Autor Tema: Party of Five  (Posjeta: 1844 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Party of Five
« : 15.10.2011. 22:30:26 »

Opis:
Nakon što Nick i Diana Salinger nesretnim slučajem poginu u automobilskoj nesreći, njihovo petero djece prisiljeno je samostalno se boriti sa svakodnevnim izazovima u "svijetu odraslih". Najstariji sin, 24-godišnji Charlie (Matthew Fox) iznenada se nađe u dosad nezamislivoj ulozi zakonskog skrbnika te silom prilika napušta lagodni mladenački život i vraća se kući preuzeti brigu o braći i sestrama. Njegov mlađi brat, 16-godišnji Bailey (Scott Wolf), oprezan i razborit tinejdžer, odlučan je u tome da obitelj i dalje održi na okupu pa preuzima važnu odgovornost - vođenje kućnog budžeta.

Najstarija sestra, 15-godišnja Julia (Neve Campbell) gubitkom oba roditelja gubi i životne vodilje te je prisiljena sama prolaziti kroz adolescentska iskušenja u potrazi za neovisnošću, dok 11-godišnju Claudiju ( Lacey Chabert) izniman talent za sviranje violine odvlači od brojnih briga i konflikata. Oni će se zajedničkim snagama truditi najmlađem bratu, jednogodišnjem Owenu, nadomjestiti roditeljsku pažnju i ljubav.
Ova emotivna dramska serija na realističan nam način prikazuje putove kojima obitelj Salinger prolazi kroz različite probleme - od preuzimanja vođenja obiteljskog restorana do turbulentnih ljubavnih veza s katastrofalnim posljedicama i svakodnevnim školskim problemima. No, njih petero ubrzo shvate kako si za opstanak u okrutnom svijetu uspona i padova moraju nesebično pomagati...

Žanr: drama

IMDb
TVDb
Wikipedia
TVRage
« Zadnja izmjena: 12.08.2014. 08:41:41 maksi »

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Party of Five
« Odgovor #1 : 16.10.2011. 12:07:08 »
Ovo sam redovno gledala kad se prikazivalo na RTL televiziji,
ali naravno, kreteni kakvi jesu, 10 epizoda pred sam kraj serije
su prekinuli prikazivanje na TV. Dadilju su reprizirali jedno 20 puta,
ali ovo nisu mogli pustiti da se odgleda do kraja.  >:(
Meni je serija bila odlična, malo su je pred kraj razvodnili, kao
da više ni sami scenaristi nisu znali što više da ubace.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Tags: