Razno > Prijedlozi i kritike

a ludila...

(1/4) > >>

milijura:
jednostavno moram napisati, ne znam gdje bi, pa cu evo ovdje...

a fakat niste normalni, svi skupa... ovo je nesto preludo...

a ne znam u zadnjih 10ak dana toliko je epizoda razlicitih epizoda, razlicitih serija izaslo (sto starih, sto novih), da sam ih jedva pohvatao sve da ih skinem, ako uopce i jesam...

i nekako ja to sve skinem, idem slozit po folderima, nekako slozim, samo oko toga se namucim kao pas jel je fakat previse toga bilo... i nakon nemalo posla idem vidjeti na site jel mozda za nesto od toga vec ima prijevod...

i sad, tu, u tom trenutku  padam na guzicu...   ne da za neku ima prijevod, nego za SVE, al bas za SVE sto sam skinuo, a skinuo sam preko 20ak razlicitih epizoda, mozda i preko 30... i ni jedna, al bas ni jedna nije a da nije prevedena - da barem za jednu fali prijevod, al bas ni za jedno???? WTF????

kako? kad? tko?

apsolutno nevjerojatno nesto!!!

ljudi moji svima koji sudjelujete u izradi, slaganju, odrzavanju prijevoda, sitea, foruma jedno ogromno hvala, al ono bas Vam hvala!!!
puno hvala...

i bas sam pricao sa svojom "starom damom:)" i naravno odmah smo se uspjeli dogovorit da Vam sljedeci tjedan nesto i ubacimo u skrabicu!!!

zivjeli!

Veleno:
 drinks
 smileyNO1

delrey:
Pa ovo je ozbiljna firma.

Šćepo:
Nema na čemu!  smileyNO1

drazen:
da je više korisnika ove stranice poput tebe, milijura, i mi bi bili mnogo radosniji
hvala na lijepim riječima

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju