Autor Tema: It  (Posjeta: 3538 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
It
« : 13.03.2012. 21:59:17 »

Opis:
Derry je naizgled miran gradić, no svakih 30 godina teroriziran nizom neobičnih i zastrašujućih događaja koje svi znaju kao "Ono". U obliku klauna nazvanog Pennywise, "Ono" se budi svakih 30 godina i sije strah uzimajući djecu kao najčešće žrtve. Odrasli iz gradića se ponašaju kao da "Ono" ne postoji, što je ironično jer su dobro upoznati sa njime ali su prilike prestrašne da bi o njima govorili. Ljeto 1958. trebalo je zauvijek ostati u sjećanjima sedmero djece iz Derryja. Bill, Eddie, Mike, Bev, Stan, Richie i Ben polako se upoznaju sa pričama i djelima o zlu koje potresa njihov grad. Billov mlađi brat i sam uskoro postane jednom od žrtava krvožednog klauna, pa djeca odluče stati tome na kraj. Nekako su uspjeli uništiti čudovišno stvorenje nezamislive zloće, te zatim sklopili pakt da će se ponovno sastati i boriti se kada se zlo vrati. Dvadeset i sedam godina poslije, šest muškaraca i jedna žena raštrkani Amerikom, slijedeći svoje karijere ne sjećaju se gotovo ničega što se zbilo tog sudbonosnog ljeta. Sve dok ih poziv iz prošlosti ne pozove natrag u Derry kako bi se još jednom suočili s najvećim užasom. Ono se vratilo!

Žanr: horor, drama

IMDb
Wikipedia

Titlovi
« Zadnja izmjena: 16.12.2012. 16:20:07 mijau »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: It
« Odgovor #1 : 14.03.2012. 04:20:48 »
Ko ovo nije gledao kao klinac, onda stvarno ima sreće  ;D baš ono, trauma i fobija od klauna

Solidna ekranizacija, jako dobra mini serija. Ono što treba izdvojiti ovdje je gluma Currya  clapp clapp kao da glumi čitav život Pennywisea. I uvijek se nasmijem na onu finalnu borbu protiv
Spoiler for Hiden:
divovskog pauka  ;D

Najbolja scena

Spoiler for Hiden:

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: It
« Odgovor #2 : 14.03.2012. 09:09:33 »
Stvarno blago onom ko nije navatao traumu od klovna kao mali. Jedva sam ga se oslobodio. Gledao sam šta ima ispod kreveta dok nisam krenuo u srednju školu zbiog njega.  rofl rofl

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: It
« Odgovor #3 : 14.03.2012. 09:31:27 »
Gledao sam šta ima ispod kreveta dok nisam krenuo u srednju školu zbiog njega.  rofl rofl

Ja još uvek gledam. ;D
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: It
« Odgovor #4 : 14.03.2012. 09:50:32 »
Obavezno, kao i kod drugih ekranizacija Stephena Kinga, prvo pročitati knjigu pa tek onda gledati...

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: It
« Odgovor #5 : 14.03.2012. 10:24:31 »
Film mog detinjstva. Majka mi pusti film, a ja od straha sednem na prag od kuhinje kako bi mi majka bila što bliža. Klovn je čuda pravio. ;D ;D

Tags: