Autor Tema: Calcio  (Posjeta: 170140 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1500 : 16.07.2016. 17:23:23 »
Da, to je stvarno jako puno. Ako dođe, nadam se da će opravdati te novce.


Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1502 : 17.07.2016. 18:10:52 »
Glup im naslov. Pa on je odavno učvrstio status legende  u_jeeeeeeeeee

Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1503 : 22.07.2016. 22:14:18 »

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1504 : 22.07.2016. 22:58:25 »
Phahahahahah

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #1505 : 23.07.2016. 13:35:09 »
http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/sky-sport-juventus-kupio-higuaina-za-94-7-milijuna-eura---444312.html

lol, nisam očekivo ovakvo naivno bacanje para od Juventusa. Dobar je napadač, to je prošle sezone i dokazao ali je jebeni gubitnik i evo ulazi u 29 godinu.

Mada gledajući trenutni roster, mora se reć da izgleda kako Juventus napada ligu prvaka, valjda neće Pogbu prodat.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1506 : 23.07.2016. 14:12:27 »
Znaci Pogba ide cim ovaj dolazi... Bacene pare, a LS nikad nece osvojit sa tim luzerom. Seria A i kup lagano, sesti put zaredom, nije im ni treba Higuain za to.

Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1507 : 23.07.2016. 14:40:24 »
Ma smirite se. Vidjet ćemo još sve. 1. 9. ćemo vidjeti točno sve što i kako.

Ovo su sad tolika nagađanja i novinarskih gluposti da je to strašno. Neki dan su i Marotta i De Laurentis rekli da nije bilo nikakvog kontakta niti da je Juve zainteresiran za Pipitu. Onda za Pogbu već je sve bilo gotovo pa kažu i Marotta da nije bilo ničega, kao i bucko Raiola da je sve bullshit.

I ovako da nije bilo tih izjava iz oba kluba ne bih vjerovao dok ne dođe službena potvrda, a ovako mi je to još veći SF.

Zato nikad ni ne volim komentirati te transfere. Toliko puta sam dosad vidio da je nešto sigurno, da će se sto posto dogoditi transfer i onda ništa. Ili ljudi iz klubova lagano odbace sve te tvrdnje.  Pipita bi nam kao napadač i strijelac odlično došao, ali za 35 milijuna. I naravno, jedino bi dali toliko ako prodamo Pogbu za 120, ali opet mi je sve to toliko nestvarno i nije ništa službeno da mi je jedino vrijedno komentirati tek kad se sve službeno potvrdi...

http://www.football-italia.net/87566/marotta-%E2%80%98no-higuain-talks%E2%80%99

Izjava od prije pet dana:

Citat:
Partenopei President Aurelio De Laurentiis said earlier today that the Old Lady had “no intention” of doing that, and Marotta has confirmed as much.

“Yes, there’s no negotiation for Higuain,” Marotta said after the Lega Serie A meeting, as reported by SportMediaset.

“De Laurentiis said we won’t pay the release clause? I’d say yes, that’s how it is. I’d say yes, absolutely.

“It’s a closed subject. For now. There’s no negotiation with Napoli. I won’t add anything else.

“Has Higuain asked to be sold? Ask Napoli. Will we replace Alvaro Morata? Well yes, we will.”


Mislim stvarno, gdje je logika. Pet dana nakon ovakvih izjava sad je kao sve gotovo? Zato ni ne volim pričati o tim transfer nagađanjima jer ima toliko sranja da je možda 5% točnosti...

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1508 : 23.07.2016. 15:49:36 »
Bice para od Pogbe, pa Marota u you only live once mode.



https://vine.co/v/iHnZUq9LwYh

 rofl rofl rofl

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #1509 : 23.07.2016. 15:56:27 »
Mandžolka će sad kod Bilića u West Ham ili nazad u Marsoniju  rofl
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #1511 : 23.07.2016. 16:10:21 »
Vidio sam na fejsu neki komentar u stilu "ako finale LP bude Juventus-Barcelona, Higuain će po prvi puta donijet trofej Messiju"  ;D

fino su se klubovi pojačali preko ljeta...Juve i Dortmund posebno. Jedino mi Liverpool zastajkuje, sva sreća pa imamo Kloppa koji je napravio stoperčinu od Lovrena pa nema nikih problema  :murija:
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1512 : 26.07.2016. 01:16:40 »
Citat:
Ne moze se sa 10 eura rucati u restoranu gde je hrana 100 eura, zato je Marota odlucio da kupi ceo restoran


Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1513 : 26.07.2016. 15:56:14 »



Izgleda da stvarno dolazi aaaaaaaaaaaa

90 milijuna, jao, ne mogu vjerovati. Nikad ne trošimo toliko i sad odjednom. Ne ulaze Marotta i Paratici i ostali u to bezveze, to sam siguran. Higuain je odličan napadač i baš skorer što je nama zadnjih godina toliko nedostajalo, ali vidjet ćemo. Ima istine u svemu što kažete, već skoro 29 godina i toliko para je stvarno puno. A nije Messi ili Ronaldo pa da je u tim godinama lako toliko baciti za jednog igrača.
Ali ako stvarno sad dođe i za te pare nam donese Ligu Prvaka, pa ne mora ni zabiti npr. u finalu, transfer će barem nama navijačima biti isplativ. A ovaj dolazak Higuaina uopće ne mora značiti da Pogba odlazi, no opet ako Pogba želi ići i više nego odlično ga je prodati za 100+ milijuna i dovesti nekoliko jebenih igrača u zamjenu. Kažem da ne mora značiti jer se nakupilo novaca tijekom proteklih godina tako da se ima za jedan ovako veliki transfer, a i onda će se prodati ekipa tipa Pereyra, Zaza i slični i od njih će se nakupiti 40-50 milijuna...

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1514 : 26.07.2016. 17:34:27 »
Official: Juve sesta titula zaredom. Prije je bilo mozda 95%, sad 100%. ;D

Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1515 : 27.07.2016. 00:18:00 »
Pipita je pokazao da je debilčić sa gubitničkim mentalitetom do sada. Radi se o izvrsnom igraču, ali tako je kako je. Već sam rekao, sa igračem takve kvalitete sam prezadovoljan. Potrošenim novcima nisam. Još mi ne ide u glavu da smo mi ti koji smo odradili drugi najveći transfer u povijesti  :neverovatno:

Dani Alves je klaun, Pipita je seljačić koji jednostavno ne zna gubiti i dosad je srao po Juveu. Ali... Baš me zanima prva izjava i što će reći o samom klubu. Očito je da sad bježi iz Napolija jer tamo nikad ništa neće osvojiti. Nama ovakav igrač treba, ovakav napadač da zabije 20+ ako ne i 30+ golova po sezoni. Takvog smo jedino Teveza imali u skorijoj prošlosti. Preočito je da napadamo Ligu Prvaka, da smo u top 4 kluba u Europi, a ja bih rekao čak i u top 3. Ovakvi igrači jednostavno moraju doći koji prema klubu ne osjećaju ništa, što si jači i što više konkuriraš za Ligu Prvaka takvih će biti više i iako mi s te strane nije drago, daleko od toga da ću se imalo žaliti kad osvojimo LP.

Dybala i Pipita u napadu, ma fantastično jak duo. I to dva Argentinca. Znaju se sigurno već. Ni to još ne mogu vjerovati. Da imamo tako jak napad, a uvijek nam je to bila boljka. Ostalih pojačanja ne znam dal da se dotičem uopće. Fantastičan prijelazni rok za sada unatoč ovoliko para za Pipitu. Iskusni veteran s pregršt naslova besplatno, onda vrlo iskusni stoper kao potpora sve starijem Barzagliju iz drugog od top 3 kluba u europi na posudbu s pravom otkupa, mladi perspektivni krilni napadač za budućnost, i najbolji asistent Serie A proteklih godina te odličan playmaker. Miks svega i svačega, ali jeben miks od strane odlične uprave. Toliko se toga izdogađalo u samo mjesec dana prijelaznog roka da se praktički ne postigne sve pohvatati. Također se išlo i na podebljanje klupe tako da me ne bi začudilo da Pogba ostane (Marotta je izjavio danas da su razgovori sa Manchesterom prekinuti). A posebna pozornost će biti i na tome da ima što manje ozljeda koje su jedini razlog zašto nismo otišli dalje prošle godine (pa čak unatoč sudačkim greškama). Ove godine ćemo i ako ih stvarno bude toliko, što je teško jer smo ih imali najviše u cijeloj ligi, biti lakše pretrpjeti jer jednostavno klupa je još jača nego prošle godine.

Jedva čekam da ovo ludilo od sezone počne, a tko zna što nas još čega do 31. 8. uh.

Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1516 : 27.07.2016. 12:54:22 »
Hah evo ga



A posrao se sam sebi u usta svim onim pljuvanjima po Juveu i kmečanjem, ali samo neka bude dobar i preći ćemo preko toga za dvije-tri godine koliko tu bude...

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1517 : 27.07.2016. 16:17:18 »
Ih, kada ko vise pamti sto je ko reka... prica se samo o 94m i to je to.

Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1518 : 27.07.2016. 17:01:57 »
Zapravo je 90, na Marottin način u dvije rate će biti isplaćeno...

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #1519 : 27.07.2016. 17:10:44 »
Čudno je kako se o ovakvom transferu zapravo šutilo do zadnjeg trena. Al sad kad vidim kako ga navijači Napolija pljuju i ne čudim se, ubili bi ga ili bi dobio prijetnje smrću ko Hamšik lol
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Calcio
« Odgovor #1520 : 28.07.2016. 01:39:13 »
Higuain je choker. Nema šanse da je taj odličan napadač. Dobar je i to je to. Svjetska klasa sigurno nije.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Calcio
« Odgovor #1521 : 04.08.2016. 01:00:14 »
Pogba izgleda ostaje u Juveu.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1522 : 04.08.2016. 19:53:27 »
Ma kakvi, ocekuju se da se to razrijesi do kraja nedelje jer mu se zavrsava odmor osmog.

Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1523 : 07.08.2016. 22:28:04 »
Signs Pogba and Coman for free
Sells them for more than the cost of the Juventus Stadium


Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1524 : 31.08.2016. 17:47:10 »
After his last match with Juventus last season, Cuadrado was in tears asking Marotta to sign him. #SkyItalia

Evo ga, za kraj izgleda da je sve gotovo sa Cuadradom i Witselom i to je to. Možda Hernanes ode u Genovu. No još da sačekamo ponoć i službene potvrde...

Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1525 : 31.08.2016. 20:52:30 »
Evo ga. Došao Cuadrado na trogodišnju posudbu  rofl

Samo još da spomenem da mi je drago što je Torino doveo Harta kao golmana. Malo zvučnije ime za taj klub će dobro doći, a i dobar je golman. Možda je to novi početak za Seriu A, a bome i za nekad veliki Torino...

EDIT:

Grazie a Dio torno a casa mia e insieme ai miei compagni andremo alla conquista di tutto #forzaJuve

Hahahahahah kaže hvala bogu da se vratio kući hahaahahaha. Očito je noćnu moru proživljavao u tom Chelseau. Ne čudi me.
« Zadnja izmjena: 31.08.2016. 20:57:56 forzajuve »

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1526 : 31.08.2016. 23:01:24 »
trogodisnju... a sto je ovo... rofl rofl rofl rofl rofl

E oce, Hart ce vratit Torino... hahahaha, kakav prosjek od golmana no je vazda bio ishajpovan jer je Englez.

Transfer sa Witselom propao koliko sam procitao. :P Juve oce sad Baselija od komsija.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1527 : 31.08.2016. 23:06:23 »
Oh nista od toga. Zavrsen je rok u Italiju.

Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1528 : 01.09.2016. 12:04:17 »
Haha kao Witsel 13 sati bio u Torinu i čekao da potpiše, a Zenit nije puštao jer su za to vrijeme tražili adekvatnu zamjenu i tako su sjebali Witsela koji je već obavio medicinski pregled u Torinu. Na kraju su pokušali potpisati prije isteka prijelaznog roka, ali je očito bilo prekasno haha.

Možda i bolje ovako jer ako dođe kasnije doći će ili jeftiniji ili skroz besplatno.

http://www.football-italia.net/90760/juventus-miss-out-witsel

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1529 : 01.09.2016. 21:26:44 »
Doce on sledece ljeto za dz. Ali, Juveu nije potreban vezni sledece godine no ove. :) Plus ce jos jednu sezonu izgubit u Rusiju.

Mada ja lika koji ode u Rusiju ili Kinu ili tako nesto a vazi za nekog dobrog igraca ne bi ga uzeeeoooo ni da ce meni da plate.
Neka trune u tu vukojebinu.


Mada uzece ga Juve sledece godine, dzabe je, Italijan je to, ne moze da odoli.  ;D

Tags: