Autor Tema: Liga Prvaka 2013/2014  (Posjeta: 193703 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #120 : 14.09.2011. 20:09:57 »
Sterilnog Milana i Barcu nisam gledao sinoć, jer sam gledao Barcu u subotu na Areni, imali su 2 gola protiv Sosijedada i izgubili su ih.. igra qrcu nije bila ravna, ni kad je Messi ušao u igru nije mogao to popeglati.. Zato sam preskočio tu dugo najavljivanu tekmu u Evropi, Milan sam gledao u petak sa Rimljanima, i ne daj ti bože kakav krš od ekipe, kao i onaj mrtvi Inter, gerontološki centar grada Milana je u ta dva kluba.. ne bi me čudilo da Milan na po sezone vrati Barezija i Maldinija.. Al to su takve ekipe, velike i smrdljive, proće, uguraće neki mrtvi gol, iz ničega, bez igre, bez prilika, bez neke želje.. Sinoć sam se opredelio za BVB i Arsenal.. nisam se pokajao, lep fudbal, pun prilika, trčanja, borbe, pun stadion, podrška sa tribina, Arsenal još luta od remonta ekipe, još se trebaju uigrati, bez pogovora.. BVB je, pa ne može se reći da su u padu forme, imaju snage za fajtersku tekmu, za nadigravanje, imaju X prilika ali fali im egzekucija, fali jedan egzekutor koji će imati toliko snage da cepa mrežu, da se ekipa malo trgne.. Primili su gol uz grešku kapitena.. inače Arsenal je pokazao da im treba malo samo vremena da se postavi na stari put koji su imali pre remonta.. Zenit nije neko iznenađenje, znajući da su Rusi jako čudni kao ekipe.. Iznenađenje je Valensija, gledao sam ih u prvenstvu kad su sa Rasingom igrali, tek oni lutaju sa igrom, sve se vrti oko jednog čoveka, oko kapitena al ne može čovek celu ekipu da digne, kao Van Persi sinoć.. Barcu ne volim al mora se skinuti kapa ma koliko je ne volili da su trenutno najbolji i da nema trenutno ekipe koja im može parirat u takvoj tehničkoj igri, ma koliko mi to ne voleli, gledajući Bundes i Premier, ne može se reći da je Primera za izbegavanje, naprotiv Kalčo je za mene za izbegavanje, ali sad ako budu u nedeljnom terminu igrao gerontološki centar Milana, obavezno gledamo, preskačem NFL koji rezervišem nedeljom na Areni, jer biće golova kao na Ostrvu kad je sezona u punom jeku..
Baš to, u manjim utakmicama može se uživati :)

Ali kad se podvuče crta na ova klupska podjebavanja, Barca je superimpresivna, i ako ćemo tražit dlaku u jajetu, vjerojatno ćemo je nać, ali poanta je da malo koji sportski kolektiv ima ovakve rezultate, igru i moć, lakoću pobjeđivanja i zabijanja golova, kao Barcelona unazad par sezona.

Malo koji sportski kolektiv u povijesti. Vjerojatno ih je s ovako impresivnim brojkama i moći bilo možda 20tak, u povijesti, u svim sportovima.

Ali eto, netko ne bi ovo, netko ne bi ono, i lovit ćemo se za slamke i diskutirat o Čingrinskom i penalu protiv Racinga iz 18. kola 2006. Mislim super je diskutirat o svemu, ali nije super činit to kako bi se relativiziralo očito. A to je trenutno činjenica da je Barcelona najbolja, i da je jedino Manchester United trenutno blizu. Možda se to promijeni pa će ne znam, Chelsea opet bit moćan, Man City će se dignut, Bayern, Real, ali to ne znamo. Trenutno je Barca iznad svih ostalih


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #121 : 14.09.2011. 20:23:39 »
Puno sreće Dinamu, trebaće im. :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #122 : 14.09.2011. 20:24:22 »
Ma Sammir će sam pobjediti Real  ;D

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #123 : 14.09.2011. 20:44:26 »
Ocito ljudi ne kapiraju, da ona (Barselona) jedino tako moze da igra. Kada neko igra bunker protiv tebe, drugacije i ne mozes. Svaki trener zeli i sanja da ima tim koji moze da ima u preko  700 800 dodavanja u jednom mecu.
Jedan banalan primer. Partizan kada igra protiv timova koji se brane, a to je u 90% utakmica u domacem prvenstvu, igra (pokusava) takvu igru. Dodavanja i kad se nadje rupa, uleteti i dati gol. Verujem da i cz igra tako...

A sto se tice koja liga je najkvalitetnija i najlepsa za gledanje, onaj koji kaze da to nije Engleski fdbal, taj je totalno neupucen i glup za fudbal. (mojne da mi sad skacete i kefcete ovuda, kako nazivam ljude glupim i neupucenim...) A samim tim pretpostavljate kakvo misljenje imam o nenadjebivo odvratnim i glupim italijanima.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #124 : 14.09.2011. 20:50:35 »
Sad tek došao i morao pročitati 4 stranice. Baš ste se raspisali. Moje mišljenje da je Engleska liga najjača, ima više prvorazrednih klubova (mada su neki pali u formi, Liverpool, Arsenal, pogledajte im samo drugu, trću, četvrtu i petu ligu), a Barcelona i Real su zapravo klubovi koji čine španjolsku ligu (čast izuzecima). Istina jest da je Barcelona trenutno najjači klub, ali mislim da je Engleska liga, ako gledamo na ligu, jača.

Upravo to, u engleskoj postoji mnogo više derbija, dok ovamo imamo samo El Classico, a Barsa i Real ostale dobijaju sa 5:0 (izuzeci su s vremena na vrijeme Sevilja, Atletiko i Villareal).

Više derbija? Evo, Betis se vratio tako da sada Sevilla Betis imamo  ;D Athletico Madrid - Real, Atletic Bilbao - Barca.

mislis espanyol-barca... bilbao je veliki rival sa realom

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #125 : 14.09.2011. 21:26:33 »
Sad tek došao i morao pročitati 4 stranice. Baš ste se raspisali. Moje mišljenje da je Engleska liga najjača, ima više prvorazrednih klubova (mada su neki pali u formi, Liverpool, Arsenal, pogledajte im samo drugu, trću, četvrtu i petu ligu), a Barcelona i Real su zapravo klubovi koji čine španjolsku ligu (čast izuzecima). Istina jest da je Barcelona trenutno najjači klub, ali mislim da je Engleska liga, ako gledamo na ligu, jača.

Upravo to, u engleskoj postoji mnogo više derbija, dok ovamo imamo samo El Classico, a Barsa i Real ostale dobijaju sa 5:0 (izuzeci su s vremena na vrijeme Sevilja, Atletiko i Villareal).

Više derbija? Evo, Betis se vratio tako da sada Sevilla Betis imamo  ;D Athletico Madrid - Real, Atletic Bilbao - Barca.

Jedan od najvecih svetskih derbija...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #126 : 14.09.2011. 21:41:26 »
dobro je za sad 0-0, i sta je najbolje ne igra se bunker i puno zanimljivija utakmica nego jucer  :) iznenadjenje man united 1-1 u lisabonu, prije par minuta giggs dao za izjednacenje....

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #127 : 14.09.2011. 21:47:33 »
Ako ovo Dinamo dobije, počinjem navijati za njih....  rofl

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #128 : 14.09.2011. 21:48:01 »
Dobro se Dinamo drži. Stoje blizu igrača Reala i ne daju im da na miru prime loptu, rade puno sitnih prekršaja i tako im razbijaju ritam, idu u napad s dosta igrača. Još da je Rukavina zabio onu čistu priliku... Vrlo ugodno sam iznenađen. :) Neka nastave tako u drugom poluvremenu i moglo bi biti svega.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #129 : 14.09.2011. 21:48:01 »
Sad tek došao i morao pročitati 4 stranice. Baš ste se raspisali. Moje mišljenje da je Engleska liga najjača, ima više prvorazrednih klubova (mada su neki pali u formi, Liverpool, Arsenal, pogledajte im samo drugu, trću, četvrtu i petu ligu), a Barcelona i Real su zapravo klubovi koji čine španjolsku ligu (čast izuzecima). Istina jest da je Barcelona trenutno najjači klub, ali mislim da je Engleska liga, ako gledamo na ligu, jača.

Upravo to, u engleskoj postoji mnogo više derbija, dok ovamo imamo samo El Classico, a Barsa i Real ostale dobijaju sa 5:0 (izuzeci su s vremena na vrijeme Sevilja, Atletiko i Villareal).

Više derbija? Evo, Betis se vratio tako da sada Sevilla Betis imamo  ;D Athletico Madrid - Real, Atletic Bilbao - Barca.

mislis espanyol-barca... bilbao je veliki rival sa realom

Točno, i Espanyol, ali Bilbao ti je veći rival sa Barcom nego s realom. Od početka primere Bilbao i Barca su do 1955. godine bili najtrofejniji klubovi u Španjolskoj, a mislim i u Europi i tada su bili strašni rivaliteti. Bilbao ima uz Barcu najviše španjolskog kupa. barca 25, a Bilbao nešto više od 20 mislim. A taj kup ti se do kraja 80-ih više cjenio nego prvenstvo. Baski i katalonci se strašno mrze. Poznata ti je ona tučnjava kada je Maradona sudjelovao http://www.youtube.com/watch?v=vttuYis46A0

Dok athletico madrid ti je sa realom rivalitet. Najveći, dakako real - barca, sevilla - betis, espanyol, bilbao - barca, madrid - madrid  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #130 : 14.09.2011. 21:50:42 »
Stvarno sam zadovoljan utakmicom. Dinamo dobar, Sammir dosta griješi. Pokušava prijeći jedan na jedan, ali ne uspijeva mu. Pratite Vidu, najbolji igrač Dinama na terenu  clapp

Real me nije impresionirao. Drže igru, imaju prilika, ali ne znam, nešto im fali. Imaju taj zadnji pas, ali opet im ne uspijeva. Nadam se remiju  :)  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #131 : 14.09.2011. 21:56:15 »
Sad tek došao i morao pročitati 4 stranice. Baš ste se raspisali. Moje mišljenje da je Engleska liga najjača, ima više prvorazrednih klubova (mada su neki pali u formi, Liverpool, Arsenal, pogledajte im samo drugu, trću, četvrtu i petu ligu), a Barcelona i Real su zapravo klubovi koji čine španjolsku ligu (čast izuzecima). Istina jest da je Barcelona trenutno najjači klub, ali mislim da je Engleska liga, ako gledamo na ligu, jača.

Upravo to, u engleskoj postoji mnogo više derbija, dok ovamo imamo samo El Classico, a Barsa i Real ostale dobijaju sa 5:0 (izuzeci su s vremena na vrijeme Sevilja, Atletiko i Villareal).

Više derbija? Evo, Betis se vratio tako da sada Sevilla Betis imamo  ;D Athletico Madrid - Real, Atletic Bilbao - Barca.

mislis espanyol-barca... bilbao je veliki rival sa realom

Točno, i Espanyol, ali Bilbao ti je veći rival sa Barcom nego s realom. Od početka primere Bilbao i Barca su do 1955. godine bili najtrofejniji klubovi u Španjolskoj, a mislim i u Europi i tada su bili strašni rivaliteti. Bilbao ima uz Barcu najviše španjolskog kupa. barca 25, a Bilbao nešto više od 20 mislim. A taj kup ti se do kraja 80-ih više cjenio nego prvenstvo. Baski i katalonci se strašno mrze. Poznata ti je ona tučnjava kada je Maradona sudjelovao http://www.youtube.com/watch?v=vttuYis46A0

Dok athletico madrid ti je sa realom rivalitet. Najveći, dakako real - barca, sevilla - betis, espanyol, bilbao - barca, madrid - madrid  smileyNO1

 ??? kolko ja znam real iam 31 naslov, barca 23 il tak nes  :P bilbao nekih 8-9 ak i tolko  ;D znam da ovi iz bilbaa ne vole real jer su oni tamu baskiji, ovi dolaze iz glavnog grada itd... a i 80-ih su ta dva kluba bili najjaci...


ja sam iskreno da kazem i mislio da ce dinamo ovako nekako igrat, al da ce svejedno primit koji gol, gledo sam prognoze ovdje 0-5 pa se cudio, nije to spanjolska liga pa da real tolko nabusava klubove  ;D sad mi je jako zao kaj na kladi imam 2 a zelim da dinamo dobij  :)

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #132 : 14.09.2011. 22:07:49 »
??? kolko ja znam real iam 31 naslov, barca 23 il tak nes  :P bilbao nekih 8-9 ak i tolko  ;D

Juve, opet se sramotiš. Nisi čuo za Francisca Franca? Ajde malo proguglaj njegovo ime i njegovu ljubav prema Realu pa nećeš pisati gluposti. ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #133 : 14.09.2011. 22:11:13 »
??? kolko ja znam real iam 31 naslov, barca 23 il tak nes  :P bilbao nekih 8-9 ak i tolko  ;D

Juve, opet se sramotiš. Nisi čuo za Francisca Franca? Ajde malo proguglaj njegovo ime i njegovu ljubav prema Realu pa nećeš pisati gluposti. ;D

pa sta je on bio sklon realu? to nisam znao  :)

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #134 : 14.09.2011. 22:11:43 »
??? kolko ja znam real iam 31 naslov, barca 23 il tak nes  :P bilbao nekih 8-9 ak i tolko  ;D

Juve, opet se sramotiš. Nisi čuo za Francisca Franca? Ajde malo proguglaj njegovo ime i njegovu ljubav prema Realu pa nećeš pisati gluposti. ;D

pa sta je on bio sklon realu? to nisam znao  :)

OMG!!! :dash :dash :dash :dash :dash

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #135 : 14.09.2011. 22:24:54 »
Crveni  :D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #136 : 14.09.2011. 22:26:30 »
crveni za marcela ahhaha ja se vec usro da ce leki dat crveni, bio ej vec par puta na granici... ajde bar bi crveni trebo bit dovoljan za minimalni poraz, iako steta da nisu zabili gol a dosta su prilika imali  :)

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #137 : 14.09.2011. 22:47:14 »
Ako ovo Dinamo dobije, počinjem navijati za njih....  rofl

Znam ja šta govorim  ;D

Možda, ali kažem možda, kada bi se Dinamo riješio Sammira i Leke, možda bi tada bilo nešto od tog kluba u ovoj Ligi prvaka...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #138 : 14.09.2011. 22:51:47 »
Sad tek došao i morao pročitati 4 stranice. Baš ste se raspisali. Moje mišljenje da je Engleska liga najjača, ima više prvorazrednih klubova (mada su neki pali u formi, Liverpool, Arsenal, pogledajte im samo drugu, trću, četvrtu i petu ligu), a Barcelona i Real su zapravo klubovi koji čine španjolsku ligu (čast izuzecima). Istina jest da je Barcelona trenutno najjači klub, ali mislim da je Engleska liga, ako gledamo na ligu, jača.

Upravo to, u engleskoj postoji mnogo više derbija, dok ovamo imamo samo El Classico, a Barsa i Real ostale dobijaju sa 5:0 (izuzeci su s vremena na vrijeme Sevilja, Atletiko i Villareal).

Više derbija? Evo, Betis se vratio tako da sada Sevilla Betis imamo  ;D Athletico Madrid - Real, Atletic Bilbao - Barca.

mislis espanyol-barca... bilbao je veliki rival sa realom

Točno, i Espanyol, ali Bilbao ti je veći rival sa Barcom nego s realom. Od početka primere Bilbao i Barca su do 1955. godine bili najtrofejniji klubovi u Španjolskoj, a mislim i u Europi i tada su bili strašni rivaliteti. Bilbao ima uz Barcu najviše španjolskog kupa. barca 25, a Bilbao nešto više od 20 mislim. A taj kup ti se do kraja 80-ih više cjenio nego prvenstvo. Baski i katalonci se strašno mrze. Poznata ti je ona tučnjava kada je Maradona sudjelovao http://www.youtube.com/watch?v=vttuYis46A0

Dok athletico madrid ti je sa realom rivalitet. Najveći, dakako real - barca, sevilla - betis, espanyol, bilbao - barca, madrid - madrid  smileyNO1

 ??? kolko ja znam real iam 31 naslov, barca 23 il tak nes  :P bilbao nekih 8-9 ak i tolko  ;D znam da ovi iz bilbaa ne vole real jer su oni tamu baskiji, ovi dolaze iz glavnog grada itd... a i 80-ih su ta dva kluba bili najjaci...


ja sam iskreno da kazem i mislio da ce dinamo ovako nekako igrat, al da ce svejedno primit koji gol, gledo sam prognoze ovdje 0-5 pa se cudio, nije to spanjolska liga pa da real tolko nabusava klubove  ;D sad mi je jako zao kaj na kladi imam 2 a zelim da dinamo dobij  :)
Govorio sam za Španjolski KUP, a ne prvenstvo  :)

Pa ne vole se i Bilbaovci i Realovci, ali veći su rivaliteti Barca i Bilbao kroz povijest, puno veći. Barca je kao što sam reko do 1955. bila najtrofejniji klub i onda je došao Di Stefano u Real pa je Real do 1980. godine postao najtrofejniji klub i od 1990. do dan danas Barca i Manchester su ti najtrofejniji klubovi iz liga petice. A Barca je prešla Real po trofejima sveukupno  ;D

A Franca ne želim spominjat, sve se zna u vezi njega. Meni je inačle prezanimljiva španjolska nogometna povijest. Stvarno je bilo svačega no dosta o tome...

Idemo malo o Dinamu.

Ne znam za vas, ali ja sam prezadovoljan. VIDA  clapp clapp kako taj igra, imao je par prodora u stilu Beckenbauera, Leko fantastičan, jak ko bik, a Kelava igrač utakmice za Dinamo. Ronalo ništa nije pokazao osim par peta. Volio bih da smo uzeli bod jer sam vidio da je moguće, ali što je tu je. Iduća je Lyon i nadam se da ćemo isto tako igrati makar čisto sumnjam jer ovo je Real i Dinamo se htio pokazati u pravom svijetlu, bili nabrijani no vidjet ćemo. Uglavnom, jako sam zadovoljan  smileyNO1
« Zadnja izmjena: 14.09.2011. 22:55:05 Mulder »

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5747
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #139 : 14.09.2011. 22:54:29 »
Zoki, daj se molim te drži svog Hajduka.
Sad si jako pameten jer si znao da Dinamo neće dobiti.
Šteta što nismo izvukli bod... 

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #140 : 14.09.2011. 22:58:34 »
meni je tomecak vecdugo vremena najdrazi dinamov igrac i jako mi je drago kaj je odigro ovak dobro! ma svaka cast svim igracima, zao mi je kaj smo izgubili, ali eto nema veze idemo dalje!! mislim da mogu bit svi dinamovci ponosni na ovu igru

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #141 : 14.09.2011. 23:01:54 »
Ti bi možda zabranio da komentiram utakmicu?  :no-no
Možda si ti očekivao da će Dinamo pobijediti? Ajde spusti se malo na zemlju. Od trenutka kada su se počeli svađati tko će uzeti Ronaldov dres nakon utakmice istu tu utakmicu su i izgubili, a tek Kelavino(usput super dečko i odličan vratar) tapšanje Ronalda nakon što ga ovaj opauči kopačkom po trbuhu, samo što mu nogu nije poljubio...
Normalno da sam pametan kada očekujem da Real dobije utakmicu, bio bih glup kada bih očekivao nešto drugo.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #142 : 14.09.2011. 23:02:14 »
Ma sigurno, čak mi je i danas Kruno postao simpatičan, ali samo danas  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #143 : 14.09.2011. 23:08:21 »
ma kruno meni nikad ne moze bit simpatican  ;D

pogodio sam trabzon 0-1 na san siru  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #144 : 14.09.2011. 23:11:15 »
Jesi vidio sad izjavu Ronalda?  rofl rofl

Kaže za Marcelov drugi žuti i onaj start Leke na Rnaldu "ovo je sramota, ovo je nepravedno"  rofl rofl

Kakav ego

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #145 : 14.09.2011. 23:40:44 »
Svaka čast dinamu, odlična igra....Super tekma...Još da je rukavina ono zabio, ali i ovo je super... clapp

Zoki, Leko je odigrao odličnu tekmu....A Sammir je danas zakazao....

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #146 : 14.09.2011. 23:45:50 »
Leko i Sammir usporavaju Dinamovu igru do boli, Badelj je imao 10-ak krivih dodavanja i to se može tolerirati u HNL-u ali u Ligi prvaka ne...
Ibanez, Kelava i Vida su zaslužni za minimalan poraz Dinama i njima treba čestitati... Još bih tu dodao Tomeščaka koji je izvrstan mladi igrač, a i mali Kovačić nije loš... Ostali, slabo.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #147 : 14.09.2011. 23:49:41 »
Slažem se za sve osim za Leku. Možda je sporiji, ali ima srce, jak ko bik i po meni jedan od najboljih danas. Koliko je samo lopti oduzeo pa povukao naprijed. A Badelj uvijek zakaže, pretrom je. Sammir, stvarno ne znam što je pokušavao danas. Toliko je puta išao jedan na jedan i svaki put ga pročitali

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #148 : 14.09.2011. 23:52:11 »
Slažem se s Mulderom, Leko je odigrao odlično danas...Nije baš nešto igrao prema naprijed, ali zato je u obrani odigrao vrhunski clapp

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #149 : 14.09.2011. 23:54:01 »
Slažem se da Leko ima srce, ali usporava igru i to je ono bitno, a Sammir se vjerojatno htio malo kur*iti ispred menedžera na tribini pa je uglavnom ispadao smiješan...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Tags: haha