne stigne se, obično se preko dana ima drugih obaveza.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #753 : 01.05.2014. 22:58:30 »
Svaka cast Silvio na brzini. Inace epizoda se na net pojavi tek u cetvrtak ujutru, tako da nemoj previse sebe da krivis, koliko se secam ti uvek izbacis prevod vec u petak, a po meni je i to neverovatno brzo. Tako da svaka cast i samo napred, a prevod ko hoce da ceka moze i po 5-6 da ceka ;)

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #754 : 02.05.2014. 00:12:54 »
Hvala Silvio na brzom i po tradiciji odličnom titlu

Epizoda je bila odlična, čini se će ovo finale biti inspirirano s The Dark Knight Rises, barem imam takav osjećaj


Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Arrow
« Odgovor #755 : 02.05.2014. 11:06:36 »
Svaka cast Silvio na brzini. Inace epizoda se na net pojavi tek u cetvrtak ujutru, tako da nemoj previse sebe da krivis, koliko se secam ti uvek izbacis prevod vec u petak, a po meni je i to neverovatno brzo. Tako da svaka cast i samo napred, a prevod ko hoce da ceka moze i po 5-6 da ceka ;)

Ma, tako i radim s drugim serijama. Ako je drama, vrlo okvirno rečeno, 3 do 5 dana iza epizode. Ako je komedija, nekad i više, to je lakše nadoknaditi ako se upadne u zaostatak s epizodama. Ali za ovu konkretnu seriju je velika potražnja, pa gledam da ipak bude što prije mogu. To sam mislio reći. Ništa, drugi put ću paziti da se ne primim serije koja je tako popularne online.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Arrow
« Odgovor #756 : 02.05.2014. 15:08:07 »
Ma kakvo izvinjavanje radi brzine Silvio!!!!
Hvala tebi na ovim kao i na svim drugim( The Americans) odličnim prevodima  clapp clapp clapp.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #757 : 03.05.2014. 16:09:18 »
posele par dosadnih jedna zanimljiva ep... videcemo kakvo ce biti finalae...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #758 : 08.05.2014. 14:11:20 »
Pogledana 22, nista specijalno napucana epizoda ali nista se specijalno ne desava... cak mi je bila i dosadna... videcemo kakvo ce biti finale.
« Zadnja izmjena: 08.05.2014. 17:57:46 groznim84 »

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #759 : 09.05.2014. 00:04:56 »
Meni se isto nije nešto posebno svidela 22. epizoda. Jeste bila bolja od prethodnih, ali mi je nekako previše mlaka za epizodu pred finale. Od finala ne očekujem ništa, ravnodušan sam, jer ne bih da očekujem previše, pa da ne bude ništa jer uopšte ne nazirem kako bi mogli da okončaju ovu sezonu. Kako god, serija i dalje drži pažnju, mada se meni generalno 2. sezona nije svidela.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #760 : 09.05.2014. 19:41:24 »
evo jedna od scena koja najavljuje odlično finale


moje mišljenje je da im sve ovo sa supermoćima nije trebalo, ali barem mogu izgraditi svoj mali DC univerzum na TV-u

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #761 : 09.05.2014. 19:55:44 »
Silvio, hvala na prijevodu za 2x22. Odgovara i za 1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-BS

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #762 : 10.05.2014. 16:21:05 »
evo pogledah i ja predzadnu, prvo bi bilo u redu da zahvalim Silviju na titlu, hvala Silvio :)


epizodu ne bi diskusirao koliko bi finale jer mislim da nas očekuje najviše DC-jevih likova na ekranu skroz do Batman/Superman filma, barem mi se iz trailera i promo slika čini tako, dakle u finalu bi se trebali pojaviti:
Spoiler for Hiden:
Team Arrow(s Royem!), Suicide Squad, A.r.g.u.s., League of Assassins, Merlyn te Sladeov tim
ovo finale je kao DC-jevi Avengersi (čiji svemir je Marvel kreiraro bez svojih najpoznatijih likova), evo trailera za finale:
http://www.youtube.com/watch?v=anZoY-MnIX4

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #763 : 15.05.2014. 11:21:58 »
Finale jos necu komentirati jer ga za sad nisam pogledao, ali koga zanima, izasao je teaser za The Flash:

https://www.youtube.com/watch?v=nNnW-7tIlf8

Izgleda zanimljivo, efekti dosta dobro uradjeni, nadam se da ih nece pokvariti u samoj seriji.
« Zadnja izmjena: 15.05.2014. 11:25:38 deadsun »

Offline thedman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Io Sono Interista!!!
Odg: Arrow
« Odgovor #764 : 15.05.2014. 12:06:03 »
Spoiler for Hiden:
ma ne vjerujem da ih ipak nisu spojili thumb-down

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #765 : 15.05.2014. 18:24:59 »
Odgledao finale
Spoiler for Hiden:
Nista specijalno zbrzano, Slejd je smorio celu seriju... jedino ono sa Felisiti je bila dobra fora... Ne mogu da kazem da se radujem novoj sezoni

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #766 : 15.05.2014. 22:24:57 »
5-minutni Promo za The Flash:

https://www.youtube.com/watch?v=KxnMK90wjFg

Deluje odlicno po meni.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #767 : 15.05.2014. 22:49:18 »
Kada krece Flash? Deluje Promo bolje nego kada sam gledao za Arrow-a :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #768 : 15.05.2014. 22:57:07 »
Očekujem da će biti puno bolje nego Arrow. Dva su razloga za to.

Prvi je što će to biti serija gdje ćemo vidjeti supermoći kako kod Flasha tako i kod njegovih villaina. Samim time neće pokušavati biti tako ozbiljna kao Arrow već će biti dosta opuštenosti i zabave. Sebe neće shvaćati ozbiljno, a to je automatski plus kod superhero serija/filmova.

Drugi je razlog što je Flash kao lik zabavan, smiješan. Ima dozu Peter Parkera (Spidey) u sebi. On je jedan od rijetkih likova u DC univerzumu kao da je ispao iz Marvel univerzuma. Spojiš ta dva univerzuma i dobiješ čistu zabavu (Marvel) uz dozu ozbiljnosti/atmosfer (DC).

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Arrow
« Odgovor #769 : 15.05.2014. 23:06:25 »
Kada krece Flash? Deluje Promo bolje nego kada sam gledao za Arrow-a :D

Flash kreće najesen. Utorkom u 8 navečer po njujorškom vremenu (2 ujutro po našem). Mislim da će to biti 7.10.2104. Plus/minus 7 dana.
U 10. mjesecu, jer zadnjih godina CW obično ima premijere koji tjedan kasnije od velikih televizija. Pametna ideja, kad prođe pompa oko drugih premijera, usred tog ludila su se znale zagubiti.

BTW, maloprije sam završio tiltove za S02E23, i time 2. sezonu titlova.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #770 : 15.05.2014. 23:24:23 »
Hvala puno za prevod Silvio, bar nesto dobro danas, s obzirom kakvo je vreme napolju.
Inace i po meni Flash deluje da ce biti bolje odradjen, ali cemo videti kad krene, sve iz Promo-a je iz Pilot epizode, tako da se tu maltene skoro cela prva epizoda vidi, naravno samo najbitnije scene, tacnije sazeto najbitnije iz epizode. Ocekujem da se pojave mnogi poznati superzlikovci iz DC-a u Flashu jer od pocetka su ubacene super-moci.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #771 : 15.05.2014. 23:27:23 »
I 2x23 odgovara za 1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-BS

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #772 : 15.05.2014. 23:30:12 »
I 2x23 odgovara za 1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-BS

Odlicno, bas sam stavio da se skida 720p WEB-DL nadajuci se da odgovara prevod, a sad nema sumnje. Hvala na info :)

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Arrow
« Odgovor #773 : 16.05.2014. 00:09:25 »
Hvala Silvio za sve   clapp clapp clapp !!!

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Arrow
« Odgovor #774 : 16.05.2014. 00:44:15 »
Ocajno finale

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #775 : 16.05.2014. 00:50:14 »
Ocajno finale

Slažem se, razočaravajuće. Ali ni finale 1. sezone nije imalo neki poseban cliffhanger zbog kojeg jedva čekaš sljedeću sezonu  :-\

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #776 : 16.05.2014. 15:13:21 »
Finale ove sezone znatno slabije u odnosu na finale prve sezone. Ali ipak nekako zadovoljavajuce.

Spoiler for Hiden:
Konacno smo se (za sada) resili pomalo dosadnog Slade-a. Zanimljivo kako su ga zeznuli sa Felicity. Po svemu sudeci ce glavni zlikovac 3. sezone ponovo biti Merlyn uz retardiranu Theu. Dobili smo i neki mali hint da ce sada Laurel eventualno preuzeti ulogu The Cannary? Videcemo.

I produzeni trailer za The Flash po meni izgleda dosta dobro. Nisu se ogranicili da idu "po realnosti" kao u Arrowu, nego odmah ubacuju supermoci, sto je dobro, tako da ce se i ova serija obavezno gledati. A i bice ocekivani crossoveri izmedju ove dve serije vec u 1. epizodi The Falsh  clapp


Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #777 : 16.05.2014. 16:02:31 »
Hvala Silvio za još jednu lijepu sezonu

da finale slabije nego prošlo, ali i dalje vrlo dobro i to je to

što se Flasha tiče trailer je odličan, onaj promo s njim i Arrowom je odličan, valjda će pilot procuriti nekako na net pa da vidimo sa 100% sigurnošću ali ja ću i tu seriju pratiti

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #778 : 16.05.2014. 18:49:49 »
Sa sigurnošću tvrdim da ću pratiti The flash jer obožavam takve serije a trejler je predobar. :)


Što se tiče Arrow, ostala mi još poslednja epizoda da je odgledam a vidim da i niste oduševljeni pa sam malo tu smoren ali odgledaću. :)

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #779 : 16.05.2014. 20:50:49 »
Finale je mogu reci odlicno, ako bismo gledali prvih 30-tak minuta epizode, kraj je nekako glup. Moguce da su ovako uradili jer nisu bili sigurno hoce li dobiti i 3 sezonu, a ovo meni deluje kao i da bi mogao biti kraj serije, tacnije nema nagovestaja sta ce biti u 3 sezoni. Tako da je moguce da su i zbog toga ovako uradili finale. U svakom slucaju, meni se sveukupno svidela sezona, ubacili jednog od mojih omiljenih negativaca, Deathstroke-a, u sledecoj ocekujem jos nekog tako spektakularnog negativca, videcemo.