Autor Tema: Calcio  (Posjeta: 170302 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1470 : 05.06.2016. 02:07:42 »
http://www.football-italia.net/85348/dani-alves-ready-juventus

http://www.espnfc.com/story/2885912/ex-barcelona-star-daniel-alves-confirms-juventus-move

Izgleda da se i Khedira nešto ozlijedio za Njemačku no nisam još provjerio, ali ne čudi me da stvarno je...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Calcio
« Odgovor #1471 : 05.06.2016. 02:09:06 »
Ma mislim da ga svabe mogu nadomjestit posto su timska momcad i nece se previse osjetit.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1472 : 05.06.2016. 02:12:25 »
Samo ne znam možemo li ga mi jer nam Marchisia nema bar prvih mjesec dana u novoj sezoni i onda nam tu ostaje samo Pogba u sredini koji često igra i više lijevo, Hernanes i ako ostane jednostavno nije te kvalitete za Juve i da nosi igru, a pogotovo ne u Ligi Prvaka, možda utakmicu-dvije, ali inače ne. Sturaro je i mlad i nije takav stil igrača već je više obrambeno i razbijački orijentiran. Zato se i spominjao možda Mascherano, pa i onaj Gomes iz Valencije i prije toga Gundogan koji je otišao sad u City kao moguća pojačanja. Siguran sam da u sredini dolazi minimalno jedan igrač, ponajviše zbog ozljede Marchisia, a i da su i on i Khedira zdravi došao bi neki kapitalac u sredini ma dam se kladit u to. Hernanesa probat uvaljat nakon priprema onim ludim Kinezima koji nude dobre pare za njega i dofurat minimalno jednog u sredini malo kvalitetnijeg i još ne bih imao ništa protiv nekog tipa Sturaro, manjeg imena i mlađeg, ali koji ima potencijala da igra u tako velikoj ekipi baš kao što je i on pokazao u nekoliko puta da može to biti u budućnosti, za sad ne još.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1473 : 05.06.2016. 19:28:12 »
Rubinho 2015/2016:
0 minutes played
1 red card
3 trophies.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1474 : 12.06.2016. 18:19:56 »
Znači, zadnje tri sezone najveći broj asistencija:



To mi samo ulijeva dodatne vjere da će biti dobro pojačanje. A lako moguće da nam i ovaj treći na listi, Berardi, dođe ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
« Zadnja izmjena: 13.06.2016. 15:12:53 forzajuve »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Calcio
« Odgovor #1476 : 13.06.2016. 15:32:35 »
Sretno. Trebat će vam.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1477 : 13.06.2016. 17:17:51 »
Sretno. Trebat će vam.

Hvala.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1478 : 29.06.2016. 03:27:26 »
Alves danas službeno predstavljen, broj 23, ali stvarno je jazavac haha i skakutanje tamo na predstavljanju i pred kamerama i onaj reterdirani smijeh. Ali ajde, neka je debil no ako nam pomogne osvojiti bar jednu LP u 2-3 sezone provedene u klubu bit će super.



Haha sad sam se sjetio da se i prije finala prošle godine ko majmun spuštao po onim pokretnim stepenicama hahhaha. Tako važna utakmica i ono, umjesto da je koncentracija na nivou, da nema zajebancije on kao debil sa stepenicama se spušta hahhaha.

https://coub.com/view/6rtmg Hahahaha kakav jazavac. A i ovo što je spomenuo LeBrona, baš se ponaša kao da je NBA igrač i vidim kako se oblači isto ko klaun i ovo ponašanje djetinjasto. Točno kao i ovi moderni NBA igrači. Barem većina.


Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1479 : 29.06.2016. 13:05:07 »
Ne mozes samo dobiti dobrog Alvesa, u paket dobijas i ludog i klovna Alvesa i sve. Ono kad se spusta niz stepenice u finale LS i kad su ga gadjali bananom i on je pojeo je najjace nesto. Pa isto kad na pres konferenciju cuje AS ili Marca i samo rece no no, next.

Mislim da se nece dobro provesti u Juve, ma nesto sam siguran. Ljepse bi mu bilo da je osta u Barsu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Calcio
« Odgovor #1480 : 29.06.2016. 23:00:25 »
Alves mi je uz Cantonu vjerojatno najdraži IRITANTNI igrač ako postoji tako nešto ;D znači, vidiš da su antipatični, bahati, ali su prirodni jednostavno su takvi u oboje su me kupili Cantona tamo 90-ih, a Alves sada dok recimo Roya Keanea nikad nisam volio. On mi je skroz iritantan i seljačina. Materazi isto.


Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #1481 : 29.06.2016. 23:14:38 »
Juventus u klubu ima dva najveća klauna što se oblačenja tiče...Alvesa i Pogbu.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1482 : 29.06.2016. 23:25:06 »
Ma dobro što se tiče te bahaosti, ali baš je jazavac hahhaha. Tamo kao nešto tehnicira loptu na terenu i prestane i krene se beljit ko idiot i kaže Forza Juve i isto faca neka reterdirana i smije se ko zadnji idiot hahaha. I nekaj s rukicama izvađa, glumi nekog repera il kaj ti ja znam.

Ma Pogba je u odnosu na ovog mila majka. Isto se oblači ponekad kao klaun, a i te frizure no očito je to tako danas kod dosta njih. Ali ipak je Alves ispred njega po tome svemu, barem od ovoga što sam vidio. Vjerojatno bi Pogba bio i gori da je u nekom klubu što se tiče toga no u Juveu i ova starija ekipa i Conte kad je bio i ovi iz uprave su ga siguran sam obuzdali.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1483 : 30.06.2016. 23:00:50 »
Ima je i Alves svojih bisera sa frizurama, pa sjecate li se kad je ostavio govno na glavu? Lele...

Ali kad vidim Pogbu sto radi sa frizurama, a makse, batali druze no igraj taj fudbal... Isto tako ka Perisic na ovo prvenstvo, kuku... Ali ih Alves sije u garderobi, tu nema konkurencije, mozda Nejmar.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1484 : 30.06.2016. 23:09:24 »
Danas je bio zadnji dan Martinu Caceresu u klubu



Šteta čestih i velikih ozljeda :( Ali uvijek ćemo ga pamtiti, prije svega po dva gola Milanu nakon što se vrato u klub i onda interu u borbi za Scudetto iste sezone jako jako važan gol. Kasnije je bio i upečatljiv Napoliju gol prošle sezone. A uvijek je zabijao velikim ekipama iako je obrambeni igrač.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Calcio
« Odgovor #1486 : 03.07.2016. 21:08:57 »
Hahahahahahah  clapp

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1487 : 03.07.2016. 21:13:29 »
Ali stvarno me brine takvo ponašanje kod nas, nikad nisu takvi prolazili u Juveu. Još će i s te strane ispasti dobro da dolazi na kraju karijere pa da odigra sezonu-dvije, eventualno tri, a više od toga ne bi on ni mogao u Juveu izdržati...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Calcio
« Odgovor #1488 : 03.07.2016. 21:25:44 »
Ne bi mogao izdržati. Pa lik ima najveća pluća koja sam ikad vidio u nogometu. Taj će ti trčat gore dolje svih 90 minuta. Ima već godina, ali i dalje će ti davat sve od sebe, a da ne pričam kako stvarno lako prelazi protivnike. Ima taj jedan dribling koji mu uvijek prolazi.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1489 : 03.07.2016. 21:34:41 »
Haha ma mislim da ne bi izdržao po ponašanju. Potjerali bi ga prvo ovi iz uprave, a onda i treneri. Pogotovo ako bi mu netko poput Contea naletio. Caceres i Vidal su bili i odlični i miljenici navijača, ali počeli su raditi sranja i eto odmah otišli.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1490 : 06.07.2016. 14:42:34 »
City ponudio 45 mil. za Bonuccija i 7 mil. njemu plaću, ali i Juve i on sam glatko odbili  clapp clapp clapp

Nakon Caceresa i Padoina, danas i za Moratu video:


Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1491 : 06.07.2016. 15:17:45 »
Pep voli Bonucija, vise ga je puta falio. :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1492 : 06.07.2016. 15:30:15 »
Bonucci voli Juve  :)

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1493 : 06.07.2016. 15:58:44 »
Vidjecemo oce li Juve odoljet, sigurno ce Siti pojacat ponudu i podrzavam njihov potez. Bolje 60M za lidera i izgradjenog igraca Bonucija kao instant rjesenje nego li 80M za veliki potencijal Stounsa.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1494 : 06.07.2016. 16:12:52 »
Ma kakvi, pa zašto bi prodavali najboljeg obrambenog igrača, a i zašto bi on otišao u umjetni klub. I da ne voli Juve, a on je stvarno jedan od ono najzagriženijih za Juve i kad bude suspendiran ode među ultrase navijati i gledati utakmicu i tako. On, Marchisio i slični nema šanse da odu za nikakve pare. Jedino ako ih uprava ne poželi kad-tad prodati no od toga neće biti ništa dok ne napune barem 35 ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1495 : 08.07.2016. 14:01:25 »
Bielsa dao otkaz u Laziju nakon samo dva dana haha

City još povećava ponudu za Bonuccija, ali nećemo ga dati!

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1496 : 14.07.2016. 12:30:50 »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1497 : 14.07.2016. 13:12:43 »
I Robert Kovač haha

Naravno, legende, ne moram ništa ni pisati o toj slici šta si stavio...

Došao nam Benatia danas, vjerojatno će ukoliko određen broj utakmica odigra morati biti kupljen i to koliko sam čuo za nekih 20 mil. Pa se samim time nadam da neće preći taj broj i da ga nećemo kupiti jer realno ne treba nam da dajemo 20 milijuna za igrača od 30 godina kad imamo Ruganija pred kojim je stvarno jebena budućnost. A i ne samo Ruganija već je tu i Mandragora iz Pescare koji je došao. Doduše on je slomio nogu nedavno, ali koliko znam također je igrao za Pescaru vrlo često na mjestu stopera tako da s mladim Talijanima smo sigurni. A znamo tko ima najbolje obrambene igrače. Da ne spominjem kako je ovaj BBC trio najbolja obrana na svijetu uz Gigija, naravno.

EDIT: It’ll be a loan with option to buy at the end of the season for a grand total of around €20m.

Ako bude stvarno ovako, onda prema sadašnjoj situaciji ne očekujem da ga kupimo. No još jedan super posao Marotte i ostatka uprave. Imamo Ruganija i ako nešto slučajno pođe po zlu s njime onda možemo kupiti dokazanog Benatiju. A pak ako poželimo radije mladog Talijana razvijati i dati njemu više šanse i ako on bude još bolji i spreman uletiti i za Ligu Prvaka ako je potrebno onda nam Benatia ne treba i ne kupujemo ga.  clapp
« Zadnja izmjena: 14.07.2016. 13:16:16 forzajuve »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1498 : 15.07.2016. 19:58:10 »

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #1499 : 16.07.2016. 16:12:55 »
Pjaca u Juventus za 25m...bogami dobru paru su dali, vjerovatno će dosta igrat.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Tags: