Općenito > Pomoć

Hardver i softver - problemi i rešenja

<< < (3/94) > >>

drazen:
kad već ima topic da i ja postavim jedan svoj problemčić:
prije par mjeseci sam zeznuo nešto i sada ne mogu nikako da vidim "hidden files" na hard diskovima
imam xp sp2 i ne namjeravam ga mjenjati (dok ne budem morao) jer mi ne pada na pamet da sjedim za računarom 3 dana i ponovno instaliram sve programe
pokušao sam ih "prikazati" na onaj klasični način:
otvorim folder - tools - folder options - view - show hidden files and folders - apply - ok
ali opet ništa
ima li neki drugi način?

Cata:
To o čemu Veleno priča je prava stvar. Meni je postavio na svim stickovima i na memorijskim karticama za fotoaparat pa čak i na mp3.
Spasilo me je, jer sam na poslu uvijek znala neki virus pokupiti, pošto su nam stranke donosili svoje stickove da sa njih izradimo fotografiju ili isprintamo nešto.

d.j.uka:

--- Citat: drazen - 14.10.2011. 09:37:44 ---kad već ima topic da i ja postavim jedan svoj problemčić:
prije par mjeseci sam zeznuo nešto i sada ne mogu nikako da vidim "hidden files" na hard diskovima
imam xp sp2 i ne namjeravam ga mjenjati (dok ne budem morao) jer mi ne pada na pamet da sjedim za računarom 3 dana i ponovno instaliram sve programe
pokušao sam ih "prikazati" na onaj klasični način:
otvorim folder - tools - folder options - view - show hidden files and folders - apply - ok
ali opet ništa
ima li neki drugi način?

--- Kraj citata ---

I ja sam imao isti takav problem veoma dugo, pa sam uspeo da ga sredim sa Malwarebytes' Anti-Malware, program je besplatan. Ako ti to ne pomogne onda ti predlažem da nađeš Total Comander, jer su u njemu uvek prikazani sakriveni fajlovi, to je bilo moje prvobitno rešenje.

drazen:

--- Citat: d.j.uka - 14.10.2011. 14:28:05 ---
--- Citat: drazen - 14.10.2011. 09:37:44 ---kad već ima topic da i ja postavim jedan svoj problemčić:
prije par mjeseci sam zeznuo nešto i sada ne mogu nikako da vidim "hidden files" na hard diskovima
imam xp sp2 i ne namjeravam ga mjenjati (dok ne budem morao) jer mi ne pada na pamet da sjedim za računarom 3 dana i ponovno instaliram sve programe
pokušao sam ih "prikazati" na onaj klasični način:
otvorim folder - tools - folder options - view - show hidden files and folders - apply - ok
ali opet ništa
ima li neki drugi način?

--- Kraj citata ---

I ja sam imao isti takav problem veoma dugo, pa sam uspeo da ga sredim sa Malwarebytes' Anti-Malware, program je besplatan. Ako ti to ne pomogne onda ti predlažem da nađeš Total Comander, jer su u njemu uvek prikazani sakriveni fajlovi, to je bilo moje prvobitno rešenje.



--- Kraj citata ---

pomoglo sa Malware programom.
Hvala!

icemaher:
kako da ugasim action center u win7, ona zastava dole desno sa porukama, obnovi update, skeniraj pc, novi drajver imas za ovo... :(
Spoiler for Hiden:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju