Autor Tema: The Rockford Files  (Posjeta: 3225 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
The Rockford Files
« : 28.10.2012. 23:30:24 »

Opis:
The Rockford Files je američka detektivska TV serija koja se originalno prikazivala na NBC-ju od 13. 9. 1974. do 10. 1. 1980.
Serija je poznata po kvalitetnim scenarijima koje su pisali Stephen J. Cannell, Juanita Bartlett i David Chase, ali prije svega po karizmi i šarmu naslovnog junaka - privatnog detektiva Jima Rockforda koji je vozio Pontiac Firebird i koga je tumačio James Garner.
Na prostoru bivše Jugoslavije je seriju krajem 1970-ih i početkom 1980-ih u okviru mreže JRT prikazivala tadašnja Radiotelevizija Zagreb pod nazivom Rockfordovi spisi.
Naslovni junak serije, James Scott Rockford, bio je bivši robijaš, nepravedno osuđen za oružanu pljačku koju nije počinio. Nakon odležanih pet godina u San Quentinu pomilovan je, i otada pokušava zaraditi za život povremenim poslovima, od kojih je jedan i posao privatnog detektiva.
Posao je išao loše, te je Rockford prisiljen živjeti u auto-prikolici parkiranoj kraj plaže u Malibuu, a nedaleko od njega živio je otac, umirovljeni kamiondžija Joseph "Rocky" Rockford (Noah Beery Jr.), koji je svog sina stalno nagovarao da i sam postane kamiondžija. Rockfordu, koji je nastojao izbjegavati nasilje i korištenje pištolja (za koga nije imao dozvolu) je u poslu pomagao njegov prijatelj iz zatvorske ćelije Angel (Stuart Margolin) i policijski narednik Dennis Becker (Joe Santos). Rockford je povremeno bio u vezi sa svojom privlačnom i idealističkom odvjetnicom Elizabeth "Beth" Davenport (Gretchen Corbett).
Zaštitni znak serije bila je telefonska sekretarica u Rockfordovoj prikolici - tehnološki novitet u doba kada je serija imala premijeru. Na početku svake epizode bi se mogla čuti poruka njegovih klijenata, vjerovnika ili dužnika - obično nevezana uz zaplet epizode - koja je na humoristički način ilustrirala Rockfordov težak financijski položaj.


Žanr: kriminalistička, drama, misterija
Kanal: NBC
Godina: 1974.

IMDb
TVDb
Wikipedia
TV.com
Epguides

Titlovi

« Zadnja izmjena: 08.10.2023. 19:27:08 zzoe »

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: The Rockford Files
« Odgovor #1 : 16.04.2018. 21:18:42 »
Pojavili su se engleski tilovi nedavno za sve sezone tj samo par ep fali. Prije se samo mogla naći druga sezona i nešto sitno pete ili šeste, ne sjećam se. Pa kako zanima. Ja ću svakako sada fino sve ispočetka početi!  ;D
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Rockford Files
« Odgovor #2 : 16.04.2018. 21:43:34 »
Pojavili su se engleski tilovi nedavno za sve sezone tj samo par ep fali. Prije se samo mogla naći druga sezona i nešto sitno pete ili šeste, ne sjećam se. Pa kako zanima. Ja ću svakako sada fino sve ispočetka početi!  ;D
Ne fali ništa. Samo izgleda kao da fale 5x10 i 5x21, ali to su valjda spojene epizode. Iskombiniraj si na ovim sajtovima što ti fali.
https://subscene.com/subtitles/the-rockford-files-aka-jim-rockford-private-investigator
http://www.addic7ed.com/show/1824
https://www.opensubtitles.org/en/ssearch/sublanguageid-eng/idmovie-19627
Mrzim lopatare i limune

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: The Rockford Files
« Odgovor #3 : 16.04.2018. 22:29:41 »
Super! Hvala ti! Baš mi je drago radi ovoga  clapp

e da, a reci mi, da ne znaš možda postoje li negdje eng titlovi za crime story (1986) prvu sezonu? ima samo za drugu po netu koliko sam vidio. al dobro, danas mi je dovoljno za sreću i što su se pojavili za rockford files :D  clapp
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Rockford Files
« Odgovor #4 : 16.04.2018. 22:41:02 »
Nema. Na ova tri sajta je većina što ima. Evo ovdje svih scenskih ripova, možda netko može iskopati ove dvd-ove pa povaditi. http://predb.me/?season=1&title=crime-story&page=1
Mrzim lopatare i limune

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: The Rockford Files
« Odgovor #5 : 17.04.2018. 19:25:20 »
To bi bilo superkul kad bi netko napravio  ;D Hej, a skužio sam sinoć da postoje na rarbrg-u bdrip verzije rockforda. S tim da i dalje ne znam kojoj verziji odg ovi titlovi što su se pojavili jer ih na staroj trebam uštimavat, kao i na bdripu, al kvalitet je odličan, da ne cjepidlačim previše, a da se i igrat s titlovima, tak da sve pet  clapp Hvala ti na trudu.
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: The Rockford Files
« Odgovor #6 : 12.09.2022. 23:21:51 »
Ovo i "Harry O" su moje dvije ljetne serije. Zabavan je Rockford. I puno više od zabave.  srcesmajli


Rocky: “I am through talking to you! Look at you, an inch or two to the right and you’d be missing that eye!” - “Yeah,” answers Jim, “but look at it this way, an inch or two to the left and he’d have missed me completely.”  rofl  rofl
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Tags: