Općenito > Tutorijali

Podešavanje custom foldera za vaše TV serije

<< < (53/55) > >>

a.a.d.c:
Nisam nigdje naišao na forumu na ovu temu, vjerujem da većina vas već ovo zna. Podijelit ću ovo za sve one koji ne znaju. Prije par mjeseci sam naišao na ovu jako zanimljivu foru sa folderima, znači desni klik na vaš obični folder pa pod tabom customize promijenite ikonu :) Vjerojatno kažete "Što mi je to bitno, to je bezveze.", možda nekome i jest bezveze i neozbiljno, ali meni je ok i sve sam svoje foldere za serije uredio tako...bacite pogled na slike pa ostavite koji komentar kako vam se sviđa.



1) na stranici http://foldericons.deviantart.com/ skinete ikone za svoje najdraže serije (neke od njih su u .png formatu, a to se lako konvertira u .ico)
2) desni klik na svoj obični žuti folder na tab customize, pa change icon te odaberete novu cool ikonu koju ste upravo skinuli. I to je to :D

ponavljam, ako se ovo nekome ne sviđa i misli da je neozbiljno, neka samo zaobiđe temu i neka me ne napada i mrzi :P

petko:
Imamo ovo odavno.

a.a.d.c:

--- Citat: petko - 06.02.2015. 14:26:44 ---Imamo ovo odavno.

--- Kraj citata ---

ispričavam se onda, stvarno mi je promaklo :) molim da se moj thread ukloni

petko:
Nema potrebe, samo opušteno  drinks

strahinjaworld:
Evo jos jedne ture ikonica od mene. Da napomenem da su u paketu samo one ikonice
koje su nedostajale u mojoj kolekciji, ali ce se verovatno naci neko kome ce takodje dobro posluziti. Enjoy! :)
U prilogu posta je prikacen .rar fajl sa ikonicama.

Allegiance
Spoiler for Hiden:
Better Call Saul
Spoiler for Hiden:
Empire (2015)
Spoiler for Hiden:
Fortitude
Spoiler for Hiden:
Fresh Off the Boat
Spoiler for Hiden:
Grantchester
Spoiler for Hiden:
Marco Polo (2014)
Spoiler for Hiden:
State of Affairs
Spoiler for Hiden:
The Affair
Spoiler for Hiden:
The Missing
Spoiler for Hiden:
Wolf Hall
Spoiler for Hiden:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju