Autor Tema: Lois & Clark: The New Adventures of Superman  (Posjeta: 3612 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Lois & Clark: The New Adventures of Superman
« : 26.02.2012. 14:03:37 »

Opis:
17. svibnja 1966., Jonathan i Martha Kent svjedočili su rušenju male svemirske letjelice u Shusterovom polju izvan Smallvillea u Kansasu. Kada su pretraživali letjelicu, pronašli su bebu Kal-Ela. Kentovi su ga odlučili odgajati kao svojeg i nazvali su ga Clark Jerome Kent.  27 godina kasnije, Clark se seli u Metropolis i dobiva posao u Daily Planetu kojeg vodi grubi urednik Perry White. Za partnera dobiva izvjestiteljku Lois Lane. Unatoč tome što se Clark zaljubi u Lois na prvi pogled, ona njega smatra običnom bijedom. Ali kada ju Superman spasi, Lois istog trenutka postane opčinjena Clarkovim "alter-egom". Superman se u prvoj misiji sukobljava s ilegalnim poslovima Lexa Luthora, dobročinitelja Metropolisa koji je zao, ali to taji. Luthor se počinje zanimati za Lois Lane i pokušava joj se udvarati. Iako je Lois receptivna na njegove romantičke prednosti, ipak ostaje opčinjena "čovjekom od čelika". S vremenom, Luthor ju zaprosi i ona pristane. Luthor odluči da se vjenčanje odvije u isto vrijeme kad Superman umre, budući da ga je zatočio u ćeliji od kriptonita ispod kapelice u kojoj se vjenčanje odvija...

Žanr: avantura, komedija, drama

IMDb
TVDb
Wikipedia
TV.com

Titlovi

« Zadnja izmjena: 24.06.2015. 17:25:05 Goran88 »

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Lois & Clark: The New Adventures of Superman
« Odgovor #1 : 17.02.2014. 09:35:23 »
Izvinjavam se što obnavljam temu ali ja sam tek sada otkrio ovu seriju. Iskreno, produkcijski je bolja od mnogih takvih serija tog vremena. Štaviše, smeo bih da je u nekim elementima poredim sa Arrow (ako se uzme u obzir godina snimanja).
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Lois & Clark: The New Adventures of Superman
« Odgovor #2 : 05.08.2014. 16:48:23 »
Iskreno, produkcijski je bolja od mnogih takvih serija tog vremena.

Slažem se. Počeo sam prevoditi četvrtu sezonu. Dosad su prevedene prve dvije epizode.

Offline NIKITA29

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
Odg: Lois & Clark: The New Adventures of Superman
« Odgovor #3 : 03.10.2014. 00:07:55 »
meni je ova serija bila jako draga kad sam bila mala,mislim da je kod nas u Hrvatskoj išla na OTV-u. Prije dva mjeseca sam je skinula i ponovo uživala smileyNO1

serija je onako tipično 90 pomalo trešasta ali simpa, ali ono šta mi se najviše svidjelo i tjeralo me gledanju je glavni par. Dean Cane i Teri Hatcher su definitivno jedan od parova sa najviše kemije na ekranu. Serija di mi je najljepše opisan taj kultni par,baš sam guštala u njihovom nadmetanju, Teri mi je definitivno najdraža Lois Lane smileyNO1 onako ima garda,sva je samouvjerena, vrckava i simpa....

jako mi je žao šta mislim da nema puno fanova serije, ponekad imam osjećaj da sam je samo ja gledala :(

Tags: