Autor Tema: Animal's Guide To Survival  (Posjeta: 2881 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ExtraJa

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
Animal's Guide To Survival
« : 19.10.2011. 18:04:05 »

Opis:
Životinjski vodič za preživljavanje je sedmodijelni dokumentarni serijal koji govori o realnoj opasnosti s kojom se sve današnje životinje suočavaju.
Na cijelom svijetu, u svakoj zemlji, na svakom kontinentu, milioni životinja se bore sa sve bržim klimatskim promjenama kako bi opastali. Ova serija prikazuje kako globalno zatopljenje i drastične klimatske promjene utiču na životinje širom našeg planeta. Životinje se za nekoliko desetaka hiljada godina mogu prilagoditi promjenjivim uslovima života, ali ljudske aktivnosti su ubrzale tempo promjena i time smanjile njihove šanse za prilagođavanje i opstanak. Od nilskih konja u Keniji, iberijskog (španskog) risa pa do voćnih šišmiša Amazona, životinje gube u bici sa dramatičnim klimatskim promjenama. Ove promjene se dešavaju tako brzo da životinje više ne mogu držati korak, pa se životinjski vodič za preživljavanje doslovno ponovo piše.

Žanr: dokumentarna

IMDb

Titlovi

« Zadnja izmjena: 18.06.2015. 13:33:53 maksi »

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Animal's Guide To Survival
« Odgovor #1 : 19.10.2011. 18:14:43 »
Ovdje imaš slike pa stavi jednu.

Discovery - Animal Planet

Offline ExtraJa

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
Odg: Animal's Guide To Survival
« Odgovor #2 : 19.10.2011. 18:21:29 »
Eto dodao sam, ali nije to to.  :dash
Ja sam mislio na pravi cover, ono naziv serije - animal planet - neka slika... znaš kako to već izgleda. E, toga nigdje nema a ove pojedinačne slike na kojima ništa ne piše nisu rješenje ali eto neka stoji.