Autor Tema: Crossbones  (Posjeta: 16601 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Crossbones
« Odgovor #60 : 16.08.2014. 21:05:57 »
Svaka cast @Macondo. Posto nisam gledao sada cu da odvojim vreme pa polako celu seriju!  :naklon:
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline bedazzled

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
    • BluRay i HD ripovi Filmova i serija sa prevodima!
Odg: Crossbones
« Odgovor #61 : 16.08.2014. 23:17:02 »
Hvala na prevodima! Ali serija uopste nije losa da bi bila otkazana ali vec sam se navikao da se otkazuju serije koje su bar po meni ok  :nema:

Offline Jura666

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 89
Odg: Crossbones
« Odgovor #62 : 17.08.2014. 13:24:15 »
Hvala ti Macondo za prijevode :D

Offline Mythrit

  • Novi član
  • *
  • Postova: 29
Odg: Crossbones
« Odgovor #63 : 18.08.2014. 13:50:34 »
Meni nije sjela, Black Sails mi je bolji.
Hvala na prijevodima svejedno :)

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Crossbones
« Odgovor #64 : 23.10.2014. 19:09:21 »
pogledao maloprije zadnju ep. do zadnje zadnjcate scene
Spoiler for Hiden:
kad vidimo da je Ivan Malković još živ :facepalm
rekao bih da je serija prosječna i da bih joj oprostio dosta mana i da bi gledo drugu sezonu. ali ovako podjebavanje gledateljstva ne mogu oprostiti. u devet epizoda tu je bilo toliko bezveznih 'preokreta' koji su sami sebi bili svrha.
Spoiler for Hiden:
koliko je puta Crnobradi oprostio Loweu i koliko su se puta imali priliku ubiti - a nisu! (ovaj tvist na kraju samo je još jedan šamar scenarista) da pojednostavim: u prvoj epizodi Lowe ide ubit Crnog, ali predomisli se. u zadnjoj epizodi, opet nam prikažu da ga Lowe 'ubija', ali opet ga ne ubije. i nismo se makli s mrtve hebene točke!

još ću nabrojit par stvari koje mi se nisu svidjele
Spoiler for Hiden:
-malković ko da je glumio samog sebe, ali to sam i očekivao. nije bio loš.
-tom lowe je neki nadčovjek (supermen, ubermenš) - gotovo ga u svakoj epizodi premlate, zarežu... ali ovom nije ništa. čovjek se izvuko iz hrpetine pogibeljnih situacija.
-ona Nona, Nena... kakvo iritantno glumljenje te glumice. non-stop imala je istu namrgođenu facu i stisnute oči i ozbiljan govor.
-Crnobradonjinu ženu avet neću ni komentirat, samo spomenut

pozitve stvari su okej gluma, kolko-tolko zanimljiva priča (meni zanimljivija od Davinčijevih sablasti) i solidna produkcija.

e, a da su scenaristi imali muda, napravili bi sljedeće:
Spoiler for Hiden:
riješili bi se J-Kovića (Tom bi uistinu koknuo Crnog). i onda kada Tom donese glavu onog Jegera pa ga novi guverner pita Ko ste vi?, a Tom bi odgovorio: Crnobradi. i bum! Crni postaje prava legenda, kao Betmen: A man is just flesh and blood and can be ignored or destroyed. But as a symbol... As a symbol, I can be incorruptible, everlasting.


Ukrštene kosti po meni je loša romantična gej komedija.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški

Tags: