Autor Tema: Kako extraxtat nonHard titlove iz .mp4 fajla  (Posjeta: 4544 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tajmer

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Kako extraxtat nonHard titlove iz .mp4 fajla
« : 03.12.2014. 15:55:57 »
ispricavam se ukoliko je promašen podforum pa nek se prebaci na odgovarajuce mjesto ukoliko ima takvog


uglavnom imam jedan file BBC.The.Mekong.River.with.Sue.Perkins.1of4.Vietnam.PDTV.x264.AAC.MVGroup.org.mp4
kojeg kad pokreneš ima titlove. al ne one hard koje ne možeš maknut nego ove možes ukljucit ili iskljucit po volji ( hard titlovi su samo kad vijetnamci pricaju)
uglavnom mene bi zanimalo kako je moguce izvuci iz tog .mp4 samo . sub . srt sta vec fajl koji bi ja onda mogo prevest na domace.
pošto pojma nemam o radu s titlovima da idem od nule prevodit mislio sam izvuc fajl i zamjenit engleski s hrvatskim ako je to moguce. fajl je za privatne svrhe tako da nece nitko ostat zakinut lošim prijevodom  drinks


naišao sam na neki savjet da koristim subtitle edit i ucinio sam to i stvarno otvori mi file posebno video i text koji mogu save-at u .srt
al taj text ne paše uopce uz video kad ga otvorim preko subtitle edita.. kad pokrenem film preko gom player ili bilo kojeg playera titlovi su tocni.. medjutim ako to otvorim subtitle editom  titlovi su totalno out of sync.. kao da su duplo sporiji, al nije tocno 50%
tipa krene prvi titl ok, dok npr zena izgovri nesto na 01:32 meni su ti titlovi koje je tad izgovorila tek oko 03:10
i onaj titl koji mi je u subtitle editu na 57:40 tj samom kraju filma je u stvarnosti izgovoren na 27:10 (46,2% klipa )
sta bi znacilo da ja ostatak titla uopce nemam prikazan u subtitle editu

video je po detailsima 25fps i subtitles po editu je isto 25fps

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Kako extraxtat nonHard titlove iz .mp4 fajla
« Odgovor #1 : 03.12.2014. 16:25:35 »
Programčić se zove My MP4Box GUI.
Pod tabom demux otvoriš fajl, označiš stream koji želiš (u ovom slučaju srt fajl), klikneš demux i za par sekunda je posao gotov.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline tajmer

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Kako extraxtat nonHard titlove iz .mp4 fajla
« Odgovor #2 : 03.12.2014. 17:15:35 »
Programčić se zove My MP4Box GUI.
Pod tabom demux otvoriš fajl, označiš stream koji želiš (u ovom slučaju srt fajl), klikneš demux i za par sekunda je posao gotov.
damn ovo je bilo lagano  clapp
ovo je izvuklo tocne titlove bez kašnjenja... hvala  drinks

Tags: