Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334397 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Arrow
« Odgovor #1350 : 10.12.2016. 18:37:35 »
I to je u redu.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Arrow
« Odgovor #1351 : 24.12.2016. 12:23:22 »
odbinđao 1. i 2. sezonu. dobra serija uglavnom. druga sezona bolja od prve. Slade/Deathstroke najbolji lik i glumac ga je fenomenalno odglumio - zbog nečega me podsjeća na Doktora X-a iz onog crtano-igranog serijala o Action Manu iz 90-ih. odličan i njegov kostim.

mlađi ženski likovi iritantni. Roy mi je najgori muški lik; Oliver/Arrow okej. fali humora.
mala digresija: serija je puna mladih glumaca i glumica, ali meni osim Felicity nijedna ženska nije ništa posebno...

planiram u idućimm tjednima pogledati 3. i 4. sezonu (očekujem pad) i 1. i 2. Munje.

Offline Lihto

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
Odg: Arrow
« Odgovor #1352 : 26.12.2016. 22:21:18 »
Koje smeće ovi vanzemaljci, uništili seriju maximalno.. prvo se par sezona nije spominjala nikakva magija, onda su počeli maximalno forsirati a ovi alieni ajme XD nadam se da će ovo bit zadnja sezona..

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Arrow
« Odgovor #1353 : 29.12.2016. 19:40:27 »
^nadam se da post iznad mene nije spojler.

treća sezona je isto okej, ali ide mi na nerve što sad svaka šuša uz malo treninga može postati superjunak i razbijati guzice profesionalnih ubojica/ninđi/vitlača mačeva/baratača oružjem. isto sam primijetio već i prije da čim u gradu nestane struje možete bit sigurni da će sranje udariti u stropni ventilator. serija se jako ponavlja i gotovo sigurno je ne bih mogao pratiti na tjednoj bazi.

ima i puno gluposti koje ste vjerojatno svi iskometirali pa neću ponavljati, ali Arrow je ipak zabavan,, a to mi je najbitnije.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Arrow
« Odgovor #1354 : 02.01.2017. 14:13:43 »
četvrta sezona je bila dobra do 9.-10. epizode. poslije toga loše i slabo probavljivo. uglavnom sam ubrzavao.
peta sezona je osvježenje. flešbeci su zanimljivi (nisu mi bili dobri u 3. i 4. sezoni). sviđa mi se i nova ekipa. ali i ja se nadam da će ova sezona biti zadnja - mislim da su sve već iscrpili.

prelazim sad na Munju i Legende sutrašnjice.

hvala svima koji su radili prijevode  clapp

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1355 : 08.01.2017. 17:49:16 »
Obnovljeno za šestu sezonu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Arrow
« Odgovor #1356 : 24.02.2017. 11:15:16 »
Par losih epizoda Strele nakon dobrog pocetka sezone.
Spoiler for Hiden:
Oliver kao gradonacelnik je jedina svetla stvar trenutno. Jako mi se dopada zaplet izmedju njega i novinarke. Lepo je imati lika u seriji koji povezuje dva i dva, i naslucuje istinu. Sa druge strane, Tea. Odlicna je u ovoj epizodi i dopafa mi se taj drugaciji mracniji ton koji daju njenom liku.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Arrow
« Odgovor #1357 : 02.03.2017. 21:11:34 »
Iako je bilo long time coming dopalo mi se otkrice Prometejevog identiteta.
Spoiler for Hiden:
Adrijan ce biti odlican kao negativac. Znamo da je psihicki nestabilan, neurotican i ukoliko nam prikazu njegovu proslost i povezu je sa sadasnjoscu do mere da to bude stvarno uverljivo i kvalitetno, bicu veoma zadovoljan. Ne bih imao nista protiv i da je Adrijan ostao pozitivan lik jer je imao hemiju sa Oliverom, ali ovako ce biti jos bolje.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Arrow
« Odgovor #1358 : 16.03.2017. 21:43:16 »
Arrow zna da pogresi sa svojim negativcima, ali onda kada pogodi to je jebeno to.
Spoiler for Hiden:
Chase je fantasticno napisan. Covek dobro glumi. I te dve stvari daju jednog od najboljih negativaca u Arrow svetu. Ujedno, verujem da je natezi Oliverov protivnik do sada. Definitivno nije jaci od Olivera, ali nacin na koji mu se priblizio i kako se skrivao i skriva na otvorenom Olivera dovodi do ludila.

Kada je Adrijan u kadru, njegovo ponasanje, izraz, retorika, sve deluje toliko zastrasujuce da imam osecaj kako u su u tom trenutku svi u zivotnoj opasnosti. E takav stav treba da ima jedan negativac. Sve zaluge Dzosu Segari.

Borba Olivera i Adrijana je dobro rezirana. Dobro je izgledalo. Nadam se da ce se sto vise boriti do kraja sezone.

Citat:
Please don't threaten me. I'm in mourning.

Uh.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline CikaStrale

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Odg: Arrow
« Odgovor #1359 : 11.04.2017. 10:29:46 »
Odlicna 5 sezona. Jedva sam se naterao da pocnem gledati posle ocajne 4 sezone, a onda preko vikenda opalio svih 18 epizoda sto su izasle do sada.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1360 : 22.04.2017. 01:19:40 »
arrroouu je prosto genijalan. ima sjajne negativce. i ko prokleo ovu seriju... proklet bijo!  >:(
eo sad ozbiljno, ko koga jebe? mislim od ovih dobrih riba, jer ipak je to sivi, pardon CW.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2683
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1361 : 30.04.2017. 20:45:12 »
Nastavio sam sa četvrtom sezonom, stigoh do desete epizode. Meni se sviđa sezona i tera me da gledam dalje. Čak ni ne premotavam flešbekove, nekako su mi tajanstveni.
Sad me baš zanima koliko će tek peta da mi se svidi pošto vidim da je neki hvale. :)

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2683
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1362 : 03.05.2017. 22:53:27 »
Spoiler for Hiden:
Baš me rastužila Lorelina smrt. Nije kao negde gde sam bio ravnodušan kad neko umre, a nije ni kao u Smallville gde me rasplakala Džonatanova smrt. Zlatna sredina. :D
Još 3-4 epizode mi ostale do pete sezone.
« Zadnja izmjena: 03.05.2017. 22:58:31 Goran88 »

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Arrow
« Odgovor #1363 : 25.05.2017. 19:22:26 »
Jebeni Arrow. Kakvo jebeno finale. Uopste nisam disao.

Dzos Sigara kao Adijan Cejs je bio fantastican. I Amel je bio sjajan. Njih dvojica, konstantna borba, mrznja, bes, jurnjava. Njihovi dijalozi. Nemam reci.
Citat:
It's gonna be lonely.

I Slejd Vilson. Boze. Rastopio me.
Citat:
You and me, kid. Like old times.

Sto se tice kraja.
Spoiler for Hiden:
Sigurno nisu svi poginuli, ali svejedno, bilo je bas WOW. Nije se toliko radilo o cliffhangeru koliko o petogodisnjem ciklusu koji je zavrsen.

Kapiram da ih je Slejd odveo u bunker. To je nekako najlogicnije, a cak i nije previse udaljeno od mesta na kojem su se nalzili.

Zatvorio se krug od 5 godina. Jos!
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2683
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1364 : 26.05.2017. 12:51:25 »
Dobro finale, ali pomalo naivno.

Spoiler for Hiden:
Ladno Oliver deset puta hvatao Čejsa tokom sezone i ovaj mu bežao. Kenja neće da ga ubije, a do sad ubio stotine ljudi. Mislim se svakom normalnom bi palo na pamet bar da mu odseče noge kad je već tako vešt u bežanju.  ;D Mogao je i ruke da mu odseče i ne bi se ubio.
Malo su smorili sa ostrvom, stalno se vraćaju na njega ili prikazuju flešbekove. Valjda su sad raskrstili sa njim. :D
« Zadnja izmjena: 26.05.2017. 15:35:04 NikolaJe »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1365 : 26.05.2017. 14:02:41 »
Spoiler for Hiden:
Zapravo bilo bi idealno da su svi izginuli i da Oliver jednostavno mora da krene sa novim zivotom. Kad je bal neka je na vodi :D Ubiti sve njih, sve.... 

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Arrow
« Odgovor #1366 : 12.08.2017. 01:30:03 »
Gledam sad petu sezonu ove serije i nešto mi nije jasno. Jesam li polupana ili je Digl imao ćerku Saru, odakle mu sad sin? Sve se nešto vraćam unazad da li sam šta preskočila ali vidim da nisam.... Doduše nisam stigla još do kraja pete sezone ali ovo me izjede :)

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: Arrow
« Odgovor #1367 : 12.08.2017. 08:21:48 »
odgovor
Spoiler for Hiden:
Jel gledas flesa , Fles se vracao u proslost i poremetio neke stvar , to se objasnjava u sezoni flesa koja je zavrsena, pored te ima jos nekih promena

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Arrow
« Odgovor #1368 : 12.08.2017. 12:37:24 »
Pa ne gledam, izem ti to ako moram pratiti druge serije da bih znala šta se dešava... Baš su to glupavo osmislili, treba onda i u Arrowu da bar objasne situaciju....
Spoiler for Hiden:
Nego jesu ovi uz Arrowa svesni da je to izmenjeno, zna li Digl da je imao ćerku ustvari?
« Zadnja izmjena: 12.08.2017. 13:21:05 ScreamMJ »

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1369 : 12.08.2017. 16:02:08 »
Znaju, objasnjeno je to Diglu u nekoj epizodi. Samo se ne secam u kojoj seriji. xD

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Arrow
« Odgovor #1370 : 12.08.2017. 17:22:25 »
Hahaha divno, ja sam stigla do 5x15 sa Arrow ali vidim da se ne spominje tu ništa oko toga, znači moram da gledam Flash a možda i Legends of tomorrow da bih sve pohvatala :ccc: u_jeeeeeeeeee

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: Arrow
« Odgovor #1371 : 12.08.2017. 19:08:10 »
незгодно је за неког ко би гледао једну серију , али са друге стране има логику јер су исти универзум и исто време ...
Ево овако отприлике кад год се појави Флеш у Стрели , на пример 15 епизода то углавном значи да у 14 или 16 епизоди се Стрела појавлљује у Флешу, на овом сајту погледаш називе епизода у Флешу и мислим да можеш доћи до решења у којим епизода се појављују глумци из стреле , то је углавном једном у току сезоне , или колико пута си приметио да се Флеш појавио у Стрели толико и ови код њих, пробај да се снађеш...

Offline Baltazar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1372 : 12.08.2017. 19:13:31 »

Baš im je bzv to povezivanje. U redu je da nekad malo svrate jedni kod drugih, ili da bude ista epizoda za sve povezane serije, ali ne ovako da ne može jedna serija fino da se odgleda bez ostalih.

Kod početka 8. epizode Arrowa je bilo jasno da prije nje ide epizoda iz Flasha.

Ovako bi trebalo da ide, ako nisu uključili još neku seriju:
1. The Flash S03E08
2. Arrow S05E08
3. Legends of Tomorrow S02E07

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: Arrow
« Odgovor #1373 : 12.08.2017. 19:16:15 »
U zadnjoj sezoni su ukljucili i Super Devojku , znači 4 zajedničke epizode, počinje od super devojke ali tu mozete preskočiti jer na kraju te epizode počinje to spajanje..

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Arrow
« Odgovor #1374 : 12.08.2017. 22:20:51 »
Supergirl pratim, a sad kad završim petu sezonu Arrowa počeću Flasha da gledam, pa taman da pogledam dok ne krenu nove sezone, ali Legends of tomorrow nema šanse da ću gledati pa makar mi ništa ne bilo jasno po serijama rofl

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1375 : 23.10.2017. 15:17:19 »
Krenuo sam s gledanjem 5. sezone jer sam prošle godine prestao. Šta znam, meni je ovo i dalje jako loše. Bolja je od one kataklizmične 4. sezone, ali opet je nekako dosadno i jedno-isto. Novi tim mi se uopšte ne dopada, ceo ovaj cirkus sa “politikom” mi je smešan i predosadan. Nastavio sam da gledam jer mi je žao da prestanem posto godinama već pratim.

I mnogo sam se iznervirao zbog ovog cirkusa koji su napravili sa crossover epizodama. Dok su bili samo Arrow i The Flash, moglo je sve lepo da se isprati preko jedne serije, a sada su sve povezali tako da moram 3 serije da gledam da bih shvatio šta se događa. Flasha svakako planiram, ali ne skoro, ali one Legende ne. Džon i njegov sin mi apsolutno nisu jasni, ali neću ni da se trudim da shvatam i guglam jer ovaj main plot pohvatam i briga me za sve to sa strane.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1376 : 23.10.2017. 20:41:53 »
Stefy, pročitaj ako te zanima
Spoiler for Hiden:
Fleš se vratio kroz vreme i promenio prošlost, pa je to uticalo da se neke stvari promene u sadašnjosti, tako sada Džon ima sina a ne ćerku

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1377 : 24.10.2017. 23:54:39 »
Aha, butterfly effect, baš originalno. :zzz Anyway, na početku me je nerviralo to nadovezivanje na ostale 2 serije, ali sada ignorišem jer ne planiram u skorije vreme da gledam Flasha, a onu drugu nikad.

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1378 : 25.10.2017. 01:49:29 »
Nemoj ni da gledas. The Flash je u poslednjih godinu - godinu i po najlosija CW superhero serija.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1379 : 25.10.2017. 02:44:03 »
Za mene su Arrow i DC najlošije superhero serije. The Flash koliko toliko je zabavan i uvijek isporuči nekoliko jako dobrih epizoda po sezoni. Arrow s druge strane od početka je jedna od najgorih stvari koja se dogodila CW-u. Ozbiljno, ozbiljno, ozbiljno.

Zato Stefy počni pratit The Gifted  smileyNO1