Autor Tema: Liga Prvaka 2013/2014  (Posjeta: 193830 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #90 : 13.09.2011. 22:51:44 »
Ko ja? Nisam se zeznija, jadnici su... Ovako izvuć remi... :facepalm

a ja sam napiso da bi milan mogo dat gol  :P nemoj samo rec da su to sugavi talijani koji uvijek u 90 min zabijaju  ;D

Znaš šta? Počinješ me plašit. Kako si zna šta ću napisat?  ???

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #91 : 13.09.2011. 22:54:05 »
3 rezultata sam pogodio!!  :o da sam to u kladionici uplatio na tim utakmicama bi palo jos po 5 golova  :facepalm
Chelsea, Porto i BATE

ja jedino porto tocno pogodio, jos dvije tekme 1 bod...  :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #92 : 13.09.2011. 22:54:45 »
APOEL dobio Zenit  clapp a Borussia remi izvukla, to jest Arsenal

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #93 : 13.09.2011. 22:56:04 »
Ko ja? Nisam se zeznija, jadnici su... Ovako izvuć remi... :facepalm

Jadno jesu igrali, ali bod je bod, to je najbitnije ;)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #94 : 13.09.2011. 22:56:26 »
Ja pogodio Plzen - Bate (1:1)

A Valencia remizirala bez golova  :(

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #95 : 13.09.2011. 22:56:49 »

Joj sto valjate gluposti  :facepalm

Prvo neko rece da se u Spaniji igra najbrzi nogomet. Nije tacno, najbrzi se igra u Englesko, isto tako i najatraktivniji. Ovo sto Barcelona sada igra je teski smor, hiljade kratkih pasova i samo se u krug vrte dok Messi ne napravi neki potez. Al' nema im niko pravo prigovarati dok tako pobjedjuju. Medjutim, ona Barcelona s kraja 90-ih je igrala lijepo, a ova ne.

A sto se tice bunkera, pa normalno da ce svako igrati bunker i braniti se sa vecinom igraca kada su napravili teren od 500 kvadrata. Sta treba da se rastrce za loptom i prime pet komada, jer Barcelona ima igrace za to.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #96 : 13.09.2011. 22:58:03 »
A Valencia remizirala bez golova  :(

To me zeznulo, očekivao sam rutinsku pobjedu. :(

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #97 : 13.09.2011. 22:58:52 »
Po tebi se igra u engleskoj, po meni u Španjolskoj i najbrži i najatraktivniji. Ovo kako igra Barca je umjetnost. Malo istraži razno razne analize nog. stručnjaka pa ćeš vidjeti koliko je to teško za igrati. Izmjenjivanje igrača na svakoj strani, konstantni presing itd.  :)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #98 : 13.09.2011. 22:59:13 »
Klasično italijanski, rek'o sam ćaletu pre kornera da me nimalo ne bi iznenadilo da ga daju. ;D

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #99 : 13.09.2011. 23:03:55 »
Kako mi je drago zbog ovih 2-2, hebo ih njihov 'tic-tac', 'sitni vez' kad neće centrirat ni pucat izvan 16 m (ne računam slobodne), a imali su prilika. ipak je barcelona trebala dobit, ono je bio čisti penal.

čestitke perišiću!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #100 : 13.09.2011. 23:09:30 »

Joj sto valjate gluposti  :facepalm

Prvo neko rece da se u Spaniji igra najbrzi nogomet. Nije tacno, najbrzi se igra u Englesko, isto tako i najatraktivniji. Ovo sto Barcelona sada igra je teski smor, hiljade kratkih pasova i samo se u krug vrte dok Messi ne napravi neki potez. Al' nema im niko pravo prigovarati dok tako pobjedjuju. Medjutim, ona Barcelona s kraja 90-ih je igrala lijepo, a ova ne.

A sto se tice bunkera, pa normalno da ce svako igrati bunker i braniti se sa vecinom igraca kada su napravili teren od 500 kvadrata. Sta treba da se rastrce za loptom i prime pet komada, jer Barcelona ima igrace za to.

+1  clapp

sa svime se slazem!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #101 : 13.09.2011. 23:12:31 »
Ajme meni koji ste vi "stručnjaci"... Prvo, kako će pucat izvani ako ispred njega stoji 5-6 igrača u bloku. Kako će centrirat kad su ovi veći od njih u prosjeku 10 cm...
Znam da je svima dopizdila Barcelona sa svojom superiornošću, ali nemojte klepetati bezveze. Imaju 4-5 najboljih igrača na svijetu, zato su bolji od svih i to je kraj priče.

Juve ne plusavaj tuđe postove, nego napiši nešto konstruktivno, a ne ponavljaj se ka papagaj.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #102 : 13.09.2011. 23:14:14 »

Po tebi se igra u engleskoj, po meni u Španjolskoj i najbrži i najatraktivniji. Ovo kako igra Barca je umjetnost. Malo istraži razno razne analize nog. stručnjaka pa ćeš vidjeti koliko je to teško za igrati. Izmjenjivanje igrača na svakoj strani, konstantni presing itd.  :)

Pa jesam li ja rekao da je to lako igrati? Ili da oni nemaju kvalitetne igrace? Ali odgovorno tvrdim da je ono uzasno dosadno gledati bilo kome ko ne navija za Barcelonu. Pa covjece stomak me zaboli od peljanja  :facepalm

Isto tako, tebi je najzanimljivija Spanska liga zato sto navijas za kljub iz te lige. JA nesto posebno ne volim Engleze, ali moram priznati da im je liga za nekoga ko gleda 'sa strane', ko nije emotivno ukljucen, najinteresantnija. A nesumnjivo je i najjaca  ;)

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #103 : 13.09.2011. 23:18:01 »
Igrac koji ode iz bilo koje lige u englesku ligu mora prvo da prodje fizicke/bazne pripreme, koliko god da je spreman - nije dovljno.  ;D
Toliko o tome.  ;D Danasnji fudbal je 80% kondicija i 20% namestanja, tako da...

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #104 : 13.09.2011. 23:21:07 »
ovaj milanov gol za 2:2 me je posjetio na dobrog starog Inzaghija, lik je znao (i to cesto) rjesit utakmicu u devedesetoj minuti

i da, pricajte vi sta hocete al englezi su uvijek imali najbolji nogomet  bleh

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #105 : 13.09.2011. 23:23:21 »
Ko kaže da nisu? Oduvijek, najbolji i najzanimljiviji, a i sad im je liga najjača na svijetu, samo ih trenutno jebe ova dosadna Barcelona...  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #106 : 13.09.2011. 23:33:05 »
dodani su bodovi, ako sam nesta krivo napisao, javite mi....
Jesmo svi popusili na Zenitu, bas svi  u_jeeeeeeeeee

jedan citat za kraj ove uzbudljive veceri, upuceno farzajuve-u

Ajde molim te više ne komentiraj jer si neobjektivan. Kakav remi na Camp Nou protiv Barcelone. Otkuda si ti? Možeš ti mrziti barcu koliko želiš, ali da e tebi realno x je  :facepalm

 ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #107 : 13.09.2011. 23:38:59 »
 rofl


zoki, ok, uvijek kontra mene si  ;D ja sam napiso isto sta i bj huja ali nea veze  :P

i naravno, slazem se to za engleze, jedino njih pratim i uz talijanski nogomet, jednostavno su oni najbolji, neki klub iz njihove trece ili cetvrte lige bi se kod nas borio za naslov prvaka  ;D tal. nogomet mi je najdrazi ali uzasno je pao nakon 2006. godine! al bolje da se prica o lp ovdje  :)

drago mi je kaj je borusia na kraju izjednacila, a nije mi drago jer je leverkusen izgubio od chelsea... i apoel ogromno iznenadjenje!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #108 : 13.09.2011. 23:49:03 »
 ;D
Nisam kontra tebe, nego ne volim kada netko napiše nešto čisto zato šta ne voli taj klub.
Jesu, dosadni su zato šta stalno pobjeđuju, to stoji, ali reći da su dosadni zato šta igraju od noge do noge, e to ne smiješ govoriti ako se razumiješ u nogomet... capisci?

E sad, da igraju švabe i talijani navija bi za talijane zato šta su švabe zapalile selo moje babe, kužiš?  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #109 : 13.09.2011. 23:50:17 »
Sad tek došao i morao pročitati 4 stranice. Baš ste se raspisali. Moje mišljenje da je Engleska liga najjača, ima više prvorazrednih klubova (mada su neki pali u formi, Liverpool, Arsenal, pogledajte im samo drugu, trću, četvrtu i petu ligu), a Barcelona i Real su zapravo klubovi koji čine španjolsku ligu (čast izuzecima). Istina jest da je Barcelona trenutno najjači klub, ali mislim da je Engleska liga, ako gledamo na ligu, jača.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #110 : 13.09.2011. 23:53:09 »
Ajme meni koji ste vi "stručnjaci"... Prvo, kako će pucat izvani ako ispred njega stoji 5-6 igrača u bloku. Kako će centrirat kad su ovi veći od njih u prosjeku 10 cm...
Znam da je svima dopizdila Barcelona sa svojom superiornošću, ali nemojte klepetati bezveze. Imaju 4-5 najboljih igrača na svijetu, zato su bolji od svih i to je kraj priče.

šesto čulo (majčinski instink) govori mi da je ovo bila replika na moj post.  ;D
nisam nikakav stručnjak, niti za stučnjaka smatram ikoga od vas tu koji komentirate, bez uvrede. ne pratim nijednu ligu osim engleske i malo bundesa.
napisao sam što sam vidio večeras. kao objektivni promatrač, htio sam vidjeti dobru utakmicu, što više golova, prilika, itd...  A to uključuje i nešto drugo osim dodavanja lopte (ne kažem da oni to ne rade sjajno).


Jesu, dosadni su zato šta stalno pobjeđuju, to stoji, ali reći da su dosadni zato šta igraju od noge do noge, e to ne smiješ govoriti ako se razumiješ u nogomet... capisci?

eto, ja ću reć da su mi dosadni zato što igraju od noge do noge, makar bili najbolja ekipa u povijesti. Ali ja to smijem reći zato što se NE razumijem u nogomet, samo ga gledam.
« Zadnja izmjena: 13.09.2011. 23:57:28 amiS »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #111 : 14.09.2011. 00:00:12 »
Hehe, ne može to tako... Zar ne vidiš da su ovdje sami stručnjaci... Nema mjesta za amatersku analizu utakmice  ;D
Šalu na stranu, nogomet je izgubio svoju ljepotu prije 20 godina, danas je sve na snagu i trčanje, nema tu više ljepote....

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #112 : 14.09.2011. 00:02:06 »
borussia 22 udarca, 6 u okvir, arsenal 8 udaraca, mislim 4 u okvir... dominacija borussie, stvarno steta kaj nisu dobili, i golcina perisica  smileyNO1 treba dobit on vise prilike u reprezentaciji! na krilu po mogucnosti...  :)

ova golcina hulka jos bolja  :)
« Zadnja izmjena: 14.09.2011. 00:05:48 forzajuve »

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #113 : 14.09.2011. 00:11:10 »

Auu sto je nateg'o ovaj iz Borussije  clapp

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #114 : 14.09.2011. 00:12:44 »
Niste vi gledali Jagodina-Partizan prošlog vikenda, pa ne znate šta je brz fudbal... Ne zna se čiji igrači brže padaju u duelima. ;D

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #115 : 14.09.2011. 09:52:09 »
Sad tek došao i morao pročitati 4 stranice. Baš ste se raspisali. Moje mišljenje da je Engleska liga najjača, ima više prvorazrednih klubova (mada su neki pali u formi, Liverpool, Arsenal, pogledajte im samo drugu, trću, četvrtu i petu ligu), a Barcelona i Real su zapravo klubovi koji čine španjolsku ligu (čast izuzecima). Istina jest da je Barcelona trenutno najjači klub, ali mislim da je Engleska liga, ako gledamo na ligu, jača.

Upravo to, u engleskoj postoji mnogo više derbija, dok ovamo imamo samo El Classico, a Barsa i Real ostale dobijaju sa 5:0 (izuzeci su s vremena na vrijeme Sevilja, Atletiko i Villareal).


Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #116 : 14.09.2011. 10:40:50 »
Hehe, ne može to tako... Zar ne vidiš da su ovdje sami stručnjaci... Nema mjesta za amatersku analizu utakmice  ;D
Šalu na stranu, nogomet je izgubio svoju ljepotu prije 20 godina, danas je sve na snagu i trčanje, nema tu više ljepote....

hahaha, vidim, vidim. sve su iskre frcale  ;D
za ovo ispod X, samo bih dodao još ovo:

Spoiler for Hiden:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #117 : 14.09.2011. 11:41:11 »

Po tebi se igra u engleskoj, po meni u Španjolskoj i najbrži i najatraktivniji. Ovo kako igra Barca je umjetnost. Malo istraži razno razne analize nog. stručnjaka pa ćeš vidjeti koliko je to teško za igrati. Izmjenjivanje igrača na svakoj strani, konstantni presing itd.  :)

Pa jesam li ja rekao da je to lako igrati? Ili da oni nemaju kvalitetne igrace? Ali odgovorno tvrdim da je ono uzasno dosadno gledati bilo kome ko ne navija za Barcelonu. Pa covjece stomak me zaboli od peljanja  :facepalm

Isto tako, tebi je najzanimljivija Spanska liga zato sto navijas za kljub iz te lige. JA nesto posebno ne volim Engleze, ali moram priznati da im je liga za nekoga ko gleda 'sa strane', ko nije emotivno ukljucen, najinteresantnija. A nesumnjivo je i najjaca  ;)
Kako možeš odgovorno tvrditi kada je to tvoj subjetkivan dojam, isto kao i moj  :)

Njemce prije volim nego Barcu stoga to je netočno, ali Španjolska liga mi je najbolja. To koja je najjača je isto subkjektivno jer po statistici je Španjolska no složio bih se da je Engleska ipak još uvijek ispred  ;)

A Barca je pravi primjer kluba kako se radi mit od suđenja i foliranja. Koliko se samo može nabrojat suđenje u njihovu štetu protiv Arsenala, Intera zadnjih godina. Jbg. oni su sada IN pa čeka se na svaku pogrešku da ljud mogu govoriti i omalovažati. Ne govorim za tebe već ovako općenito kako ljudi puše priču medija. Ali meni nema ništa slađeg kada jedan Van Basten kaže za ovu Barcu da je najbolja momčad ikada ili kada jedan Ferguson kaže da je Barca najbolja momčad protiv koje je igrao  ;D
« Zadnja izmjena: 14.09.2011. 11:44:05 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #118 : 14.09.2011. 11:43:20 »
Sad tek došao i morao pročitati 4 stranice. Baš ste se raspisali. Moje mišljenje da je Engleska liga najjača, ima više prvorazrednih klubova (mada su neki pali u formi, Liverpool, Arsenal, pogledajte im samo drugu, trću, četvrtu i petu ligu), a Barcelona i Real su zapravo klubovi koji čine španjolsku ligu (čast izuzecima). Istina jest da je Barcelona trenutno najjači klub, ali mislim da je Engleska liga, ako gledamo na ligu, jača.

Upravo to, u engleskoj postoji mnogo više derbija, dok ovamo imamo samo El Classico, a Barsa i Real ostale dobijaju sa 5:0 (izuzeci su s vremena na vrijeme Sevilja, Atletiko i Villareal).

Više derbija? Evo, Betis se vratio tako da sada Sevilla Betis imamo  ;D Athletico Madrid - Real, Atletic Bilbao - Barca.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #119 : 14.09.2011. 19:31:31 »
Sterilnog Milana i Barcu nisam gledao sinoć, jer sam gledao Barcu u subotu na Areni, imali su 2 gola protiv Sosijedada i izgubili su ih.. igra qrcu nije bila ravna, ni kad je Messi ušao u igru nije mogao to popeglati.. Zato sam preskočio tu dugo najavljivanu tekmu u Evropi, Milan sam gledao u petak sa Rimljanima, i ne daj ti bože kakav krš od ekipe, kao i onaj mrtvi Inter, gerontološki centar grada Milana je u ta dva kluba.. ne bi me čudilo da Milan na po sezone vrati Barezija i Maldinija.. Al to su takve ekipe, velike i smrdljive, proće, uguraće neki mrtvi gol, iz ničega, bez igre, bez prilika, bez neke želje.. Sinoć sam se opredelio za BVB i Arsenal.. nisam se pokajao, lep fudbal, pun prilika, trčanja, borbe, pun stadion, podrška sa tribina, Arsenal još luta od remonta ekipe, još se trebaju uigrati, bez pogovora.. BVB je, pa ne može se reći da su u padu forme, imaju snage za fajtersku tekmu, za nadigravanje, imaju X prilika ali fali im egzekucija, fali jedan egzekutor koji će imati toliko snage da cepa mrežu, da se ekipa malo trgne.. Primili su gol uz grešku kapitena.. inače Arsenal je pokazao da im treba malo samo vremena da se postavi na stari put koji su imali pre remonta.. Zenit nije neko iznenađenje, znajući da su Rusi jako čudni kao ekipe.. Iznenađenje je Valensija, gledao sam ih u prvenstvu kad su sa Rasingom igrali, tek oni lutaju sa igrom, sve se vrti oko jednog čoveka, oko kapitena al ne može čovek celu ekipu da digne, kao Van Persi sinoć.. Barcu ne volim al mora se skinuti kapa ma koliko je ne volili da su trenutno najbolji i da nema trenutno ekipe koja im može parirat u takvoj tehničkoj igri, ma koliko mi to ne voleli, gledajući Bundes i Premier, ne može se reći da je Primera za izbegavanje, naprotiv Kalčo je za mene za izbegavanje, ali sad ako budu u nedeljnom terminu igrao gerontološki centar Milana, obavezno gledamo, preskačem NFL koji rezervišem nedeljom na Areni, jer biće golova kao na Ostrvu kad je sezona u punom jeku..
iShare, noProfit


Tags: haha